Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpy 1,5 yıl aradan sonra katliam ile dönmüş. Death Stranding,Pes,Mafia,Total WAR aynı anda patlattılar.

• Sonunda beklediğimden erken geldi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CPY oyunların içinden geçmiş resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Bu oyunda re 3 gibi geç kırılacak sanırım

kırıldı bile cpy kırmış

• Cpy dışında kırabilecek başka bir grup yok. Adamlar bıraktık demişlerdi. 1.5 yıldır ses seda yoktu. Çok fena geri döndüler.

• Bu mafia drm kullanmiyor muydu? :)

• hangar13ü mimlemiştim kafamda mafia 3 rezaletinden sonra ama oyun bana göre çok iyi olmuş. şaşırdığım asıl konu oyunun optimizasyonu ve ışıklandırma kalitesi oldu. seste crackling ve droplar vardı ilk açtığımda sonra farkettim ki oyun otomatik olarak işlemci önceliğini yüksek atayarak başlıyor. görev yöneticisinden mafiadefinitiveedition.exe yi bulup sağ uş öncelik ayarlayı normale çekin. i5 7400 / 1050 ti ile sadece shadow ve volumetric lowda diğerleri highda 60 fps yağ gibi akıyor baya hayret ettim doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 16 Ekim 2020; 1:26:16 >
  • Oyun indi akşam kurup oynucm %50 indirim görünce alırım diyordum artık almam herhalde

• oyunda araç kullanımı çok keyifli olmuş. manuel tavsiyemdir.

• silah kullanımını, karakter animasyonlarını ve sürüş dinamiklerini 20 yıl önceki oyundan daha kötü yapmayı başarabilmişler

• Oyunda herşey iyi hoş da insan modellemeleri gameplay esnasında çok kötü görünüyo 2k ultra ayarlarda oynuyorum göz yoruyor bulanık gibiler binalarda ve araçlarda sıkıntı yok insanlarda sadece ara sahneler de çok iyiken oynanışta niye böyle

• oyunu classic zorlukta bitirdim pek zorlanmadan lakin hangi bölümü oynarsam oynayayım ilk versiyona flashback yaşattı ve bölümden fazla zevk alamamama sebebiyet verdi
    şimdi ilk oyunu ve %100 save indirdim bölüm seçip geçiyorum ve diyorum ki 'ulan ben bu oyunu 12-13 yaşında nasıl bitirmişim'

• Yeni sistem almıştım ama ekran kartı piyasada yok diye bekletiyordum şu oyunu oynamak için abimin ekran kartını ödünç aldım. Oyuna gelirsek on numara olmuş grafikler, animasyonlar, sesler, araba kullanımın zorluğu çok hoşuma gidiyor, yağmur damlacıklarına kadar her şey çok güzel ışıl ışıl parlayan mekanlar. Hangar 13 batırır diye korku vardı çok iyi gidiyor oyun Sarah'ı çok güzel yapmışlar çok beğendim.

• ayarlarınızı paylaşır mısınız bende sinematikler haricinde karakter modellemeleri kötü görünüyor :/

• arman09 kullanıcısına yanıt

ayarlar otomatik ultra da açtı sadece sevmediğim motion blur'u off yaptım.

• Grafiksel olarak inanılmaz etkileyici bir iş çıkarmış Hangar 13 hakkını yememek lazım. Her oynadigimda hayran hayran izliyorum. 1080p de böyleyse 4K dusunemiyorum :)

• Gayet iyi bir "remake" olmuş.Ancak bu oyun direk yeni bir oyun olsa mafia 3 gibi eleştirilecek baya yönü olurdu heralde.
    Mafia dedinmi benim aklıma ağır abiler geliyor red dead gibi ağır bir akış bekliyorum.Araca binip inerken o bodozlama binişe tilt oluyorum mesela.Yani mafia 3 deki mafia oyunu değilde bildiğin şehir eşkiyası oyunu hissini hemen verdi.
    Hangar mafia oyunu filan yapmasın bence ya , böyle aksiyonu bol hareketli bodozlama vur kır parçala oyunlarda daha başarılı olur.Mafia 3 oyun tarzını copy - paste yapmışlar.Salieri nin ses tonu nedense benide rahatsız etti.Pauli ve Sam in modellemeleri biraz daha iyi ve farklı olabilirdi.

Pozitif olarak gördüğüm noktalarda var , sunum ve animasyonlar yeterli düzeyde.Grafik olarakta iyi diyebilirim.Araç sürüşü ve tepkilerde yine kabul edilebilir seviyede.

Dediğim gibi remake oyun , var olan oyunu belli bir çerçevede düzenlemişler ok.Hikaye ve atmosferden uzaklaşmamaya çalışmışlar.Ancak hangar13 yeni bir mafia oyunu yapacaksa mutlaka üzerine eklemesi gerek çok konu var.250-260 liralık bir oyun kesinlikle değil.Fiyatı iyi bir indirimde alınıp oynanabilecek bir oyun diyebilirim.

• Yarış arabası görevini oynarken aklıma The Saboteur geldi onuda bir yenileyip çıkarsalar keşke.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.