Şimdi Ara

Mad Max: Fury Road | 2015 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
3
Favori
15.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluslararası Film Eleştirmenleri Federasyonu (FIPRESCI) Mad Max: Fury Road'u en iyi film seçti.

Uluslararası Film Eleştirmenleri Federasyonu (Temmuz 2014'ten sonra prömiyer yapmış filmlerin arasından) FIPRESCI Büyük Ödülü'ne Mad Max: Fury Road'u layık gördü.

http://www.ntv.com.tr/sanat/elestirmenlermad-max-dedi%2cniumKGUx9E-NHZL5tgIMeA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

İşte aradığım kafa bu.

Sanane olum milletin zevkinden sen beğendin diye millet de mi beğenmek zorunda? Her filme sinemaya gidelim o zaman?

Ben kimse begenemez demedim, onceki mesajlarimi da okuyup alintilasaydin keske. Sizin filmin degerini dusurdugunuzu soyledim. Sebebi ise filmi begenmemeniz degil buraya gelip

"Film cop" "berbat film" "sisirilmis balon film" "yorum yapanlar para almis" gibi filmin degerini dusuren ve film hakkinda yorum yapmaktan bile aciz kisileri kast ettim. Begenmezsin saygi duyariz sunu sunu begenmedim soyle olsaydi dersin ama begenenlere de saygisizlik yaparsan bende size yaparim

Diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

İşte aradığım kafa bu.

Sanane olum milletin zevkinden sen beğendin diye millet de mi beğenmek zorunda? Her filme sinemaya gidelim o zaman?

Ben kimse begenemez demedim, onceki mesajlarimi da okuyup alintilasaydin keske. Sizin filmin degerini dusurdugunuzu soyledim. Sebebi ise filmi begenmemeniz degil buraya gelip

"Film cop" "berbat film" "sisirilmis balon film" "yorum yapanlar para almis" gibi filmin degerini dusuren ve film hakkinda yorum yapmaktan bile aciz kisileri kast ettim. Begenmezsin saygi duyariz sunu sunu begenmedim soyle olsaydi dersin ama begenenlere de saygisizlik yaparsan bende size yaparim

Dostum onlara bende kıl oluyorum. Ama sen genelleme yaparak torrentciler gelmiş gibisinden yorum yapmışsın ben ona ayar oldum.

Korsancılığa ben de karşıyım öğrenci olduğum halde bütün oyunları para vererek orjinal oynuyorum fakat her filme sinemaya gitmek yada filmin orjinalini almak mümkün değil.

Genelleme yapmadan konuşursan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Filmi dün gece izledim vasat bir film , neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.4/10

Neyi vasat onu da yazsaydın keşke.
  • 42 gb ham Bluray versiyonunu indirdim en ufak görüntü kaybım olmasın diye, görselik harika aksiyon dozu çok yüksek ama biraz konu aramadım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

42 gb ham Bluray versiyonunu indirdim en ufak görüntü kaybım olmasın diye, görselik harika aksiyon dozu çok yüksek ama biraz konu aramadım değil.

İnternet hızının yüksek olduğunu ve yüksek kalite bir PC'in olduğunu laf arasında çıtlatmadan olmaz diyorsun yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 1 Eylül 2015; 23:01:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

42 gb ham Bluray versiyonunu indirdim en ufak görüntü kaybım olmasın diye, görselik harika aksiyon dozu çok yüksek ama biraz konu aramadım değil.

İnternet hızının yüksek olduğunu ve yüksek kalite bir PC'in olduğunu laf arasında çıtlatmadan olmaz diyorsun yani.

Yok hocam aklımın ucundan geçmedi, İ5 bir laptoptum var 4 senelik bluray filmlerde kasmıyor çok şükür. Ama 4k bir videoyu youtubeden izlemeye kaktım takılıyor

• Filmi sırf aksiyon severler çok beğeneceklerdir ama filmin senaryosu çok boş 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Filmi sırf aksiyon severler çok beğeneceklerdir ama filmin senaryosu çok boş 8/10

Bir de söyle düşünmek gerek "post-apokaliptik wasteland'de geçen kaç tane aksiyon filmi var" Filmin konusu kadar geçtiği mekan ve atmosfer de önemli. Bu özellikleriyle film benzerlerinden öne çıkıyor.
  • Mad Max filminde konu arayanlar.

Bu film seride 4. film. Diğer üçünde de öyle süper bir konu yoktu ama hepsi güzel filmlerdir.
  • Senaryo vasat aksiyon doyurucu. Eğlenceli izlerken seyirciyi sıkmayan gayet güzel bir filmdi. Aksiyon odaklı zaten yüzüklerin efendisi tadında bir film mi bekliyorsunuz anlamadım. Sinemada 3d ve ses sistemi birleşince daha da zevk alınıyor o yüzden sinemada izleyenler daha çok övmüş. Ben zevkle sıkılmadan izledim. 2. kez izler miyim evet.

Yalnız filmin en güzel kızını başta öldürdüler çok küfür ettim.
  • Diğer 3 filmi izlememiş hatta adını bile duymayanlar için iyi bir film sayılabilir.

Konu vs pekte önemi yok bu filmde fakat Tom Hardy resmen büyük abdestini yapmış filmin içine... O nasıl ruhsuz bir adamdır..

Ben olsam, bir sonraki filmde Colin Farrel i oynatırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudhudavendi -- 2 Eylül 2015; 14:41:11 >

• Tom Hardy'nin oyunculuğuna ruhsuz diyen göz hastanesine gitsin en yakın zamanda.
  • Bugün izleyebildim filmi harikaydı, pek fazla aksiyon filmlerini sevmem ama bu film başkaydı gerçekten sıkıldığımı hatırlamıyorum 2 saat su gibi aktı geçti. Önceki filmlerinde Mel Gibson oynuyormuş onlar da bu film kadar güzel mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Türkolog_

Bugün izleyebildim filmi harikaydı, pek fazla aksiyon filmlerini sevmem ama bu film başkaydı gerçekten sıkıldığımı hatırlamıyorum 2 saat su gibi aktı geçti. Önceki filmlerinde Mel Gibson oynuyormuş onlar da bu film kadar güzel mi arkadaşlar ?

2. film en iyisidir, ilk film iyidir, 3. film dandik.
  • Filmi 1 aydır beletiyordum indirdiğim halde.Sonunda dün izledim.Film gayet akıcı hiç bir yerinde sıkılmayacağınız bir film.Görseller baya sağlam.Bir de konusu olsaydı tam olurdu.Gitarist ayrı bir hava katmış Bir de böyle akıcı filmler bu kadar kısa olmamalı.Keşke 30dk daha uzun olsaydı.Filmi izleyeceklere tavsiyem;Eğer canınız sıkılıyorsa hayatınızı bir anlık olsada neşelendirmek istiyorsanız izleyin.Ama izlemesenizde birşey kaybetmezsiniz.Benim filme puanım 8/10.Görselleri çok farklı olduğu için.John Carter'ın görsellerine de benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemada izlediğimde çok güzeldi ama şimdi bilgisayardan izlerken aynı tadı vermiyor

• Ulan şu tırın arka koltuğunda oturmak isterdim.

• Önceki filmleri izlemeden direk bunu izlesem yabancılık çekermiyim Yoksa ilk onlarımı izleyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Önceki filmleri izlemeden direk bunu izlesem yabancılık çekermiyim Yoksa ilk onlarımı izleyeyim ?

Ben izlemedim önceki filmleri yabancılık çekmedim pek buda 3 leme olacakmış sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.