Yüzbaşı
15 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 626 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Bi mouse alma planim var bikac secenek buldum kendime sizdende oneri almak istedim.
Secenekler
————
Razer Viper
Cooler Master MM710
Endgame Gear XM1
Merhabalar arkadaşlar öncelikle inş konuyu doğru yere açmışımdır yanlışlık olmuşsa affola .Sorunum şu tom clancy's ghost recon wildlands oynarken büyük fps sıkıntıları alıorum i76700 işlemci ve gtx 1070 ekran kartına sahibim .internette benden daha düşük işlemci ve 1070 ile benden yaklaşık 30 fps fazla alıyor herkes .1920*1080 low grafıc ayarlarında bıle 60 fpsi zar zor görüyorum nedeni ne olabilir .driverım güncel buarada.şimdiden yardımlar için teşekkürler.
oynarken değerler bu şekilde
4 5 senelik laptopum ilk defa bugün yere düşürdüm ve açılış ekranında kalıyor biosa falan giriim dedim onada iziin vermiyor açılırkende tahmınımce hdd nin oradan 3 kere DIT DIT DIT diye ses geliyor .tahmininizce ne olmuş olabilir yada aynı durumla karşılanınız olduysa ne yaptı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
http://i.hizliresim.com/kn5ZR9.jpg
merhaba arkadaslar bende LOGİTECH G35 KULAKLIK var usb gırışli bir kulaklık.http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g35-7-1-surround-sound-gaming-headset
.Acaba ps4 te çalışır mı bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar ben ps4umu samsung s24b350 monitorde oynuorum .sorum ps4 e hoparlorumu nasıl baglayabılırım
oncelıkle cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler arkadaslar .sorunum şu ;anakartımı ve powerımı 1 hafta once deıstırdım yasanan bır problemden oturu,powerı taktıgımdan berı oyunlara gırdıgımde (bf 3 ,dota 2 ,fifa 13) cızırtılar gelmeye baslıyor bu cızırtılar 3 sanıyede bır oluyor ve cızırtılar geldıgınde oyun takılıor cızırtı susunca oyun normal akısına devam edıyor ben yasadıgım anakart olayından once bole bırseye rastlamamıstım ve oyunları ultra grafıkte oynuyordum .bu yuzden anakartta yasadıgım problemın ekran kartıma etkı edıp bozmus olabılecegını dusunuyorum .mantıgım dogru mu sızce yada ne olmus olabılır ?
ekran kartım:amd radeon hd 6950
Hakkında
Forum İmzası:
PSN:Mozzartt
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
mercedes
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Mozzartt
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
caseymert
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
PSN ID
Mozzartt
Dünyadan Futbol
AS Livorno
Basketbol
Fenerbahçe Doğuş
Basketbol
Chicago Bulls
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
OCZ
Ekran Kartı
Asus
Modem
Asus
Milli Takımlar
İsveç
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 887
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 3.094 (Bu ay: 485)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 524 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.