Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hem cahilsin hem yaptıgın yoruma bak beceremiyosan kullanma interneti kardeşim silah zoruylamı soktular seni buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: kombocuu

Bu nasıl yorum, hem bir yamayı indiremiycek kadar beceriksizsin, birde agresif yazılar yazıyorsun, milletin işi gücü yok seni trollemek için yama kullanıyormuş numarası yapacak, beceremiyorsan ya adam akıllı yardım iste, ya da beceriksizliğini kabul edip kaybol.

adam translate yama yapıyor diye iyice tapmaya başladınız. nexusa yüklemesi tamamen şekilcilik ve işi zorlaştıran bir olay. bunu kabul edin,pervasızca savunmayın size faydası olan kişileri,bunu yapanlara bir sıfat var ama önce hakaret davamı kazanmalıyım,sonra editlecem sana söylemek için :)

• extagon kullanıcısına yanıt

Arkadaş dalga mı geçiyonuz indirme yeri yok bide millet yorum felan yapıyo kafa mı buluyonuz ??

şu yoruma gelen cevabı eleştirebiliyorsan sen daha cok dava yersin bu kafayla çünkü çalışmıyo galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalChamp

Yamayı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi ? Translate yaması gibi duruyor mu, yoksa anlaşılır bir çeviri mi?

gayet iyi anlaşılır bi yama

rd2 ye de böyle bi yama bekliyoruzzz

• silverdagger S kullanıcısına yanıt

Arkadaşın da dediği gibi uzun cümlelerde genelde hatalar var. Basit cümlelerde de yapay zeka devrik cümleler kullanmadığı için doğal olarak ruhsuz ve fiillerin cümleye aykırı anlamları kullanılıyor zaman zaman. Ama tabi sonuçta translate yama bu. Kötünün en iyisi. Gayet de konuyu anlıyorsunuz. Ben Mafia yaması için apex çevirinin yamasını bekleyeceğim. Fakat RDR2 için malüm anonymous para kazanmayacaksak yamayı neden sunalım politikasında olduğu için bu kalitede bir yamayla gayet de keyifle oynarım. Google translate çevirilere 2/10 puan veriyorsam buna 5/10 puan veririm.

• İnsan çevirisi çıkacak mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrystalChamp kullanıcısına yanıt
    İnsan çevirisi ne zaman çıkacak

• Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt

Bu ayın başında başlamışlar. Şuan %65. Kalan çeviri ve test aşaması derken, en kötü önümüzdeki ayın son haftası çıkar gibi.

Teşekkür ederim hocam. Şu anlık en iyisi beklemek gibi.

• Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Apex'den ücretsiz sunulacak kaliteli, karşılıksız emek verilen bir çeviri çalışması var neticede. Beklemeliyiz bence de.

Konu sahibi arkadaşa da emekleri için teşekkürler. Çalışmalarının devamını bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrystalChamp -- 24 Ekim 2020; 23:13:46 >
    Translate olduğu çok belli hocam, insan çevirisi beklemeni tavsiye ederim hocam.. Çok fazla kelime çevirisi yanlışı var. Oynanış benim için çok etkiledi. Cümle devrik. Jesus Christ diyor Annen diye çevirmiş yapay zeka :) Ben yama ile oynuyorum ama Türkçe katili oldum valla. Keşke diyorum çıkmadan önce cümleleri kontrol edip öyle çıksaymış. Bazı cümleler gerçekten çok saçma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt

Evet hocam ben de apex'i beklememiz gerektiğini kastetmiştim. Dediğin gibi; translate çeviri olarak bakarsak iyi ama doğal olarak hatası, katliamı da çok tabi. Ama sonuç olarak çeviri çalışması olmayan, olması zor bir oyuna böyle bir çeviri geliyorsa da oynanırı var.

Hocam çok düşündüm, bilmiyorum yapabilir miyim? Şu çevirilere el atmak istiyorum. Daha önce 9000 cümleye kadar olan bir projeye el attım ama o kadar çok vaktimi aldı ki, yapımcıya da mahçup olmuştum

En azından şu translate yamalara el atsam diyorum yapan arkadaşta kabul eder mi bilmem ama. Witcher için bile yapılmıştı google docs üzerinden çeviri yapılıyordu. Cümlenin hatalarını düzeltiyordu arkadaşlar.

Mafia için olmaz ama başka oyunlar için olur. Mesela Baldurs Gate 3. Bu oyun bir RPG ve dili çok ağır. Mafia gibi dili hafif bir oyundan sonra Baldurs Gate yaması için en azından bir şeyler yapılmalı. Anladınız siz beni. Yama iyileştirmek istiyorum anlıyacağınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hocam çok düşündüm, bilmiyorum yapabilir miyim? Şu çevirilere el atmak istiyorum. Daha önce 9000 cümleye kadar olan bir projeye el attım ama o kadar çok vaktimi aldı ki, yapımcıya da mahçup olmuştum

En azından şu translate yamalara el atsam diyorum yapan arkadaşta kabul eder mi bilmem ama. Witcher için bile yapılmıştı google docs üzerinden çeviri yapılıyordu. Cümlenin hatalarını düzeltiyordu arkadaşlar.

Mafia için olmaz ama başka oyunlar için olur. Mesela Baldurs Gate 3. Bu oyun bir RPG ve dili çok ağır. Mafia gibi dili hafif bir oyundan sonra Baldurs Gate yaması için en azından bir şeyler yapılmalı. Anladınız siz beni. Yama iyileştirmek istiyorum anlıyacağınız.

pm at bana vereyim dosyaları test katıl bg3 için :D

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Yarın Pm göndereceğim hocam. Yarın bir sınavım var. Sınav sonrasında detayları konuşuruz. Bakalım elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt

Bir dene hocam. Keyif alırsan devam edersin. Baldurs Gate 3 isabetli bir tercih.

• mamilim90 kullanıcısına yanıt

oyunun kurulumunda cpy.ini var ona gir dili english yap sonra yamayı at bitti.

• Kardesim birak su bos oyunu lütfen baldors gate midir nedir ilk defa duydum şahsen.Onun yerine rdr 2 ye çeviri yap kitlelere ulasirsin herkes tanir seni hem kazanirsin bagis hesabi koy.Bos oyunlarla ugrasma rdr2ye ugras

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mosta13 M kullanıcısına yanıt
    Baldur's Gate'e de boş oyun diyecek kadar zevksiz olamazsın ya. RPG türünü sevmiyorum dersin, Bana göre değil dersin de Baldur's Gate 3 boş ya da çöp demezsin yani. Oyun dediğin RDR'dan ya da açık dünyadan ibaret değil hatırlatayım.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.