Şimdi Ara

MAJOR 2018 TURNUVA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lNefer

Maçlar devam ediyor. Lakin turnuva sonucu Space için ne olur bu maçtan sonra kestiremedim, ekoda verilen eller dumur etti. Taktik amaçlı bir mola dahi alınmaz mı şaşırtıcı.

SpaceS'in oyunu hiçbir zaman taktik üzerine olmadı ki. Taktik alsanalar bile ortaya bi'şey çıkacağını sanmıyorum. Cache hariç diğer mapleri çok kötü. Oyuncuların da ortalaması yok;calyx, ngin çıkar 30 vurur diğer maç ortada görünmez. Xantares ve maj3r'in ortalama oyunu var yalnızca. ne yapacakları 3 aşağı 5 yukarı biliyorsun. Misfits'in cobble maçını izledim ne smoke'lar flash'lar atıyorlar. trade alma da yok spaces'de
  • SpaceS sallayın da droplar ne durumda. Ben 1-2 gün offline eleme olacak diye bakmamıştım. İlk maçı kaçırdım, mouz maçının son roundlarına denk geldim. Cobble tek SpaceS maçında oynandı gördüğüm kadarıyla. Kutu fiyatları önceki majorlar ile aynı görünüyor.
    3. Amerika Major'um, öncekilerde Cobble düşmüştü hayırlısı bakalım. Bu arada bu kadar basit eko eller veren SpaceS için pek umudum yok.
  • 100 thief turnuvadan niye çekildi hltvde haber var ama ingilizcem yok nip alınacak heralde yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslio kullanıcısına yanıt
    Nip'i nereden çıkardınız acaba?
  • SS Cbble da Ct olduktan sonra A da bekleyip rakibin B ye gitmemesi için dua etti. Ekolarda da çok zayıf kaldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

SpaceS sallayın da droplar ne durumda. Ben 1-2 gün offline eleme olacak diye bakmamıştım. İlk maçı kaçırdım, mouz maçının son roundlarına denk geldim. Cobble tek SpaceS maçında oynandı gördüğüm kadarıyla. Kutu fiyatları önceki majorlar ile aynı görünüyor.
    3. Amerika Major'um, öncekilerde Cobble düşmüştü hayırlısı bakalım. Bu arada bu kadar basit eko eller veren SpaceS için pek umudum yok.

dün sadece 5 dakkika kadar izlemiştim , 2. maçmış galiba overpass düştü , şans

• Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Boş yeri doldurmak için nip alırlar heralde majora katılamayan en prestijli takim o çünkü ya da major elemelerinden bir fazladan takım alirlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslio

Boş yeri doldurmak için nip alırlar heralde majora katılamayan en prestijli takim o çünkü ya da major elemelerinden bir fazladan takım alirlar

nip elemelere bile gelemediği için onu almazlar. 100 thives takımı efsane statüsünde olduğu için yerini dolduramazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

SS Cbble da Ct olduktan sonra A da bekleyip rakibin B ye gitmemesi için dua etti. Ekolarda da çok zayıf kaldılar.

aynen ya... bi takım bu kadar anti-eco verir mi... T deki bütün anti-ecoları verdiler. böyle saçmasapan bi oyun olamaz. hele maçın sonunda double eco yapıp karşı tarafı 15 yapmaları var ki evlere şenlik...
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    double eco yapmayıp ne yapacaklardı ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Space ikinci rakibi Avangar olmuş. Hadi bakalım hayırlısı.

• f0rest kullanıcısına yanıt
    12-11 iken 3v5 kaldıklarında savelemek için şatoya girmeselerdi ve o silahları saveleselerdi, sonrasında 1 full eco ile 14-11 den zorlayabilirlerdi.

hadi karşı taraf saveletmedi diyelim, 13-11 iken herkeste 1550 var bir round full eco geçsen, 26. roundta (skor 14-11 iken) 3450 dolar ile famas/ump+kevlar+nade yapabiliyorlardı. karşı tarafın T sini gördükten sonra 15-11 den uzatma kasmak saçmaydı bence.
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    13-11ken 1500 parayla full eco kalacak takım yok. sorun forcebuy setuplarının olmamasıydı bence. normal buy setupları da yoktu ama o başka konu :D xantares majer 2 long gidip bait setupı yapmaya çalışıyorlar. kimin aklına gelir hiç tahmin edilemeyecek bir şey :D xantares m4+armor+full nade+kitle samana oturup 2 mermi atamadan öldü .S

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk galibiyet geldi SpaceS için
    Oynadıkları takıma 5 ay önce falan Majer hile falan demişti :D Jame diye bir oyuncu 40 vurdu bir turnuvanın elemesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 13 Ocak 2018; 21:21:17 >
  • Biraz şans yardımı ile güzel bir galibiyet aldık. Darısı devamına inşallah. :)

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Misfits geldi.
  • Vega 3-0 yaparsa cok sevinirim he jr ile mir oynayisini baya seviyorum. Bizimkiler 3-2 veya 2-3 yapicaklar bakalim hangisi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

Altına gitmeyecekler için öneri faze 3-0 a koymayın maçlar bo1 bir yenilgide faze yanar faze için turu geçere koyun garanti olsun.

Faze yenildi dediğim çıktı

• space yenilirse elenmiyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.