Şimdi Ara

Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
6.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mafia: Definitive Edition (28 Ağustos) [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143438853

Mafia III: Definitive Edition (19 Mayıs) [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143438625

Steam Linki:
    https://store.steampowered.com/app/1030830/

Mafia II: Definitive Edition
    Steam'de orijinal Mafia II sürümüne sahip olanların kütüphanesine ücretsiz ekleniyor. Ana oyunu ve tüm DLC'leri içerir. İlk defa Mafia II'yi göz alıcı HD'de sunulan tek bir pakette deneyimleyin. Mafia ve Mafia III Definitive Edition'larda Vito'nun Deri Ceketini ve Otomobilini açmak için Mafia II: Definitive Edition'ı edinin.

"HD ile yeniden düzenlenmiş oyunda organize suçun Altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Arkadaşı Joe ile birlikte Vito kendini ispatlamak için çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlar ile ailede yükselir. Mafia suç efsanesinin ikinci bölümü - 1940'lar - 50'ler Empire Bay, NY — Göz alıcı HD ayrıntıyla yeniden düzenlenmiş oyunda organize suçun Altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Arkadaşı Joe ile birlikte Vito kendini ispatlamak için çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlar ile ailede yükselir. Altın Çağ Draması: Mafya'daki bir adamın ikonik mafya dramalarından ilham alınan yaşantısının içine girerek tüm görkemine ve ürkütücülüğüne şahit olun. Empire Bay, NY: 2. Dünya Savaşı Sonrası Empire Bay, NY, fırsatlarla dolu ve organize suçun savaş sonrası Amerika'nın gelişen endüstrilerinden beslendiği bir şehir."

Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Paylaşılan görseller yeni oyuna mı ait acaba pek kalite artmış bi fark göremedim ama
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    10 tane resim paylaşılmış, ilk mesajı güncelledim. Bana da sanki resimler eski oyundanmış gibi geldi.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bana da hiç fark yokmuş gibi geldi. İlk oyundan sonra bunun görselleri göze batıyor.
  • ilk oyun remake bu remaster, çok fark yok o yüzden.
  • İlk oyun remake gelmesi çok iyi oldu ya. Alır geçerim valla.
  • Mafia trilogy olarak çıkacak hocam bildiğim kadarıyla. Yani 3 oyun birden yeniden çıkacak. Remake mi olur remastered mı orasi belirsiz. Benim en çok merak ettiğim heyecanla beklediğim (bana göre) oyun tarihinin en iyi senaryosuna sahip olan efsane oyun mafia 1 acaba nasil olacak? Umarim remake olur.Mafia 2 de iyiydi. Mafia 3 se olmasa da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 14 Mayıs 2020; 0:0:36 >
  • ben bir fark göremiyorum eski sürümle arasında.

19 mayısta tam anlarız neyin ne olduğunu.
  • Sadece kaplama kalitesi artmış araçlara yakından bakınca poligonlar yükselmiş vito nun silueto ve kıyafeti daha net kaplama ile yukseltilmis.Fakat isiklandirma ve çizim uzaklığı gibi yerlere ağırlıkta verilebilirdi.Mafia 1 sanırım Mafia 3 motoruyla ele alınmış gibi ışıklandırma lar değilde motor sanki onun üzerinden aktarılmış gibi geldi bana.En çok 1 e çalışılmış.Ama iyi oldu madem iyisi yapılmıyor hiç değilse 1 remake 2 ise remaster oldu.
  • Yahu benim gözler mi bozuldu yoksa gerçekten hiç bir fark yok mu? Gerçi Mafia 2'nin grafiklerini ben zamanına göre beğeniyordum. Özellikle kapalı alanlarda kalite gerçekten çok iyiydi. Mafia 3 ise grafik kalitesi olarak benim için büyük hayal kırıklığıydı.

Özellikle Mafia 1 için verilen görseller oldukça heyecanlandırdı beni. İnşallah zevkle oynayacağımız bir üçleme olur. Arada bir de spin-off çıkartsalar hiç fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 14 Mayıs 2020; 3:59:8 >
  • Bakalım görsel olarak nasıl farklar olacak, Mafia 1 tam anlamıyla epic olmuş, hikaye olarak da serinin en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Mayıs 2020; 12:5:57 >
  • Vay be tam 10 yıl olmuş. Ben açıkçası daha gözleri görülür iyileştirmeler beklerdim. İlk oyuna harcanan emeği görünce bu etkilemiyor. Yine de bir kez daha oynanır.
  • Bekliyoruz
  • Mafia II: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Aydınlatma ve dokular farklı,yeni görünüyor ama eskisinden iyi mi ? cevabı Hangar13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 14 Mayıs 2020; 15:31:52 >
  • 1 gün kaldı Hangi platformdan çıkacak satışa bilen var mı?
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki resimde koymuşlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Aşağıdaki resimde koymuşlar zaten
    Steam'miş büyütmemiştim resmi teşekkürler

• Manciaa kullanıcısına yanıt
    Sola da dikkat etmedin herhalde Epic Store'a da çıkıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.