Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam , epic te şu anda 60 TL kuponla 199 a alinabiliyor, daha düşer mi diye merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Seneryo bittiğinden beri başarımları yapmaya çalışıyorum Tilkileri toplamak çok zor oldu 2 saatimi falan aldı neredeyse. 2 tane poster grubu kaldı onlarda bitince bütün görevler bitiyor.  

2 tane tilki buldum daha denk gelmedim. Tilkiler ne tarz mekanlarda oluyor yoksa her yerde olabiliyor mu?

• soranger S kullanıcısına yanıt

Her yerde var hocam 4-5 hikaye bölümünde geri kalan 45 tanesi de şehirde bulunuyor. Hepsini bulmak çok zor ben bulamadıklarımdan youtube videolarından buldum elemanın teki bütün trophylerin nerde olduğunu gösteren video paylaşmış Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] 

• Bu oyunda re 3 gibi geç kırılacak sanırım
  • Oynayan arkadaşlar genel olarak beğendi mi, nostaljik tadı veriyor mu  

• arman09 kullanıcısına yanıt

bende takip ediyorum valla hergün 3 öğün malum siteleri kontrol ediyorum sırf meraktan tabi yani :)

• Jiraiya kullanıcısına yanıt

ben videoalrı izliyorum o arcade oynama tarzıyla oynadıkları haliyle bile bana çok zevk veriyo ama ben manuel vites FPS kamera açısıyla trafik lambalarına hız sınıra uya uya gideceğim için eskisinden belki daha çok zevk verebilir. Müziklerde nasılsa aynıymış dediklerine göre.. valla çok pahalı diye alamıyorum bekliyorum "indirim" leri :)

• sertacr88 kullanıcısına yanıt
    trafik ışıkları yok gibi bir şey oyunda bilginiz olsun 2-3 tane ya vardir ya yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Bu oyunda re 3 gibi geç kırılacak sanırım

RE 3 'ün kırılma sebebi sonunda Denuvo'yu kırabilmiş olmaları değil, Capcom Denuvo'yu kaldırdı ondan kırabildiler. Denuvosu olduğu sürece çok bir şey beklemeyin Mafia'dan.

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ya %50 indirim beklicem yada oynamıcam 20 saatlik oyuna 200tl veremem
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Re 3 te firma kendi kaldırdı denuvoyu ondan sonra düştü. Son denuvo henüz kırılamadı.En iyisi mi indirim bekleyip 140 lira civarı iken kuponla almak.
  • Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

Bunun açılması için yapmam gereken bir şey var mı yoksa bug'da mı kaldık bütün görevleri bitirdim. 43/42 gözüküyor bu görev açılmadı

Edit : biraz araştırdım yarış bölümünden sonra gizli bir trophy varmış. Yarıştan sonra Paulie'yi evine değilde haritada ki yere götürünce başarım kazanıyorsunuz benim gibi ingilizcesi olmayanlara katkım olsun Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] 

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 6 Ekim 2020; 11:56:22 >

• Yeni güncelleme dün geldi.Gelen özelliklerde;
    Noir,yani siyah beyaz oynama özelliği eklendi.
    Serbest dolasma için taksi görevi yapma ve yarış gorevleri gelmiş. Güzel gelişme, belki trene binip seyahat etme özelliği de geri gelir.Malum istasyona giriş merdiveni kapalı ama trene yan taraftan atlayıp geçsen bile tren gitmiyor. Serbest dolaşmaya ek özellik ve içerikler ara ara gelicek gibi duruyor. Devamı gelirse uzun soluklu ve guzel bir oynanış artışı olucaktir.Ayrıca Hud yani göstergeleri tamamen kapatma özelliği de eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 10 Ekim 2020; 11:23:46 >
  • Oyunun oynanışı kontrolü mafia 2 kadar güzel değil. Ama 1 in hikayesi benim daha çok hoşuma gidiyor. Bence Tomy Angelo karakteri serinin en iyisi. Vito da iyi ama , tomy de çok başka bir nokta oldu onu başka zaman yazarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 11 Ekim 2020; 2:56:52 >
  • %100 başarım kasabilen insanlara her zaman hayranlık duymuşumdur ben bir kere bile %100 yapamadım sabır tahammül yok belki ondan
  • Selamlar. Satan varsa almak isterim.

• Oyunu oynayip hevesini alan ve satmayı düşünen varsa talibim

Biz de hevesimizi alalim
  • Black Friday indirime girer diye ümit ediyorum bakalım

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.