Şimdi Ara

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
26.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cezalandırmayı aşırı abartmışlar. Paranın yarısını kesiyor.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bir de oyunda 150 bin $ para biriktir diye bir trophy vardı yanlış hatırlamıyorsam, benim 30k bu şekilde çarpılınca her görev sonrası parayı kasaya götürmeye başlamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde PSN'deki indirimden aldım ve dün oyuna başladım. İkinci oyundan sonra siyahilerin arasına girmek garip geldi ama oyun sardı.
  • Oyunu zevkle oynuyorum, vito ile oynansa daha iyi olurdu diye düşünüyorum ama napalım karaçocukda fena değil :D
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Bende bi ara parayı kasaya götürüyodum artık özel şöfer bi manita geliyo arabayla ona emanet ediyyorum parayı götürüyo kasaya uğraşmaktan kurtuldum uzun zamandır
  • Bir oyunun içine nasıl sıçılır örneği bu oyun ya... Başlar da çok sarıyor özellikle dönemi gereği arabalar falan mükemmel her zamanki gibi.. Ondan sonrası oyunun hep tekrar.. ana görevler bile birbirinin tekrarı..
  • herkezisyan kullanıcısına yanıt
    O söylediğin nasıl oluyor?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Valla oyunda ilerledim baya koalisyon yapılan bölümler var vito,zenci karı casandramıydı bide, ürkücü bıyıklı tamirciydi sanırım görünce anlarsın bazıları masa da 3ünden birinde farklı seçenek ve para kazanma sunuyo ya ordan geldi o seçenek yada ilerlediğim için kendinden geldi tahminen o ürkücü bıyıklı tamircinin görevlerini yapımca gelmişti sanırım start a basıp sol alt ta yıldıza benzeyen seçenek aktif olumca olduğun yere araba çağırıyosun ve paranı veriyosun o götürüyo dolarları kasana 😀 bide istediğim yere özel şöfer gelmesi güzel modifiye ettiğim aracı çapırıyorum devamlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun dün akşam itibariyle bitti.

Kesinlike yerden yere vurulacak bir oyun değil. Oyundaki bana göre en büyük sıkıntı kendini tekrar etmesiydi. Kendini tekrar eden (Oraya git X kişiyi konuştur yada mekanı bas) gibi görevler yerine direk ikinci oyundaki gibi ana senaryo dahilinde ilerlesek çok daha iyi olurdu. Ana senaryoda ilerlemek için kendini tekrar eden o görevler bence olmamalıydı.

Oyundaki en iyi yanlardan biri ise çatışmalardı. Mafya atmosferini buralarda hissediyorsunuz, kafaya falan sıkmalar çok iyiydi ayrıca bir başka çok iyi nokta ise infazlardı. Oyunda belli başlı patronların infazları çok iyiydi.

Dördüncü oyunda ne yapıp edip ikinci oyunu esas alıp üstüne üçüncü oyundaki infazları kullanırlarsa çok müthiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

Oyun dün akşam itibariyle bitti.

Kesinlike yerden yere vurulacak bir oyun değil. Oyundaki bana göre en büyük sıkıntı kendini tekrar etmesiydi. Kendini tekrar eden (Oraya git X kişiyi konuştur yada mekanı bas) gibi görevler yerine direk ikinci oyundaki gibi ana senaryo dahilinde ilerlesek çok daha iyi olurdu. Ana senaryoda ilerlemek için kendini tekrar eden o görevler bence olmamalıydı.

Oyundaki en iyi yanlardan biri ise çatışmalardı. Mafya atmosferini buralarda hissediyorsunuz, kafaya falan sıkmalar çok iyiydi ayrıca bir başka çok iyi nokta ise infazlardı. Oyunda belli başlı patronların infazları çok iyiydi.

Dördüncü oyunda ne yapıp edip ikinci oyunu esas alıp üstüne üçüncü oyundaki infazları kullanırlarsa çok müthiş olur.

Biraz önce de ben bitirdim. Yazık olmuş oyuna. Çok güzel potansiyeli varken içine etmişler. Sırf oyunun süresini 20 30 saat yapıcaz diye görevleri sıkıcı hale getirmişler. Asıl hedefi ortaya çıkarmak için yaptığımız amelelikleri çıkarıp 10-15 saat süren bir oyun yapsalarmış 8-9 puan rahat alırdı.Tabi bir de güncellemeler ile grafik hatalarını vs iyi toparlamışlar. Satışları iyi gitmişti oyunun umarım yeni oyunun içine etmezler.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Potansiyel müthiş ama dediğin gibi fena harcamışlar. Ana senaryoda ilerlemek için birbirini tekrar eden saçma görevler fena bayıyor. Onun yerine fazladan mafya lideri koy ama direk ana senaryodan gidelim. Oyunun süresi uzasın diye sıkıcılığını arttırmışlar. Onun dışındaki şeyler iyiydi.

Dördüncü oyunda umarım görev olayını daha iyi ayarlarlar.
  • 49 TL'ye düşmüş.. Alınır mı ? nasıl gidiyor , grafik hataları düzeldi mi ? birde online yok dimi :(
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Bence almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Bence almayın

49 ₺'yi haketmeyecek bir oyun değil abartmayın. Çok iyi bir fiyat oynamayan için. En azından Far Cry5 e kadar idare eder her türlü.

@senceru
  • Yeni bitirdim oyunu, yan görevlerin aynı olması çok sıkıcı.
    Onun haricinde bence oyun oynanır, klasik ortam için bile oynanır.
    İntikam hırsı ve sinir olduğun karakterin sonunu görmek haz verici olmuş.

Tüm görevleri ve sonları görerek bitirdim oyunu.
    Aynı görevler harici hiç sıkılmadım.

Ama MF1 ve MF2 başka tabi.

Syg.
  • oyun çok gömüldü o yüzden soğuk bakıyorum oyuna. belki de çok yüksek beklentiler vardı oyundan adı mafia olduğundan. ondan da gömülmüş olabilir. birşey sormak istiyorum genel olarak yan görevlerin tek düzeliğinden şikayet ediliyor. peki yan görev yapmadan direkt ana hikayeyi bitirebiliyor muyuz ? yoksa başka oyunlardaki gibi illa yan görev yapıp karakter geliştirmemizi mi istiyor oyun ? malum son dönemde çıkan hemen hemen her oyunda rpg elementleri var. karakter geliştir levet atla vs vs..
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşa cevap verdim : oyunun artı ve eksilerini yazmadım

Parasını başka bir oyunda degerlendirsin istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

49 TL'ye düşmüş.. Alınır mı ? nasıl gidiyor , grafik hataları düzeldi mi ? birde online yok dimi :(

oynamadıysan öncelik rise tomb raider al sonra bunu al
  • 59 a deluxe aldım bakalım, gow bitsin başlarız

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.