Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal de çalışır hocam büyük ihtimal ama siz yine de emin olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirme linkini bulamadım yardımcı olur musunuz?

• arkadaşlar oynayanlar yama hakkında son bir yorum yapabilir mi? keyfi kaçıracak hatalar veya yüzde3lük kısmı nerelerde merak ettim.

• Sgedik96 kullanıcısına yanıt

Kod

Yığını:
    https://cf-files.nexusmods.com/cdn/3451/41/TR-MOD_Font_fix-41-1-0-1-1603088679.rar?md5=GAGvsKJKJTfkwE3btF68oA&expires=1603461567&user_id=1741741&rip=10.10.10.10
  • atıyorum klasöre ama Türkçe olmuyor var mı yardımcı olabilecek arkadaşlar ?

• apex çeviriyi bekliyordum ama bir deneyim dedim. oyunun yarısına geldim. hatalar elbette var ama hiç de rahatsız edici değil. hikayeyi rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. ufak da ingilizceniz varsa zaten bir yandan da dinlerken o eksiklikleri kapatabiliyorsunuz.

çeviriyi yapan arkadaşa teşekkürler. böyle kolaylıklarla artık bütün oyunları anlayarak oynayabileceğiz sanırım.

• Bence gayet iyi iş çıkarılmış rdr 2 yi çok oynamak istiyorum ama ingilizcem zayıf acaba mafia 1 den sonra rdr ye mi başlanacak yorumlarda okuduğum kadarıyla ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

atıyorum klasöre ama Türkçe olmuyor var mı yardımcı olabilecek arkadaşlar ?

burada biri paylaşmış kurulumunu izleyerek yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercuryfb -- 23 Ekim 2020; 17:40:34 >
  • mercuryfb kullanıcısına yanıt
    Yaptım aynısını tık yok

• quote:

Yaptım aynısını tık yok

indirdiğin klasör ile attığın klasörün resmini atabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

yok hocam şu an forumda müthiş bir yardımlaşma olayı dönüyor. herkes elinde geleni yapıyor. bende elimden geldiğince katkı yapmaya çalışıyorum. beğeniyorum yorumluyorum tebrik ediyorum. birbirimizle didişerek bir yere varamayız. son günlerde gördük Allahtan güzel insanlar hala aramızda. bir sıkıntı yok linkte ben indirdim kullanıyorum.

Alıntıları Göster

teşekkürler. yanlış anlama kastım sen değildin. malum çok denyo adam var virüs falan yaşandı hep. bu arada bende indirdim kurdum virüs falan yok :)) gönül rahatlığıyla kurun millet. bu arada çeviri yağ gibi akıyor. darısı rd2 nin başına

• arka planda calısan bisey yok işlemci kullanımı da normal . ark dosyaları import etmek için kod yazıyor.
    muhtelemen 2 3 gune ceviri işine girişcez 4 5 kişi ekibi kurduk...

@axe190780 adlı arkadaş böyle yazmış rdr için inanin inanın çocuklar güzel günler göreceğiz güneşli günler helal beee ✌️😁

• quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

indirdiğin klasör ile attığın klasörün resmini atabilirmisin?

Alıntıları Göster

başka bir yerden buldum hocam oldu teşekkür ederim.

• lıfenorm L kullanıcısına yanıt

nerde yazmış bizimlede paylaşırmısın ?

• HydraaUa kullanıcısına yanıt
    Türkçe yamalar bölümünde rdr 2 adlı başlık açılmış hocam yama yapılsın diye son mesajlar da yazmış

• quote:

başka bir yerden buldum hocam oldu teşekkür ederim.

Alıntıları Göster

sevindim Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]  iyi oyunlar Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• Allah aşkına biri indirme linkini atabilir mi? Nexus'un Mafia sayfasının linkini atmışsınız 50 çeşit yere girdim modu bulamadım. İnsan indirme sayfasının linkini atar siz niye gidip genel bir link atıyorsunuz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Allah aşkına biri indirme linkini atabilir mi? Nexus'un Mafia sayfasının linkini atmışsınız 50 çeşit yere girdim modu bulamadım. İnsan indirme sayfasının linkini atar siz niye gidip genel bir link atıyorsunuz ki

Kod

Yığını:
    https://cf-files.nexusmods.com/cdn/3451/41/TR-MOD_Font_fix-41-1-0-1-1603088679.rar?md5=GAGvsKJKJTfkwE3btF68oA&expires=1603461567&user_id=1741741&rip=10.10.10.10
  • Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]

1378 kişi indirmiş zati ara bulursun zor değil sonuçta :D

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

1378 kişi indirmiş zati ara bulursun zor değil sonuçta :D

Hocam, bende türkçe olmuyor. Kurulumu yapıp oyuna girince ana menüde yazılar düz çizgi halinde çıkıyor :D nedeni nedir?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.