Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yeni hesap veriyorlar kendi steam hesabınızdan çıkıyorsunuz bir bağlantısı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xbox one’da uyguna alma yolu var mıdır? Microsoft Türkiye’de 260 lira diğer platformlara baktım 40-46 dolar görünüyor o daha da tuzlu oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Hocam yeni hesap veriyorlar kendi steam hesabınızdan çıkıyorsunuz bir bağlantısı yok
    Anladım hocam,teşekkürler.
  • Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Morello'nun ölümünü detaylı görmek güzeldi ilk oyunda yoktu o sahne. Tommy şarjörü üstüne boşalttı

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Pilati nedir hocam nasıl alıyoruz? Link atıp açıklayabilir misiniz orayı biraz ilk defa duydum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

İyi fiyatmış hocam,bende al bitir diye düşünüyorum fakat kendi hesabım falan banlanır mı diye düşünmedim değil.Torrent falan da kullanmıyorum.

Alıntıları Göster

Vpnle ukraynadan alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Vpnle ukraynadan alabilirsiniz

Alıntıları Göster
    epic vs. mi hocam ? ne kadara geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 2 Ekim 2020; 14:54:45 >
  • Oyun çevrilmeye başlanmış bakalım take2 ye rağmen yayinlanabilecekmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hangi Mafia'nın remake i arkadaşlar ? Mafia 1' in mi yoksa Vito Scalettalı oyunun mu?
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

epic vs. mi hocam ? ne kadara geliyor ?

Alıntıları Göster
    Epicten bakmıştım ben, kuponla 449 uah ediyor
  • Arkadaşlar öncelikle oyuna girdiğimde siyah ekran oluyordu ve avılmıyordu sonra bıyerde gorup yonetıcı olarak acınca sıkıntı ortadan kalktı.daha sonrasında oyun oynarken pause yapıp alt tab yaptm sonrasında oyunu donunce oyun donmus ve devam etmemıstı farkettım kı ne zman alt tab yapsam bu olay oluyor.bunun cozumunu bılen var mı .arada oyunu durdurup alt tab yapıp takılırım hep web browserda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 2 Ekim 2020; 19:0:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitirdim. İlk oyuna her konuda sadık kalmaları ve araya güzel yeni serpiştirmeler yapmaları çok hoşuma gitti yapay zeka ve grafiklerde ön yargılı olunduğu gibi kötü değildi. Zaten hayatımın oyunu. Remake gelmesi beni çok heyecanlandırmıştı ve beklediğimi aldım diyebilirim. Bahsedildiği gibi kısa süreli değil 15.8 saat sadece Hikaye oynadım ve Clasic modda oyunu bitirdim. Her şeyiyle çok güzel bir oyun. Son sahnede ne olacağını bile bile tüylerim diken diken oldu.

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 3 Ekim 2020; 17:25:44 >

• Hocam isterseniz ilk görseli spoiler içine alın çünkü hikayeyi ilk defa görecekler veya son sahneyi bilmesine rağmen nasıl göründüğünü merak edenler için spoiler oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam, Web sürüm o kadar saçma ki SS'i bir türlü spoiler içine alamadım yazıyı alıyor SS'i almıyor Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] en son mobilden hallettim.

• hardda oynamaya karar veren aklımı seveyim , zırhlı polis aracındaki turret başıma bela olduMafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] 

• Merhaba, oyun fiyatı ne zaman düşer acaba fikri olan varmı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Merhaba, oyun fiyatı ne zaman düşer acaba fikri olan varmı arkadaşlar?

steamde belki kampanya zamanı düşer ama dolar euro böyle artarken konsol için soruyorsan bekleme derim.

• Seneryo bittiğinden beri başarımları yapmaya çalışıyorum Tilkileri toplamak çok zor oldu 2 saatimi falan aldı neredeyse. 2 tane poster grubu kaldı onlarda bitince bütün görevler bitiyor. Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.