Şimdi Ara

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
8
Favori
26.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Resimde görünün yere gittim ama orda kimse yoktu youtube den baktım aynısını yaptım bende görev tamamlanmadi bir başka göreve gittim youtube den baktım aynı yer ama yine olmadı toplamda 5 görev kaldı ama olmuyor nedense sanırım oyunda bir hata var
    O zaman oyunun saçma buglarına denk gelmişsin demekki bende görev yerlerinden birinde vardı çöp arabası adamları öldürdükten sonra arabayı alıp denize sürmüştüm direk halletmiştim onu. O alanda düşmanların olduğu yakınında para falan olan bir yere rastlarsan direk temizle belki o şekilde zarar vererek temizlersin hedefi. Dediğin gibi o kadar ilerlemişken bitirmek ister insan tabi ama direk görevi iptal edip o göreve sıfırdan başlama gibi bir durumda yok sanırsam.

Oyuna adam gibi uğraşmamışlar sonra böyle saçmalıklar çıkabiliyor. Umarım çözersin sorunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen dediğin gibi bir yere denk geldim zarar verdim şuanda düzeldi görev geliyor cevap yazan herkese teşekkür ederim

• ps4'de performans ve glitch olayı nasıl. PCdemi yoksa PS4demi oynamak daha mantıklı ? PC'de benim bildiğmi rezalet sabit 60 fps almak imkansıza yakın 1080 felan yoksa tabi.
  • Arkadaşlar bu oyunu kutulu olarak 50 TL fiyata aldım henüz oynamadım eski serilerini de hiç oynamamıştım

Oyunla alakalı herkesin söylediği sürekli tekrar tekrar aynı şeyleri yaptırıyor mevzusu çokmu uzun sürüyor acaba inşallah sıkılmam oynarken

• Bedava olduğu için oynadım ama dedikleri kadar varmış gerçekten bayık bir oyun, hep aynı şeyleri yaptırıyor sana, satın alsam verdiğim paraya acırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Bedava olduğu için oynadım ama dedikleri kadar varmış gerçekten bayık bir oyun, hep aynı şeyleri yaptırıyor sana, satın alsam verdiğim paraya acırdım.
    Aslinda harita araclar vs cok guzel silah gelistrme olayida kotu sayilmaz ama gorevler ayni oyunu kendi elleriyle mahvetmisler isimden dolayi satariz diye bastan sarma yapilmis gorevler

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Arkadaşlar bu oyunu kutulu olarak 50 TL fiyata aldım henüz oynamadım eski serilerini de hiç oynamamıştım

Oyunla alakalı herkesin söylediği sürekli tekrar tekrar aynı şeyleri yaptırıyor mevzusu çokmu uzun sürüyor acaba inşallah sıkılmam oynarken
    Hocam maalesef oyun cok guzel ama kendini cok tekrar ediyor..Ben bitirmeden biraktim.Ama ara sira açıp çatışmak istiyorsan fena değil derim.

• Yeni bitirdim grafik sorunu ve devamlı kendini tekrar etmesi dışında çokta kötü bir oyun değildi.

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!!

Uncle Lou Marcano öldü
    Tommy Marcano öldü
    Olivia Marcano öldü
    Salvatore "Sal" Marcano öldü

İşte ben Lincoln Clay karşındayım.

• Dün biraz oynadım marcano ve vito scaleta ile tanışana kadar

Şimdilik oyuna kötü denilemez ama gta serisi ile kıyaslamak mümkün degil ps3 teki gta grafikleri mesela bir tık daha iyi bu oyundan

Animasyonlar ve sinematikler güzel oynanış mekaniği iyi yine yazarım ilerledikçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seker1adam -- 8 Ekim 2018; 19:48:54 >
  • Herkes kötü dediği için almamıştım. Plus verince deneyeyim dedim ve çok hoşuma gitti. Bitirdim ben de en kısa sürede. Bence şans verilmesi gereken bir oyun. Tekrar ediyor ama ben nedense sıkılmadım. Beğenmemin bir sebebi de herhalde çoktandır mafya tarzı bir oyun oynanamamdı.

• Kendini tekrar eden oyunlara bayılırım.Efsaneyi 2 defa bitirdim.Herkes oynasın

• Şuan yavaş yavaş hissettirmeye başladı oyunda sürekli aynı şeyleri yapıyoruz.

