Şimdi Ara

MAJOR 2018 TURNUVA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok elenmiyor bir sonraki maça kalıyor o maçta yenilirse eleniyor.
  • 2-1 ss için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklar Train'de iki tarafı da çok güzel oynadı ve hayret vericidir ki maçı kanser olmadan izleyebildik. Gerçi son 2 round hafiften bir kanser belirtisi gösterildi ama Shahzam'ı erken düşürdüler allahtan. NGin kötü oynadığı maçta belki de en önemli hamlesini yaptı. Beklemediğim bir galibiyetti Misfits alır diyordum. Ellerine sağlık bizimkilerin.
  • Bizim SS Trainde ne oynadı be. Xantares eline keleşi alınca Ct mapı Trainde bile çılgın atıyor.
    Missfits de erken düştü gibi.
  • son maçı izleye bildim genelde kaç kaç ?
  • Maj3r tam bir low

• 1 win işi bitiriyor şimdi değil mi ? 3 galibiyet gruplara, 3 mağlubiyet eve döndürüyor herhalde ?
  • Şu an oynanan Sprout Vs Navi maçını Sprout el alamadan kaybedecek gibi duruyor. Çok dramatik.
  • Sprout ne yapıyor lem mm gibi a rampaya bombayla falan çıkıyorlar

Bu arada ss maçını izleyen varsa xantares ne içiyordu acaba sırma küçük pet şişede ev yapımı bir şey galiba fokus olmak için ilaç falan mı alıyor acaba?

• Twitch de steam bağlı,oradan da düşebilir mi sağ üstte kutu resmi çıkmıyorda?
  • esl cs go kanalındada turnuva var one ?
  • Bir an G2 maçı verecek sandım.Ön eleme maçlarından 1 puan vermesi kötü oldu ama bu sefer altın istiyorum.
  • Uzunnn zamandır takip etmiyorum takımları ? Durum nedir ? Astralis-Navi-Sk-Virtus 4lüsünün arasına sızacak sürpriz bir takım çıktı mı ?
  • Yarın için çok sıkıntı gruba düştük allah sonumuzu hayır etsin. NAVI gelecek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Twitch de steam bağlı,oradan da düşebilir mi sağ üstte kutu resmi çıkmıyorda?

envanter herkese açık olsun düşer, bana geçen turnuvada cobble düştü tiviç açıktı sadece ben dışarı çıkmıştım.
  • Mousesports geldi. Güzel kura bence. Sakat gruptayız. Faze Navi maçı çok su kaldırır.
  • Hangi harita olacak oda önemli hakikaten. Bu grupta gelebilecek her takım tehlikeli zaten. Diğerlerine nazaran bizim için daha makul bir takım denk geldiği kanaatindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Twitch de steam bağlı,oradan da düşebilir mi sağ üstte kutu resmi çıkmıyorda?

envanter herkese açık olsun düşer, bana geçen turnuvada cobble düştü tiviç açıktı sadece ben dışarı çıkmıştım.

Envanterin herkese açik olup olmamasinin alakasi var mi ki. Varsa bosuna kac turnuva izlemisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 15 Ocak 2018; 5:17:58 >
  • Map seçimleri nasil yapiliyor kim yapiyor bilmiyorum ama cloud 9 mousesport macinda traini görünce gülme geldi adamlar trainle yatip kalkiyor ez olacagi belliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

Sprout ne yapıyor lem mm gibi a rampaya bombayla falan çıkıyorlar

Bu arada ss maçını izleyen varsa xantares ne içiyordu acaba sırma küçük pet şişede ev yapımı bir şey galiba fokus olmak için ilaç falan mı alıyor acaba?

muhemelen greyfurt suyu olabilir, karışık sıkma meyve suyuda olabilir

çoğu oyuncu adderal falan kullanıyor zaten odaklanmak için
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.