Şimdi Ara

Mafia 4 | PC ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar: altairstar , altairstar , -Prometheus-
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
4
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangar 13, Yeni Mafia Oyununun Geliştirildiğini Duyurdu!

Mafia 4 | PC ANA KONU
    Mafia 4 | PC ANA KONUwww.bolumsonucanavari.com
    Hangar 13, Yeni Mafia Oyununun Geliştirildiğini Duyurdu!
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hangar_13_Yeni_Mafia_Oyununun_Gelistirildigini_Duyurdu-115065.htm

Hangar 13 genel müdürü Roman Hladik, Mafia'nın 20. yıl dönümüne özel yapılan bir geliştirici röportajında, Mafia serisinin yeni oyunun şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

Hladik şunları söyledi: "Yepyeni bir Mafia projesi üzerinde çalışmaya başladığımızı sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Şu anda daha fazla bir şey paylaşamıyor olsak da bu sevilen seri üzerinde çalışmaya devam etmek ve oyuncularımıza yeni hikayeler sunacağımız için gerçekten heyecanlıyız."

Yeni Mafia oyununun en az birkaç yıl sonra oyunculara sunulacağı bildiriliyor.

Serideki en son oyun, 25 Eylül 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürülen Mafia: Definitive Edition'dı. Mafia: Definitive Edition, ilk olarak 2002'de piyasaya sürülen orijinal Mafia'nın yeni ve geliştirilmiş bir sürümü.

• Yerimizi Alalim.. Tommy Angelo fanlari burdami : ) Muhteşem bir oyun , Umarim serisi hiç bitmez..

Birde şu diğer mafya türü Godfather Remakesini beklemekten yoruldum.. Kaç kez pm attim.. Hala bir cevap alamadim.

Ama adamlar gizli gizli calişiyor.. Yakında cıkar kokusu..!!! Hissediyorum : ) (Amazon reis şaşirt bizi! )

Mafia 4 | PC ANA KONU
    Hocam 30+ yaşında olanlar için 2002 yapımı mafia nirvanadir. Her zaman diyorum yine yazayım vice city cizgi film gibi kalır mafia 1 in yanında. Çıktığı dönemin en iyisiydi. Mafia 1 i oynamaya yaşı yetmeyenler de serinin en iyi 2. Oyununu çok beğeniyor genelde. Ki o da kötü değil baya iyidir. Ama zirve her zaman Mafia The City Of Lost Heaven'dır 🙂

Buradaki herkes gibi +30 olup Mafia: The City of Lost Heaven'ı zamanında oynayan nesilin aldığı o haz başkadır. Bende defalarca bitirmiş üstüne mod işine girmiş o da yetmemiş ilk modumu Mafia 1 için yapmıştım.

"Great Deal" görevinde o çalan müzik hala kulaklarımda. Mafia 1 (2002) gerçekten oyun dünyası için, bizler için daha doğrusu zamanında oyunu oynamışlar için yeri doldurulamayacak bir oyun.

• @BlogKaan

Hocam rica etsem bu konuyu aynı zamanda Oyuna Özel Forumlar-Mafia bölümüne de yansıtır mısınız ?

https://forum.donanimhaber.com/mafia--f697

• Yerimizi Alalim.. Tommy Angelo fanlari burdami : ) Muhteşem bir oyun , Umarim serisi hiç bitmez..

Birde şu diğer mafya türü Godfather Remakesini beklemekten yoruldum.. Kaç kez pm attim.. Hala bir cevap alamadim.

Ama adamlar gizli gizli calişiyor.. Yakında cıkar kokusu..!!! Hissediyorum : ) (Amazon reis şaşirt bizi! )

Mafia 4 | PC ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 29 Ağustos 2022; 20:43:58 >
  • Hangar13 özellikle Mafia 3 gibi bir rezalet ile hafızalara kazınsa da Mafia 1 Remake ile de takdirlerimi kazanmışlardı. Umarım bu projeyi de güzel ve Mafia 3 gibi ota püsüre bulaşmadan yaparlar. 👍
  • Aşırı endişeliyim... Hangar 13'ün rezaletleri ortada.

• mavizamanda kullanıcısına yanıt
    Yoo mafia definitive ile toparladılar
    Grafik oynanış sorunlarını giderdiler geriye sadece hikaye kaldı
    Yanlış yapma lüksleri yok ben en azından mafia 2 kalitesinde birsey bekliyorum
  • Mafia Definitive Edition kalitesinde olsa yeterli.

• serinin nirvanası Mafia 2'dir. Umarım onun kalitesine yaklaşır bir oyun olur. haber heyecanlandırdı.

• rez. 3. oyun gibi batırmazlarsa güzel bişey gelir

• Bu adamlara hiç güvenesim gelmiyor.
  • an agony A kullanıcısına yanıt

Bence nirvana mafia 1 ama remake olan değil orijinal. tabii yılına göre değerlendiriyorum.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

3. oyun teknik olarak iyiydi. Efsane hikaye ve karakterler olmalı, gta canlı açık dünya olmalı. Bi bu kaldığı değin şeyi yapabilen CD project ile Rockstar var. Beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım. İtalyan mafyası temasını iyi işlesinler ortalma üzerine çıksın öpüpde başınıza koyun.

• Hangar13 sanıldığı gibi kötü bir firma değil mafia definitive edition’da gösterdiler hünerlerini. Mafia 3’ün rezalet çıkması yapımcı firmanın suçu değil 2k her şeye karışıp oyunu da aceleye getirdi deniliyor.
  • Mafia 2 ve 3 ü oynamış birisi olarak 3 gibi olmamasını ümid ederim. Zaten yeterince aksiyon oyunu var, bence biraz daha hikayesiyle bir ağırlığı olan bir mafia oyunu yakışır.

• 3. Mafia oyununda batırmış olabilirler ki Definitive Edition'larda toparlamışlardı, yine de adamlara bir şans vermek lazım, 4. oyunun güzel olma ihtimali halen var.

• Dapeux D kullanıcısına yanıt
    Öyle mi ben mafia 3üde 2k czech ile beraber yaptıklarını saniyordum
    Dedim bir anda nasıl bu kadar çağ atladılar :)
  • Üçüncü oyunun ilk başta optimizasyonu iyiydi onu zamanla düzelttiler
    Grafikler iyi gibiydi ama net değildi bulanıktı
    Hikaye tam bir faciaydı
    Müzikleri muazzam derecede güzeldi hele o ilk girişteki intro müziğini unutamam
    Ama hocam gel gör ki oyunu bug yüzünden bitiremedim 20 saat oynadım öyle kaldı:)
  • Dapeux D kullanıcısına yanıt
    Hocam 30+ yaşında olanlar için 2002 yapımı mafia nirvanadir. Her zaman diyorum yine yazayım vice city cizgi film gibi kalır mafia 1 in yanında. Çıktığı dönemin en iyisiydi. Mafia 1 i oynamaya yaşı yetmeyenler de serinin en iyi 2. Oyununu çok beğeniyor genelde. Ki o da kötü değil baya iyidir. Ama zirve her zaman Mafia The City Of Lost Heaven'dır 🙂
  • GTA 6 gelirken Mafia 4 çıkarmak iddalı iş,tahminen aralarında ışık yılı fark olacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.