Şimdi Ara

Mad Max: Fury Road | 2015

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
15.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür:Aksiyon, Macera
    Yönetmen:George Miller
    Oyuncular:Charlize Theron, Teresa Palmer, Tom Hardy, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz, Mark Hildebrandt, Riley Keough
    Senaryo:George Miller, Brendan Mccarthy
    Yapımcı:Doug Mitchell

Mad Max: Fury Road | 2015

Yeni Mad Max filmi için çekimlere yakında başlanıyor. 9 aylık bir çekim süresi öngörülen yeni Mad Max, bir değil iki bölüm olarak çekilecek. Önceki bölümlerin de senaristi, yapımcısı ve yönetmeni olan George Miller 30 yıllık efsaneyi "Fury Road" ismiyle yeniden diriltmeye kararlı. Arka arkaya çekilecek iki filmin gösterim tarihleri de fazla uzun tutulmayacak. Fury Road'tan sonra çekilecek son bölümün ismi ise "Furiosa" olacak. Başrollerde Tom Hardy, Charlize Theron, Teresa Palmer, Nicholas Hoult, Zoe Kravitz ve Adelaide Clemens olacak. Çılgın Max karekterini ilk 3 filmde başarıyla canlandıran Mel Gibson’ı bu filmde izleyemeyeceğiz. İlk film Amerika’da 2012 yılında gösterime girecek.
    Son olarak Miller, tamamı 3D olarak çekilecek filmin sırtını görsel efektlere değil, daha çok Mad Max'e yaraşır, göz boyamayan pratik bir aksiyona dayayacağını da ekledi.

kaynak: beyazperde.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 26 Haziran 2014; 15:27:12 >

• bunu da mı görecektik? öyle güzel bir seri yerle bir edilmez umarım. gerçi hoş, hiçbir zaman eskisi gibi olamaz, o havayı yakalayamaz. en azından izlenebilinecek kadar güzel olsalar yeter.
  • artık şaşırmıyorum demekki 2010 yıllar eski filmlerin yeniden yeniden çekilip önümüze konduğu yıllar olarak hatırlanacak
  • iyi bir senaryosu olsaydı mel gibson da olurdu herhalde ama o yoksa film de pek işe yaramaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

artık şaşırmıyorum demekki 2010 yıllar eski filmlerin yeniden yeniden çekilip önümüze konduğu yıllar olarak hatırlanacak

son derece haklısın
  • Ya şimdi bazı oyuncular bazı efsane filmlerle özdeşleşmiştir Mesela Arnold Schwarzenegger ile Terminator, Keanu Reeves ile Matrix gibi Mad Max de Mel Gibson ile özdeşleşmiştir. Şimdi bu filmlerde bu oyuncuları görmeye alışığız farklı oyuncularla aynı filmin tekrardan çekilmesine karşıyım filmin büyüsünü bozuyor, kesinlikle eski tadını vermiyor.

Mad Max serisine gelecek olursak ilk film fena değildi ikincisi ilkinden daha kötüydü 3. film ise son derece gereksiz ve berbattı ben halen niye böyle bir filmi çekme gereği duymuşlar hadi çekmişler ne anlatmaya çalışmışlar bu filmde, onu da anlamadım (3. filminden bahsediyorum).

Yıllar sonra gelen edit: Aslında karakter-ilk oyuncu-ilk film bağı konusunda fikrim değişmiş değil. Ancak filmin konusu açıldığında oyuncu listesi bile belli değildi. Listede Tom Hardy ve Charlize Theron gibi güzel isimler yer alıyor. Özellikle Tom Hardy sağlam oyuncu. Mel Gibson'ın yerini asla tutamaz ama Hardy, Max karakterine çok iyi can verecektir. Apayrı, bambaşka bir film olarak düşünmeye çalışıyorum -zaten öyle de olmuş galiba- yeniden yapım deyince izleyesi gelmiyor insanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Mayıs 2015; 20:10:23 >
  • mad max i mi kaldı ya filmin parodisi yapılalı yıllar oldu müzik kliplerine bile konu edildi şimdi eski filmleri tekrar furyasına mı katıldı . bence hiç yapmasınlar daha iyi daha farklı kar getirecek işlere yoğunlaşsalar .
  • Mel Gibson bile reddeti herhalde oynamayı
  • Sinemada son nokta...
  • Mel Gibsonun oynamamasının daha doğrusu oynayamamasının sebebi kendi bütçesiyle çektiği Tutku filminden sonra Hollywood un ona sırtını dönmüş olmasıdır.
  • Güzel bir haber ama Mel Gibson olmayışı kötü sonuçta onunla sevdik bu seriyi. Acaba remake mi olacak yoksa yepyeni senaryo ile mi dönecek Mad Max.
  • eski filmleri tekrar çekmek yerine daha orjinal bişeyler üretmek için uğraşsalar ne güzel olacak.
  • Çekilelecek olan filmin adı Mad Max, yönetmen George Miller, başrolde Charlize Theron var daha ne istiyorsunuz anlamadım. Mel Gibson bu tür filmlerde zaten oynamıyor artık. Tabiki yıllar önce çekilen filmlerin verdigi etkiyi veremez ama bu kötü bir film olacagı anlamınada gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ya şimdi bazı oyuncular bazı efsane filmlerle özdeşleşmiştir Mesela Arnold Schwarzenegger ile Terminator, Keanu Reeves ile Matrix gibi Mad Max de Mel Gibson ile özdeşleşmiştir. Şimdi bu filmlerde bu oyuncuları görmeye alışığız farklı oyuncularla aynı filmin tekrardan çekilmesine karşıyım filmin büyüsünü bozuyor, kesinlikle eski tadını vermiyor.

