Şimdi Ara

Mad Max (2015) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
29.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler bu oyunda griffa tokenleri verirken o kuru kafa şekliyle su damlasına gelemiyorum bütün tuş kombinasyonlarını denedim ikisine gitmiyo varmı böyle bi problem yaşayan ? yada çözümünü bilen
  • Arkadaşlar AMD 7850 1gb ve 4 GB RAM le oynayabilirmiyim.? Oyunun performansını deneyen var mi? Minimum 6 GB RAM istiyor.ekran kartı da 2 GB istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben de mad max e başladım hoşuma gitmedi desem yalan olur bir sorum var konvoylarda arkasında kırmızı tanker olan aracı nasıl patlatıyoruz o kadar mermi sıkıyorum shotgun ile bi bok olmuyor yada patlamıcazmı patlatmıcak isek nereye götüreceğiz ? cekilmiyoda lanet olasıca :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

beyler ben de mad max e başladım hoşuma gitmedi desem yalan olur bir sorum var konvoylarda arkasında kırmızı tanker olan aracı nasıl patlatıyoruz o kadar mermi sıkıyorum shotgun ile bi bok olmuyor yada patlamıcazmı patlatmıcak isek nereye götüreceğiz ? cekilmiyoda lanet olasıca :D

konvoydaki ana aracı diyorsan onların tankeri arkasında koruma oluyo genelde yada aracta zırh oluyor ,once o korumayı kırman yada açaman lazım ( yandan gidereke çarparsan zarar verirsiz zırh a arka tarafta kapak koruma falan varsa yine ok ile atıp çekebilirsin yada silahla vurup kır )
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

beyler ben de mad max e başladım hoşuma gitmedi desem yalan olur bir sorum var konvoylarda arkasında kırmızı tanker olan aracı nasıl patlatıyoruz o kadar mermi sıkıyorum shotgun ile bi bok olmuyor yada patlamıcazmı patlatmıcak isek nereye götüreceğiz ? cekilmiyoda lanet olasıca :D

konvoydaki ana aracı diyorsan onların tankeri arkasında koruma oluyo genelde yada aracta zırh oluyor ,once o korumayı kırman yada açaman lazım ( yandan gidereke çarparsan zarar verirsiz zırh a arka tarafta kapak koruma falan varsa yine ok ile atıp çekebilirsin yada silahla vurup kır )

tşk ederim sağolun bi kaç sorum daha var haritada mor görünen şeyler noluyo gidip konuşuyorum ama ne olduğunu anlamadım adam bişiler anlatıyor bide bu scraplar ın scrap puanlardan başka birşeye faydası oluyormu araba upgrade gibi ben bi tek campların %100 yapmasına faydası olduğunu farkettim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

tşk ederim sağolun bi kaç sorum daha var haritada mor görünen şeyler noluyo gidip konuşuyorum ama ne olduğunu anlamadım adam bişiler anlatıyor bide bu scraplar ın scrap puanlardan başka birşeye faydası oluyormu araba upgrade gibi ben bi tek campların %100 yapmasına faydası olduğunu farkettim

- scrap lar çoğu şeye faydalı tabikide , hemen tüm upgrade lerde scrap gerekiyor sen olabildiğince toplamaya çalış kampları ele geçirdikçe onlarda periyodik olarak scrap üretip ekliyolar sana zaten

- o mor noktalardaki elemanlarda genelde bazı saklı scrap yerleri yada kampları tarif ediyor lar

• Bitmiyor arkadas b oyun hikaye bitti yan görevler bitti camplar tamam ama scrap noktaları ve henüz bulamadığım mayınlar zorluyor :) Köpekle dolaşıyoruz boyuna.
  • Araç canavar gibi oldu

Mad Max (2015) [ANA KONU]  Mad Max (2015) [ANA KONU]

Mad Max (2015) [ANA KONU]  Mad Max (2015) [ANA KONU]

