Şimdi Ara

Mad Max (2015) [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
29.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün oyuna başladım gerçekten çok hoşuma gitti. Ancak mermi sıkıntısı yaşıyorum ve ana görevde ilerlemem için mermi lazım. Acaba nereden temin edebiliyoruz?
  • Kendimi gördüm hocam bende öleyim şuan guttayım bir kaç mayın ve scrap noktaları dışında bişey kalmadı. Görevde az yaptım. Hatta şuan tüm görevler pink in bölgeyi işaret ediyor daha orada bıraktım ellemedim gut bitsinde.
  • Oyunun ilerleyişi çok hoş göreve gidiyim diye çıkıyorsunuz yolda 2 araba saldırıyor onları patlatıyorsunuz sonra onu patlatmışken şu kaleyi de patlatayım kaleye gelmişken şuraları lootlayım... Böyle gidiyor ben çok eğlendim harika oyun olmuş.
  • Dikkat! Spoiler Oyun Sonu

• xbox one controller ile kokpit kamerası tuşunu bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlue Sky

xbox one controller ile kokpit kamerası tuşunu bulamadım?

Oha. Oyunda Kokpit kamerası mı varmış. Oyun bitecek neredeyse yeni haberim oldu lan
    Eyvallah dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angaraeski -- 16 Eylül 2015; 9:40:18 >
  • Bu oyunun Kutulu versiyon satışı var mı Türkiye de ? Yoksa PC için mutlaka Steam üzerinden mi almamız gerekiyor. Ayrıca konsol için satışı da yok sanırım Türkiye de...
  • oyunu ebaydan 20 dolara aldım (steam key) ripper dlc si ile birlikte ama ripper dlcsi eklenmedi dlc kısmında sadece thisrscutter gözüküyor. ayrıca oyunu indirmeye çalıştım 128mb lık bir şey indirdi. oyunun simgesini tıkladığımda oyun başlatılamıyor kayıp uygulama dosyası diyor. nedeni ne olabilir?
  • Chumbucket da hafiften bir Gollum havası yok mu sizce de?

efendimisss

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Dostlar Mad Max'de kokpit kamerasına geçiş için bir yerde şöyle birşey okudum:

quote:

Just accidentally discovered a cockpit mode for the car which isn't explained in the controls (X1) double tap down on the d-pad

D-Pad'in aşağı tuşuna iki defa basıyorsun. Bir deneyin en azından

• oyun atmosferi tam anlamıyla sinematik

Mad Max (2015) [ANA KONU]

• Hergün oyuna giriyorum tam diyorum bugün bunu bunu yapacağım mesela kamplara gireceğim sadece derken bir anda kendimi konvoy peşinde buluyorum sonra bakmış scrap için bir mağaraya girmişim hop yan görev yakın gelince ona devam ediyorum planlı programlı çalışamadım bir türlü :):) Tabi ortam post akapoliptik olunca plan da olmuyormuş . Yine de çok zevkli 10 000 scrapı biriktirene kadar canım cıktı 2 steam achievement ı aldım hemen harcadım. En uyuz olduğum kısımlarda karargahlardaki sadece scrap harcayarak artırdığımız yerler . bir getirisi de olmayınca scrap boşa gitmiş oluyor bence. Mantığı nedir çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

Hergün oyuna giriyorum tam diyorum bugün bunu bunu yapacağım mesela kamplara gireceğim sadece derken bir anda kendimi konvoy peşinde buluyorum sonra bakmış scrap için bir mağaraya girmişim hop yan görev yakın gelince ona devam ediyorum planlı programlı çalışamadım bir türlü :):) Tabi ortam post akapoliptik olunca plan da olmuyormuş . Yine de çok zevkli 10 000 scrapı biriktirene kadar canım cıktı 2 steam achievement ı aldım hemen harcadım. En uyuz olduğum kısımlarda karargahlardaki sadece scrap harcayarak artırdığımız yerler . bir getirisi de olmayınca scrap boşa gitmiş oluyor bence. Mantığı nedir çözemedim.

aynen ya her han farklı bir yere atıyo ouynu insan , öle tek düze değilde sıkmıyor

• Oyundan daha fazla zevk almak için tüm haritayı özellikle boss kapışmaları olan kamplar için uğraşın; çünkü oyun ana konu bakımında çok kısa sürede bitiyor. Side q. full bitirin önemli güncellemeler için gerekli.