Ama nedense sıkılmadım bir şekilde oynatıyor kendini

• Arkadaslar bu oyunda araç sürerken üçgen tuşuna basınca zamanı yavaşlatma özelliği devreye giriyor ama yanılmıyorsam bunu çatışma esnasındada yapabiliyorduk deniyorum bazen ama olmuyor bilen varmı nasıl yapıldığını

• Oyunu 6 gün içerisinde bitirdim

Puanım 10/6

Hikayesi kötü değil ama çok iyi bir yapım olduğuda söylenemez grafikler ps3 oyunu gibi sinematikleri ve diyalogları iyi ana görevler için sizi sürekli bir birinin aynısı olan yan görevlere yolluyor artı ana görevlerde genel olarak bir birine benziyor hatta yan görev gibi

Başı ve sonu güzel sonlara doğru sadece atmosfer ve mekanlar değişiyor.

Oyun pek mafya havası vermiyor lincoln clay mafia dan ziyade bir intikamcıya benziyor öyle bir ağır abi durumu yok oyunda

Yakın dövüşte iyi bir tane bıçağı var gizli ilerlerken genelde bıçağı kullanıyor rambo gibi

Çatışma mekaniği ve silahlar güzel ama daha iyi olabilirdi kesinlikle

• Beyler oyun bittikden sonra yapilcak sey var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu indirdim yanımdaki adamla kamyondan indik ama kapıyı adam açmıyo
  • plus vermişt, o zaman denedim pek begenmedim
  • bende plus ile indirdim oynuyorum.. Vuruş hissiyatını çok beğendim, hikayesi iyi. Mekan bas, zarar ver, öldür olayı evet sıradanlaşıyor ama keyif vermiyor diyemeyiz.
  • Evet bir seneye yakın bir süre sonunda oyunu bitirdim

Öncelikle beni en çok alakadar eden husus olan hikayeden başlayayım. Hikaye konusunda açıkcası beklentimin altında kaldı. Daha çok ara bir senaryo gibi. Kesinlikle daha iyi olmalıydı yani bize elle tutulur bir şey anlatmıyor.

Oyun genel olarak sıkıcı olmaya başladı artık belirli bir noktadan sonra bitireyim de sileyim yer açılsın gözüyle oynamaua başladım. Akıcı değil sorun burada. Hep aynı tip görevler var, git bas, git çök. Daha önceki iki oyun gibi film tadında ilerlemiyor ne yazık ki.

Oyunun atmosferi güzel yansıtılmış bence. Özellikle müzikler çok güzel seçilmiş aynı ikinci oyunda olduğu gibi.

Grafikler olarak ben genelde grafiğe önem vermem haliyle bana pek bir sıkıntısı yok ancak grafikler sanki çağının gerisinde kalmış gibi. Mafia 2 ile birbirine yakın gibi geldi. Ha bu arada PS4 üzerinde oynadım.

Unıtmadan bu sefer sadece Playboy dergileri değil yanında Hot Road dergileri, komünist propogandaları gibi ek koleksyon özellikle çok güzel olmuş.

Unutmadan, oyun tam bir bug deryası!

Bu arada konuda da sormuş olmam lazım oyundaki bölgelerin dağıtımı hakkında bir şey. Haliyle spoiler içeriyor dileyen okumasın

quote:

Eğer 3 underboss ile (Cassandra, Burke, Vito) finale gitmek istiyorsanız eğer, toplamda 9 bölgeyi her bir underboss'a 3 tane düşecek şekilde adilce dağıtmanız gerekiyor ve çok önemli bir nokta bir bölgenin sahibi ile o bölgedeki mekanlar aynı underboss'a ait olsun. Örneğin French Ward'daki mekanları Burke'e French Ward'ı ise Vito'ya verirseniz Burke'ün tepesinin tası atabilir. Bölgeyi de mekanları da tamamen bir underboss'a vermelisiniz.

Tabii ben bu bilgiye ilk başlarda mücehhez olmadığım için hata yaptım ve elimdeki dağıtım finale geldiğimde şöyleydi, Vito 5 bölge Burke 3, Cassandra 1 bölge, Cassandra ihanet etti, finale Burke ve Vito ile gittim.

Bu arada Burke ve Vito'yu öldürürseniz eğer ikisinin de ölüm saheneleri çok trajik özellikle de Burke'ünki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 25 Kasım 2018; 5:46:14 >

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar,

Bu 19K para nereye gitti. Orayı çözemedim. paramı nasıl geri alabilirim

MAFIA III(PS4 ANA KONU) - ÇIKTI!!

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.