• yeni araçlar için ne yapmak gerekiyo yaw?
  • bu balon görevi geldi etrafında dolandım ama binmek için birşey bulamadım nasıl çıkıcam oraya yardım lütfen
  • Bilgisayarda gamepad ile nasıl oynayabilirim acaba? Tuş haritasında gamepad gösteriyor ama gamepad seçeneğini bulamadım. FIFA'da kullandığım x360ce dosyaları var; acaba bunları klasöre atsam işe yarar mı?
  • Ne yaptıysam logitech f710 ile oynayamadım. Kolu görmüyor

Edit: Yönetici olarak çalıştırınca düzeldi. Güncelleme de yapmıştım ondan da olabilir ama büyük ihtimalle yönetici olarak çalıştırdığım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 26 Eylül 2015; 1:28:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Ne yaptıysam logitech f710 ile oynayamadım. Kolu görmüyor

Edit: Yönetici olarak çalıştırınca düzeldi. Güncelleme de yapmıştım ondan da olabilir ama büyük ihtimalle yönetici olarak çalıştırdığım için.

f710 la oynuyorum bende oyle bir sorun yaşamadım, bu gamepad ile hiç bir oyunda sorun olmuyor
  • Oyunu tamamen çözdüm çözene kadar karakterim hayvan gibi oldu şimdi hikayeden ilerliyorum
  • Ya ben anlamadim oyunu esc basıp story missiona tıklıyorm 5-6 görev var hepsi yapılmış westerland missonlarida öyle oyun ekranında yukarda gorev de garaj son upgrade falan diyor da anlamadim bide yeni araclari nasil aciyoz bnm max hayvan gibi oldu kiyafetleri skilleri eldivenleri falab hep açtım ama gorev cikmiyor?

• Güncelleme gelmiş, ama sanırım o zamana kadar oyunu bitirdi ilgilenenler :) Baksana konu altlara inmiş bile.
    Güncelleme ile ilgili düşünceleriniz nedir?
  • Türkçe yaması çıkınca canlanır yine buralar. Oyunu bitirdim fakat herşey yarıda kalmıştı. Türkçe oynayınca yan görevlere free takılmaya özen göstereceğim.

• Bnm ustte belirttigim sorunuma cevap verecek varmi acaba?

• MGS den oyunu düzgün bakamamıştım MGS bitince başladım yaklaşık 14 saat kadar oynadım. İlk başta dövüşü ben mi beceremiyorum diyordum ama dövüş sistemi kesinlikle kötü ve yetersiz sizin animasyonlarınızın başladığı zaman düşmanlar yine de beklemiyor. Counter yapma imkanımız olmayan özel hareketlerde bile düşmanlar vurmaya devam ediyor ve öyle bakıyorsunuz yine de tok olduğu için oynarken idare ediyor. 14 saat süresince sadece 3-4 ana görev yapmışımdır, açık dünya da outpost ele geçiriyorum, ekipman topluyorum ve hiç sıkmıyor. Her outpost farklı ve gerçekten üstüne düşünmüşler yaparken aynı zamanda oyunun konsepti ve Mad Max olmasından dolayı sanırım araca atlayıp, etrafı araştırmak aşırı keyif veriyor.
  • MGS den oyunu düzgün bakamamıştım MGS bitince başladım yaklaşık 14 saat kadar oynadım. İlk başta dövüşü ben mi beceremiyorum diyordum ama dövüş sistemi kesinlikle kötü ve yetersiz sizin animasyonlarınızın başladığı zaman düşmanlar yine de beklemiyor. Counter yapma imkanımız olmayan özel hareketlerde bile düşmanlar vurmaya devam ediyor ve öyle bakıyorsunuz yine de tok olduğu için oynarken idare ediyor. 14 saat süresince sadece 3-4 ana görev yapmışımdır, açık dünya da outpost ele geçiriyorum, ekipman topluyorum ve hiç sıkmıyor. Her outpost farklı ve gerçekten üstüne düşünmüşler yaparken aynı zamanda oyunun konsepti ve Mad Max olmasından dolayı sanırım araca atlayıp, etrafı araştırmak aşırı keyif veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.