İlk oyun için benim çok hoşuma gitti haritayı %100 yapıp 2. oyunun gelmesini bekliyorum umarım getirirler. En önemli beklentim new+ gelmesi.

Ayrıca ilerde sorun yaşamamak, en azından araba gelişiminde en önemli silah ekipmanı ''Thunderpoon'' diğerlerini es geçin öncelik bunun üstüne olmalı.

Tüm kaleleri update yapmak gereksiz özellikle oyunda gelişim kısmınızda, onun yerine 1 kale özellikle malzeme sağlaması için (silah, su vs.) full geliştirilmeli. Ama bu gelişim scrap gerekli olan haricinde olmalı.

Daha sonra oyun su gibi akıyor sinematik bakımından şu ana kadar çıkmış en eğlenceli oyun; kötü bazı yanları olsada ben sevdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Oyundan daha fazla zevk almak için tüm haritayı özellikle boss kapışmaları olan kamplar için uğraşın; çünkü oyun ana konu bakımında çok kısa sürede bitiyor. Side q. full bitirin önemli güncellemeler için gerekli.

İlk oyun için benim çok hoşuma gitti haritayı %100 yapıp 2. oyunun gelmesini bekliyorum umarım getirirler. En önemli beklentim new+ gelmesi.

Ayrıca ilerde sorun yaşamamak, en azından araba gelişiminde en önemli silah ekipmanı ''Thunderpoon'' diğerlerini es geçin öncelik bunun üstüne olmalı.

Tüm kaleleri update yapmak gereksiz özellikle oyunda gelişim kısmınızda, onun yerine 1 kale özellikle malzeme sağlaması için (silah, su vs.) full geliştirilmeli. Ama bu gelişim scrap gerekli olan haricinde olmalı.

Daha sonra oyun su gibi akıyor sinematik bakımından şu ana kadar çıkmış en eğlenceli oyun; kötü bazı yanları olsada ben sevdim.

Hocam thunderpoon'u fullemek için bir wasteland mission yapmak gerekiyor. Ama o benim haritada gözükmüyor. Nasıl açacağız acaba gözükmeyen wasteland mission'ları ?

• Bende tüm gelişimler full şuan tam olarak aklımda değil acaba ''Thunderpoon'' geliştirme sayfanızdan kapalı güncelemenin bir resmini (ve istediklerini) buraya atabilirseniz yardım etmeye çalışırım.

Esasen istedikleri çok basit oluyor ya bir alanın temizlenmesi, side görev veya ana senaryoda ilerlerme vs. içlerinden birisi olmalı siz resmi yollarsanız hatırlarım sanırım.

• Arkadaşlar ben bir türlü kanca'nın seviyesi yükseltemedim. Oyunun %26 si bitti ama hala 2 lvl de gerekli hırdavatları nereden bulabilirim ?
  • düzeldimi forum bazı mesajlar uçmuş sanırısam
  • Oyunu 3-4 saat civarında oynadım , optimizasyonu mükemmel olmuş diyebilirim ancak içeriği için aynı şeyleri diyemeyeceğim.Başlarda gayet güzel eğlenceli gidiyor ancak daha sonra çoğu açık dünya oyununda olan kendini tekrar etme ve sıkıcılık baş gösteriyor.

edit : Eğer sürekli aynı şeyleri yapmak sizi rahatsız etmiyorsa mutlaka oynayın.Genel olarak eğlenceli bir yapısı var.Shadow Of Mordor vol 2

edit 2 : Kamp ele geçirme mekanları falan aynı , arabayla ordan oraya git ordan oraya git.Hikayesi çok zayıf , filmdeki kaliteyi beklemeyin.Oyun çok kolay , soundtrackları çok zayıf.Sizi kendine bağlayamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 22 Eylül 2015; 17:06:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel90

Arkadaşlar ben bir türlü kanca'nın seviyesi yükseltemedim. Oyunun %26 si bitti ama hala 2 lvl de gerekli hırdavatları nereden bulabilirim ?

Karaköy Hırdavatçılar çarşısından

Şaka bir yana bende arıyorum. Bazı parçalar iyi gizlenmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.