Şimdi Ara

Mad Max: Fury Road | 2015 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
3
Favori
15.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki kere sinemada izlemiştim. Mükemmel bi filmdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle açık ara yılın en iyi filmi. Charlize yine oyunculuk dersi vermiş, mükemmel bir performans. Genel olarak her saniyesini sıkılmadan izledim. Direk konuya girilmiş ayrıntıcı arkadaşlar bundan biraz şikayetçi olabilirler. Ama kısa ve öz konu, bol aksiyon, kendine özgü bir yapısı olan film. Max, charlize (en iyi kadın oyuncudur benim gözümde monster filminden bilenler bilir) gibi bir yaşayan efsanenin yanında biraz sönük kalsada kotarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 18 Ağustos 2015; 6:33:42 >
  • Dün izledim ve keşke sinemada izleseydim diyorum. İyi değil diyenler ne izliyor merak ettim.
  • Filmi 14 inç exper bilgisayarında izleyen adamlar utanmadan beğenmedim demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amaçsız. 6.5/10
  • Sinemada da çok keyif verir diyorsunuz ama aşırı derecede kafa şişiriyor.
  • Aksiyon olarak iyi ama konu bakımından eksik kalmış.

• Benim çok hoşuma gitti film ama konu olarak biraz vasat geldi. Birde film için yapılan amatör parody çalışmalarında bile daha çok kan, şiddet vardı. Film sanki bana sansürlü gibi geldi o yüzden. Neredeyse hiç kan yok bu kadar şiddet içeren bir filmde.
  • Adamlar Go kart araçlarından ufak bi parodi yapmışlar.

http://www.zapkolik.com/video/mad-maxin-go-kart-aracli-keyifli-parodisi-944640

• Film kötü sayılmaz ancak aşırı abartılmış malesef yorumlarda .

Şunlar neyin nesi bilen var mı :

Mad Max: Fury Road | 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Film kötü sayılmaz ancak aşırı abartılmış malesef yorumlarda .

Şunlar neyin nesi bilen var mı :

Mad Max: Fury Road | 2015

Herkes bunu soruyor ama bir önemi yok bence, önemli bir şey olsa diyalog ile öğrenirdik.

• filmde açık sahne var mı aileyle izlemeye uygun mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murvein

filmde açık sahne var mı aileyle izlemeye uygun mudur ?

Uygun. Aile ile izlenebilir.

Tom Hardy ile Charlize Theron karşılaştığında dedim bunlar şimdi aşık olur, bunların aşkını izleriz dedim ama hiç aşk meşk yoktu. O açıdan beğendim. Öyle bir ortamda aşk düşünmez zaten kimse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 23 Ağustos 2015; 19:23:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi dün gece izledim vasat bir film , neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.4/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Filmi dün gece izledim vasat bir film , neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.4/10

eksileme butonu olsa idi eksileri seri yemiştin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Filmi dün gece izledim vasat bir film , neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.4/10

eksileme butonu olsa idi eksileri seri yemiştin

Benim gibi beğenmeyen bir sürü insan var , anormal bir durum yok.
  • Film tamamen aksiyondan oluşuyor..Gram konu yok..Kötü değildi ama iyi de değildi..benim için ortalamaydı..Keşke biraz daha konuya ağırlık koysalardı..Hep aksiyon olsa da bir müddet sonra sıkıyor..
  • Video klip gibi bir film. Aksiyon olarak çok iyi, Gercek üstü bir kovalamaca var. Ama aman aman iyi de değil. 8/10
    Max filmde mad olmayan tek kisiydi bana göre :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    İşte aradığım kafa bu.

Sanane olum milletin zevkinden sen beğendin diye millet de mi beğenmek zorunda? Her filme sinemaya gidelim o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

İşte aradığım kafa bu.

Sanane olum milletin zevkinden sen beğendin diye millet de mi beğenmek zorunda? Her filme sinemaya gidelim o zaman?

Ben kimse begenemez demedim, onceki mesajlarimi da okuyup alintilasaydin keske. Sizin filmin degerini dusurdugunuzu soyledim. Sebebi ise filmi begenmemeniz degil buraya gelip

"Film cop" "berbat film" "sisirilmis balon film" "yorum yapanlar para almis" gibi filmin degerini dusuren ve film hakkinda yorum yapmaktan bile aciz kisileri kast ettim. Begenmezsin saygi duyariz sunu sunu begenmedim soyle olsaydi dersin ama begenenlere de saygisizlik yaparsan bende size yaparim

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.