Şimdi Ara

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
26.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bankada para.para nasıl çekiliyor öyle birşey varmı bilmiyorum
    fakat harcama yapacağın zaman bankadaki parandan direk harcayabiliyorsun.bankada olması daha iyi.
    ölünce üzerindeki paranın yüzde 50 si gittiği için bankada olsun para.
    saçma sapan şeyler işte.bende oynuyorum bitmek üzere.rdr online çıkana kadar plus verdi diye bakıyorum.gerçekten edilen küfürler yerindeymiş bu oyun için
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum ama biraz baydı gibi hep aynı şeyleri yapıyoruz sanki. Bir de oyunun %kaçı bittiğini nasıl öğrenebiliriz daha vsr mı bitmesine merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Bankaya gitti o para yani güvende harcayabilirsiniz.

Eğer para üzerinizdeyken ölürseniz bir kısmını kaybedersiniz.

Ayrıca bankacıyı çağırarak cebinizdeki parayı bnakaya koydurabilir ve kickback'leri otomatik toplayabilirsiniz.

evet aynı şeyleri yapıyoruz
    yüzde kaçı bittiği yazmıyor galiba. kill list kısmında hepsi açılınca biter galiba.10-15 saat arasında bitiyor biliyorum.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    teşekürler sağ olun
  • Hocam bi de bu görevlerin hepsini yapmak zorunda mıyız bitirmek için

Yani aralarında silah, bomba görevi falan varsa onları atlayıp bitirme amaclı görevleri yapmak istiyorum acıkcası biraz uzadı baydı cunku oyun :)

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 27 Kasım 2018; 17:44:3 >
    Ne yazık ki yapmak zorundayız zaten en eleştirilen yanlarından birisi de bu oyunun, kendini tekrar ediyor ve sıkıcı oluyor.

Ama Vito (I need favor), Burke (IRA Dont Ask), Cassandra (45'lik elimde) görevlerini yapmak zorunda değilsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 10 saatte biter diyorlar ama kaç saat geçti bitmiyor daha dünya kadar görev var anlamadım bu işi

Valla ben Mafia 2'yi dahi 9 saatte bitirmiştim, bu rahat 20 saat vardır bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle mahvetmisler eldeki malzemeyi sehir filan cok iyi ama gorevler cok kotu

• Enis bir video yapmış.

• Şehir olarak zaten mafia temasini yansıtacak bir şehir değil new orleans 70 ler teması için losangelas yada vegas olabilirdi.Fakat en iyi temayı şikago teması bir şehir yansitirdi.

• Bazı görev içlerinde buglarla karşılaştım ve görev ilerlemiyor. Ne gibi bir yol izlemem gerekiyor. Bir çözüm yolu var mıdır? 2 bugda dlclerde oluyor. 1. bug welty deposuna giriş kısmında deponun yanındaki kısımdan girmeye çalışıyoruz oraya gelince otomatik animasyonla normalde içeri atlıyor ama ben basınca kırma sesi geliyor ama atlamıyor ve haritada gezerkende sanki o deponun içindeymişim gibi diğer özellikleri de kısıtlıyor. 2. bug ise aldridge'yi tesisin içinde arıyoruz normalde düşman patlatıyor kapılar açılıp içeri giriyorlar ama benim oyunda düşman patlatınca içeri girmiyor duvar arkasında kalıyor. Kapıları da açmanın imkanı olmadığı için görevleri yapamıyorum. Görev atlama, geçme veya başka bir şey yapabilir miyim? Takılı kaldığım yerlerin de ekran görüntüsünü atayım.

• Pc konusunu bulamadım buraya yazayım.

Arkadaşlar oyunu oynuyorum fakat görüntü bulanık film grain gibi duruyor nasıl bir ayar yapmam lazım bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Arkadaş yukarıda resim paylaşmış aynen böyle görünüyor oysa youtube videolarına baktığımda oyun çok net.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonGS35

Pc konusunu bulamadım buraya yazayım.

Arkadaşlar oyunu oynuyorum fakat görüntü bulanık film grain gibi duruyor nasıl bir ayar yapmam lazım bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Arkadaş yukarıda resim paylaşmış aynen böyle görünüyor oysa youtube videolarına baktığımda oyun çok net.

Reshade mod kullan dostum

• Elinizde Mafia 3 varsa gelen 5gb güncelleme Definitive Edition'a çeviriyor oyunu.
    Geçen sene plusla indirip yarım bırakmıştım. Tekrar bir şans vereceğim bakalım yeni haliyle.

Ayrıca DLCleri de ücretsiz şu an.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Takipteyim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.