Yüzbaşı
18 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
359255 Gün Cezalı
357277 gün 6 s. 54 dk. kaldı
Gönderileri
Edelkron=Şirketin adı.
Başka Bir Şey=Youtube kanallarının adı.
Şirketin ve Youtube kanalının amacı=Bir şeyler icat etmek, projeler üretmek.

Bu işi nasıl yaptıklarını, şirketi nasıl yönettiklerini Youtube'da yayınlıyorlar.İlginç bir iş yapıyorlar, şirketin başındaki Kadir denen adamın zekasına, fikirlerine, iş ahlakına hayran kaldım.Bunlar Türk değil herhalde dedim.Bölüm 1'den başlayıp birkaç bölüm izleyin zaten bağımlılık yapıyor sonuna kadar bitirirsiniz.İzleyen varsa projelerini tartışabiliriz.

Youtube kanalı:https://www.youtube.com/channel/UC2lwJdnwpQnO5p5wY2pPHJg
Coverlarıyla ünlenen son Youtube fenomeni, malum bu devirde müzik piyasasında patlama yapmak çok kolaylaştı.Bunun son örneği de gurbetçi tınısıyla Feride Hilal Akın oldu.Ben sesini beğendim, ilerde ünlebilir.

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Goddard Uzay Çalışmaları Enstitüsüne (GISS) göre, 1880 yılından bu yana en sıcak yıl 2016 olacak.

GISS Direktörü Gavin Schmidt, yaptığı açıklamada, nisan ayındaki kara ve deniz sıcaklığının, 1951-1980 yılları ortalamasının 1,1 santigrat derece üzerinde gerçekleşti.

Bu yılın nisan ayının 1880'den bu yana ortalama en sıcak dönem olduğunu ifade eden Schmidt, bundan önce en yüksek sıcaklığın 2014 ve 2015 yıllarında ölçüldüğünü kaydetti. Küresel bazda sıcaklık ortalamalarının Ekim 2015'ten bu yana her ay arttığına işaret eden Schmidt, 2016'nın 1880'den bu yana en sıcak yıl olacağını kaydetti.

Fransa'nın başkenti Paris'te geçen aralık ayında gerçekleştirilen 21. BM İklim Değişikliği Taraflar Konferansı'nda (COP21) 196 ülke, küresel ortalama sıcaklık artış limitinin 1,5 ile 2 derece arasında sınırlandırılmasını içeren belge üzerinde anlaşmaya varmıştı. 22 Nisan'da BM Genel Merkezinde devlet ve hükümet başkanlarının da katılımıyla törenle imzaya açılan belge, bugüne kadar toplam 175 ülke tarafından onaylanmıştı.

http://www.milliyet.com.tr/nasa-ya-gore-2016-en-sicak-yil/dunya/detay/2246599/default.htm
Ne yapalım beyler, ne önerirsiniz?
Saçlarım uzun değil.Yanlar tepeden ışık vurduğu zaman seyrekleştiği gözüküyor, ne yapmam lazım.Durdurmanın bir çaresi var mı?
Windows 7 ultimate yükledim.Windows dosyası 22 gb boyutu var.Bir de Windows.BT gizli bir dosya var o da 6 gb, ikisi toplam 28 gb yer kaplıyor.Harddiskim 120 gb dolayısıyla bu durum beni çok rahatsız ediyor.Neden bu kadar çok sistem dosyası var ne işe yarıyor 28 gb veri, başka bir windows 7 sürümü yüklesem ne kadar fark eder?
Devamlı reklam gibi bildirim geliyor, Windows 10'a geçin , ücretsizdir diyor, neresi ücretsiz o da garip.Benim çekincem Windows 10 eski programları desteklemez diye düşünüyorum.Ama hız olarak hızlı diyorlar, kararsız kaldım.
Eskiden monitörlerin göze çok zararlı olduğu söylenip, önüne gözü koruyan bir filtre takılırdı.Artık kullanılmıyor, bu olay uydurma mıydı yoksa.

Arkadaş açtığım konulara kimse yazı yazmıyor, forum mu bitti, ben mi iplenmiyorum?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.188
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 72.175 (Bu ay: 1.437)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 163 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.