Mad Max serisine gelecek olursak ilk film fena değildi ikincisi ilkinden daha kötüydü 3. film ise son derece gereksiz ve berbattı ben halen niye böyle bir filmi çekme gereği duymuşlar hadi çektiler ne anlatmaya çalıştılar bu filmde onu da anlamadım (3. filminden bahsediyorum).

Amaç sanırım yeni nesili düşünmek. Eski filmlerin çekim kalitesi yeni nesili tatmin etmiyor. Onun için yeni çekip yeni oyuncuçarı özdeşleştirme çabasındalar sanırım. Amaç devamlılığı sağlamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Ya şimdi bazı oyuncular bazı efsane filmlerle özdeşleşmiştir Mesela Arnold Schwarzenegger ile Terminator, Keanu Reeves ile Matrix gibi Mad Max de Mel Gibson ile özdeşleşmiştir. Şimdi bu filmlerde bu oyuncuları görmeye alışığız farklı oyuncularla aynı filmin tekrardan çekilmesine karşıyım filmin büyüsünü bozuyor, kesinlikle eski tadını vermiyor.

Mad Max serisine gelecek olursak ilk film fena değildi ikincisi ilkinden daha kötüydü 3. film ise son derece gereksiz ve berbattı ben halen niye böyle bir filmi çekme gereği duymuşlar hadi çektiler ne anlatmaya çalıştılar bu filmde onu da anlamadım (3. filminden bahsediyorum).

Amaç sanırım yeni nesili düşünmek. Eski filmlerin çekim kalitesi yeni nesili tatmin etmiyor. Onun için yeni çekip yeni oyuncuçarı özdeşleştirme çabasındalar sanırım. Amaç devamlılığı sağlamak.

@Kartal Göz ilk paragrafına harfiyen katılıyorum, ama Holivud bu, pişmiş "aşına" su katması "tamamen duygusal". Film in büyüsü mü? Tadında bırakılması mı? oda ne? "-Para getireceğini bilsem babamı bile alırım okula!"(Hababam Sınıfı ndan) İkinci paragrafın ise zevkler ve renkler diyorum sevmeyebilirsin tabi. @Kulak Misafiri kardeş ben daha çok Holivud un artık senaryo anlamında tıkanmasına bağlıyorum. Son yıllarda Kitap uyarlamaları, Marvel, Dc Comics vs. Çizgi roman uyarlamaları ve bir kaç üretici yönetmenin istisna çalışmaları da olmasa, senaryo anlamında resmen çok kısır bir döneme girildiğini görüyorum. Eski filmler-seriler resmen yağmalanıyor artık. "-Her şey kopyanın, kopyasının, kopyası!"(Fight Club ten)
  • quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

@Kulak Misafiri kardeş ben daha çok Holivud un artık senaryo anlamında tıkanmasına bağlıyorum. Son yıllarda Kitap uyarlamaları, Marvel, Dc Comics vs. Çizgi roman uyarlamaları ve bir kaç üretici yönetmenin istisna çalışmaları da olmasa, senaryo anlamında resmen çok kısır bir döneme girildiğini görüyorum. Eski filmler-seriler resmen yağmalanıyor artık. "-Her şey kopyanın, kopyasının, kopyası!"(Fight Club ten)

Evet katılıyorum o bahsettiğin konu iyice ayyuka çıktı zaten. Isıtıp ısıtıp servis ediliyor. Ama yıldız oyuncuların sonu yok. Ayrıca amaç bunları kullanmak ve sinema severlere alıştırmak diye düşünüyorum.
  • Bu kadar çok yazarın olduğu bir memlekette(america) bu kadar az özgün konunun çıkması garip.Ha bizim ülkemizde o kadar da yok o ayrı tabi
  • Yeni Mad Max Projesi Ertelendi!

Mad Max serisinin yönetmeni George Miller'in efsaneyi tekrar diriltecek olan 'Mad Max: Fury Road' projesi 'şimdilik' ertelendi...

Çekimleri önümüzdeki yılın Kasım ayında Avustralya'da başlaması planlanan filmin ertelenme nedeni ise açık: yüksek bütçe rakamları!

Daha önce de çekim bölgesinin doğal koşullarındaki bazı engeller yüzünden ertelenen film, böylelikle ikinci kez ertelenmiş oldu. Filmin yeni çekim tarihi ise 2012 yılının Şubat ayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

Yeni Mad Max Projesi Ertelendi!

Mad Max serisinin yönetmeni George Miller'in efsaneyi tekrar diriltecek olan 'Mad Max: Fury Road' projesi 'şimdilik' ertelendi...

Çekimleri önümüzdeki yılın Kasım ayında Avustralya'da başlaması planlanan filmin ertelenme nedeni ise açık: yüksek bütçe rakamları!

Daha önce de çekim bölgesinin doğal koşullarındaki bazı engeller yüzünden ertelenen film, böylelikle ikinci kez ertelenmiş oldu. Filmin yeni çekim tarihi ise 2012 yılının Şubat ayı.

2012'nin şubatında başlayacaklar bitecek sonrada izleyeceğiz. Kim öle kim kala

Paylaşım için teşekkürler.
  • Başlamadan bitsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.