Şimdi Ara

Makine ile traş olmanın zararı var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
13.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sende olur mu bilemem ama bizim köyde bi abi vardı hep jiletle traş olurdu birgün traş makinası aldığını öğrendik 3 gün yaşadı yaşamadı yani . Köyde hiçbirimiz makinayla traş olmuyoruz artık . Karar senin ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancher

Sende olur mu bilemem ama bizim köyde bi abi vardı hep jiletle traş olurdu birgün traş makinası aldığını öğrendik 3 gün yaşadı yaşamadı yani . Köyde hiçbirimiz makinayla traş olmuyoruz artık . Karar senin ....

• Makinenin bıçağı zamanla körelebilir.
  • traş olmakdan bıktım yarın gidiyom sakallı olarak okula lanet olsun
  • quote:

Sende olur mu bilemem ama bizim köyde bi abi vardı hep jiletle traş olurdu birgün traş makinası aldığını öğrendik 3 gün yaşadı yaşamadı yani . Köyde hiçbirimiz makinayla traş olmuyoruz artık . Karar senin ....

Aynı şekilde bizim burda bi emmide 2 bilemedin 3 güne gitti.

Acını paylaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil

traş olmakdan bıktım yarın gidiyom sakallı olarak okula lanet olsun

İbret alsın liseli gençlik ! .ok var sanki sakalda, ben son sınıfta 10 günde 1 traş olarak başladım. Şimdi 1 haftada yüzüm full sakal oluyor. 20'li yaşlarda n'olcak sanki varın sakalsız gezin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozgur

quote:

İbret alsın liseli gençlik ! .ok var sanki sakalda, ben son sınıfta 10 günde 1 traş olarak başladım. Şimdi 1 haftada yüzüm full sakal oluyor. 20'li yaşlarda n'olcak sanki varın sakalsız gezin.

Ben de lise 1 de haftada bir keserek başladım lise3 teyim her gün oluyorum makine ile bizim hocalar tatmin olmuyor(!) jiletle olmak zorundayım ilerde çekeceğim sıkıntıyı tahmin edin artık :/

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyRevival

quote:

Orijinalden alıntı: canozgur

quote:

Ben de lise 1 de haftada bir keserek başladım lise3 teyim her gün oluyorum makine ile bizim hocalar tatmin olmuyor(!) jiletle olmak zorundayım ilerde çekeceğim sıkıntıyı tahmin edin artık :/

Hacı siz öğretmenlerle napıyosunuzda tatmin olcak ya
    Şakaydı.

• lise 1de haftalık keserek başladım. (makina ile)

lise 3deyim hala haftalık kesiyorum

sana önereceğim en iyi şey " neyle alıştıysan onla devam et "
  • lise4 üm hala 1-2 ayda bir berberde makinayla aldırıyorum ya
  • quote:

• bu zamana kadar makinayla traş oldum bir sıkıntı yaşamadım
  • Lise üçteyim. Daha tıraş olmadım, mutluyum.
  • ALINTI:Dr. Arıkan, cep telefonlarının yaydığı iddia edilen radyasyona ilişkin bir soru üzerine, ''Cep telefonuna gitmeye gerek yok. Elektrikli tıraş makinesi, saç kurutma makinesinin kullanımı, beyne yakınlığından daha riskli. Çünkü bu elektrikli aletlerin kullanım alanı beyne çok yakın yerler. Sık kullanımları halinde vücudun elektrik dengesini bozabilir. Yine de iyonlaştırıcı radyasyon üzerinde çalışılmalı. Cep telefonu konusu Türkiye'de boşluk kalan bir alandır. Bunun üzerinde çalışılmalıdır'' diye konuştu.

arkadaşlar teferruata gerek yok jilet,sabun ve sakal fırçası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.