Şimdi Ara

MAJOR 2018 TURNUVA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAJOR 2018 takım seçimlerinde hangi takımlara oynadınız arkadaşlar

• maçları takip etmiyorum ama dhdeki topluluğun birseyi kosulsuz begendigini hiç görmedim suana kadar,belki ngin dediğiniz kadar kötüdür ama nedir bu adamı gommeler la.adamlarin daha ilk majoru vp gibi c9 gibi her yıl buralara gelip böyle yenilen takımlara bir bakın önce.Baktim ngnle olmadi -ngin +eseada her mac min 40 vuran dh prosu koyarız Ss'e
    benim demek istediğim ngin kadar diğer oyuncular da hata yapıyor. genel olarak oyun planında hata olabiliyor. ama eleştriler sadece ve sadece ngine. xantares mesela bu turnuva çok kötüydü. ctde ilk silahlı roundu kazandıktan sonra oskara yandan mermi değdiremedi ekonomi resetlendi fark açıldı. fazla dikkat çekmiyor ama böyle ufak tefek hataları toplayınca bir sürü el gidiyor. daha ne major finali açgözlülüğe gerek yok. TOP20'de dehşet aimli 4 oyuncusu olan astralis çıkamadı playofflara. gelip bireysel hatalara bu kadar vurgu yapmaya gerek yok. akıllıca takım oyunu, güzel setuplar, güzel iletişim maç kazandırıyor. QBF örnek
    Ellerine sağlık, heyecan yaşatıp tecrübe edinmiş oldular. Turnuva başlamadan önce hiç maç kazanamaz bu takım diye bekleyenler vardı, düne kadar da final atar mı diye düşündürdüler herkesi. Öyle yada böyle hatalar olacak elbet. Bunu bir kişi üzerine yükleyip çok çabuk adam harcayabiliyoruz. Heyecanlı çocuk, yeteneksiz değil asla. Olabilir, bu seviyelerde olmaz diye bir şey yok. Biz rank maçımızda elimizi ayağımıza dolaştırıyoruz, normaldir. Özgüveni kırılmaz inşallah çocuğun. Ayrıca Paz muhteşemdi, izlerken beni benden aldı her oyun. Daha güzel yerlere geleceklerine inanıyorum. Teşekkürler ve başarılar ss.
  • Bu sene oynamayacağım iyice paraya bağladılar işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    öylede turnuva rozeti güzel oluyor o yüzden alcam
  • bu turnuva taa ne zaman ya niye bu kadar erken açtılar pickemi para az gelmeye başladı heralde
  • Bu sefer turnuva uğruna para dökme niyetim yok ama 30 kadar çıkartma alıp alıp pazarda pahalıdan sattım. Sabahtan beri 10 lira steamde kar yaptım, yeter yani buna da şükür.
  • takımlara oynuyan arkadaşlar yorum olarak paylaşırsa sevinirim
  • ss stickeri alırım biraz destek amaçlı
  • ss+navi için tur geçer stickerı aldım , fikri olan olursa boş seçimlerimide yorumları okuyarak doldurmak istiyorum.

+ Takip etmiyorum bölgesel turnuva mı , yoksa ön elemede Virtus pro +Astralis geçemedi mi ?
  • ilk turdan faze ve navi alın yeter sonraki turda 2 sticker daha alırsınız bronz yada gümüş kesin gelir. yalandan para dökmeyin altın yapıcam diye.
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Saydığın takımlar bir üst turda başlayacak. Faze alabilirsin çok iyi kadroları var.

• Faze ve navi banko bence ama cloud9 da şuan için favoriler arasında
    ve + olarak destek amaçlı yada süpriz olarak space soldierda alabilrsin bence iyi bişeyler yapacaklarına inanıyorum
  • bazı takımların adımı degişti yoksa yeni takımlarmı geldi
  • Bazı takımların adı değişti evet . Immortals 100 Thieves oldu . 1-2 takım daha var şuan aklıma gelmiyor .

Turnuvaya gelecek olursak Gaben’ın parası bitmiş olacakki 1 ay önceden update getirmiş . Ayrıca daha elemelerdeki takımların sticker’larını çıkartarak Tyloo gibi Çin topluluğuna sahip bir takımdan para kırma çabasında .

Elemelerden Faze Cloud9 Mousesports çıkar .

• ss aldım bi tane elemerden geçer inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben husrana komsuyum -- 20 Aralık 2017; 23:23:47 >
  • Gaben in arpası az geldi herhalde 1 ay önceden turnuva stickerı satmaya başlamış bir de elemelere de seçim yapacakmışız çakala bak ? Rozetin de ATLANTA 2017'den hiç bir farkı yok. Tam scam. SS alırız bir tane destek için o kadar .
  • Sk favorim tabi ki.. fazeyi mousesports final maçının tamamını izlemiştim zar zor yendiler mouzu. Sk ile çeyrek yarı ya da finalde eşleşirlerse şans vermiyorum fazeye. Tabi major bu bütün oyuncuların kimyası değişiyor süprizlerede açık.

• sticker almıcam pick em de oynamayacagım csgo iyice boka battı
  • her sene rozet alan arkadaşlar varsa fikirlerini yazsınlar oynuyalım
  • Fnatic Yok
    VP yok
    Nip yok

5 adet ne idüğü belirsiz takım var. Saçma sapan bir majör bizi bekliyor bu sene anlaşıldı.
  • Harpagos H kullanıcısına yanıt
    Bilip bilmeden yorum yapmayalım fnatic vp bir üst turdalar nip elemelerden geçemedi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.