Şimdi Ara

MAJOR 2018 TURNUVA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evden getirmiş onu o su şişesi Sırma çünkü. Şalgam suyu bence greyfurt suyu evden falan gelmez yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Evden getirmiş onu o su şişesi Sırma çünkü. Şalgam suyu bence greyfurt suyu evden falan gelmez yani.

formülü almak lazım :D
  • Yine de SS nin Mousesport karşısında şansı çok az.
  • Mouse karşısında 5 maçın 3 nü kazanmış ss majorde şansları daha az bence
  • Beyler navinin faze karşısında çok şansı yok gibi görünüyor oranlarıda görünce içime iyice bir karamsarlık çöktü. son zamanlarda çok takip edemiyorum. Olof ve guardian ın gelmesiyle beraber yükselişemi geçtiler ?
  • Twitchden düşüren var mi önceden drop atarken sag üstte kutu resmi çikardi şimdi çikmiyor düsmüyor mu acaba bu turnuvada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Twitchden düşüren var mi önceden drop atarken sag üstte kutu resmi çikardi şimdi çikmiyor düsmüyor mu acaba bu turnuvada?

düşüyor train kutusu düşürdüm twitchden. sağ üstte ufak yazı şeklinde yazıyor artık dikkatli bak
  • Ruslar (VEGA Squadron) hileyi açamayınca bilgisayarları değiştirtiyor. Şaka bir yana yandık bu akşam. keshandr'ın bilgisayarında sorun var kasayı falan değiştirdiler ama olmadı herhalde. Maç ikinciye durduruldu. Gece uzun olacak gibi bütün maçlara rötar yaptırdı. Mouz'un CEO'su Türkmüş bu arada yeni görüyorum. Bu adamlara şansımız tutuyor ama bu akşam yenileceğiz bence. Yenilsek te qualified olacağımızı düşünüyorum çocuklar bu gruptan çıkacaktır.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Vega kesin acti bence de

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Beyler navinin faze karşısında çok şansı yok gibi görünüyor oranlarıda görünce içime iyice bir karamsarlık çöktü. son zamanlarda çok takip edemiyorum. Olof ve guardian ın gelmesiyle beraber yükselişemi geçtiler ?

Evet. Niko zaten dünyanın en iyi oyuncularından biri,rain de onunla yarışacak derecede iyi performans gösteriyor. Olof ve guardianla beraber iyi takım oldular
  • quote:

quote:

Beyler navinin faze karşısında çok şansı yok gibi görünüyor oranlarıda görünce içime iyice bir karamsarlık çöktü. son zamanlarda çok takip edemiyorum. Olof ve guardian ın gelmesiyle beraber yükselişemi geçtiler ?

Evet. Niko zaten dünyanın en iyi oyuncularından biri,rain de onunla yarışacak derecede iyi performans gösteriyor. Olof ve guardianla beraber iyi takım oldular

Rain i daha önce görmemiştim şimdi izleyince naviye bastığıma pişman oldum

• paz 30-15 oynuyor
  • quote:

quote:

quote:

Rain i daha önce görmemiştim şimdi izleyince naviye bastığıma pişman oldum

Acayip oynuyor bu aralar

• yav naptılar 15-9dan maç mı verilir
  • Hayatımda böyle satış ve böyle kötü ct oynayan takım görmedim
  • Abi bizimkiler ot içip mi çıkmış maça ya ? Sunny denen velet 2638262628 el midden girdi, bizimkiler hala anlayamadı. Xantares hala connecter içine geçip altyolu kesiyor. Saç baş yoldum ya bu nedir kanser sebebi kapattım daha da izlemem.

Ngin desen Prof seviyede ki oyuncular arasında en kötü aime sahip...

• kalpten geberecem
  • Hangi taraf daha iğrenç CT oynayabilir yarışmasını Space Soldiers'ı bu konuda oldukça zorlayan mouz kazandı. E doğal olarak ta SS maçı kazandı. paz uçtu bu akşam. Tebrikler çocuklar.
  • Kanser ettiniz ulan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Yine de SS nin Mousesport karşısında şansı çok az.

hmmok
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.