Şimdi Ara

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
13
Favori
53.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne ürünmüş bee sıktı artık olmaz bu kadar
  • canskru kullanıcısına yanıt
    gerçektende öyle lansmanda asus yetkilisi şahsiyet haftaya satışta dedi onun üzerine nerdeyse bir buçuk ay geçti be marstanmı gelecek şu monitör anlamadım gitti
  • display porta bile ekstra vergi alan ülkede daha ne beklicez saçma sapan bir olay. bu ülkede hiçbişeyi inadına almamak lazım bak o zaman akılları başlarına nasıl geliyor. biz halimizden memnunuz ama kimse sesini çıkartmazsa bu şartlar bu vergiler daha da ağırlaşacak.
  • Dist.'lere ne zaman sorsanız ürünleri gümrükden çekemedik, gümrük sorun çıkarıyor diyorlar. Sanki ilk defa dışaradan ürün getiriliyormuşcasına aptalca cevaplar veriyorlar. Kendi beceriksizliklerini başkalarının üzerine atmakda üzerlerine yok. Vergi konusu çok ayrı bir olay ama bu dist. mantığı ile biz daha cok bekleriz.
  • Ben o gün Nova bilgisayarı arayıp ürünün stok bilgisini teyit edip,bir gün sonra kargoya verileceğinide öğrenince 1738 tl tek çekim satın aldım.Heyecanla ertesi gün kargo yapılacağını beklerken satın almamdan 2 saat sonra Nova beni aradı ve aynen diğer arkadaşlarımın yazdığı şekilde bir sorun olduğunu söyleyip paramı iade edeceklerini söylediler.2 gün içindede paramı iade aldım.Bugün bile aklımdan çıkmıyor bu monitör inşallah nasip olurda alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurmurat360x -- 5 Eylül 2014; 21:37:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurmurat360x kullanıcısına yanıt
    valla ben de alacaktım aradım sordum bu kadar ucuz olamaz diye. sonra ilanı yayından kaldırdılar zaten. az kalsın ben de para verecektim.
    Geri veriyorlar ama baş ağrısı işte. ne gereği var. bu ayın sonuna doğru 2500 tl segmentinden piyasaya girer diye düşünüyorum.
    o kadar para vermeye gerek var mı bilmiyorum.
    2200 tl olsa alırım ama.bi umut bekliyoruz

• Ben söyledim 5 eylül ve sonrasını bekleyin dedim nova beni yalanladı hemen çıkardı monitörü satışa hatta allanlar olmuş geçmiş olsun.
    ben bir yabancı sitede gördüm stoğa giriş tarihi 5 eylül diyordu hatta ön siparişle satılıyordu. O baktığım site aşağıdaki değildi fiyatlar yaklaşık 100euro
    daha fazlaydı.

Hatta burada satışa çıkmış bile euro fiyatıda 692 euro Yaklaşık avrupa fiyatı 1970 lira civarı bizde buradan biraz daha fala olur.
    http://www.scan.co.uk/products/27-asus-pg278q-rog-swift-g-sync-144hz-monitor-whqd-displayport-2560x1440-350-cd-m2-1ms-2xusb-30-port
    Diğer satıştakiler ön sipariştekiler ACER inde 144hz monitörü var AOC de satışa başlamış.
    http://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/monitors-tvs/monitors-g-sync

Eli kulağında 5 eylül sonrası diyorum.

• Sadece 1 tane display port olması çok kötü oldu
    rahatça Ps xbox pc arasında geçiş yapmak güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farrabi -- 2 Eylül 2014; 2:21:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

display porta bile ekstra vergi alan ülkede daha ne beklicez saçma sapan bir olay. bu ülkede hiçbişeyi inadına almamak lazım bak o zaman akılları başlarına nasıl geliyor. biz halimizden memnunuz ama kimse sesini çıkartmazsa bu şartlar bu vergiler daha da ağırlaşacak.

Sadece display port değil, VGA dışındakilerin tamamı lükse giriyormuş ve hepsine de ek vergi uyguluyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

Ben söyledim 5 eylül ve sonrasını bekleyin dedim nova beni yalanladı hemen çıkardı monitörü satışa hatta allanlar olmuş geçmiş olsun.
    ben bir yabancı sitede gördüm stoğa giriş tarihi 5 eylül diyordu hatta ön siparişle satılıyordu. O baktığım site aşağıdaki değildi fiyatlar yaklaşık 100euro
    daha fazlaydı.

Hatta burada satışa çıkmış bile euro fiyatıda 692 euro Yaklaşık avrupa fiyatı 1970 lira civarı bizde buradan biraz daha fala olur.
    http://www.scan.co.uk/products/27-asus-pg278q-rog-swift-g-sync-144hz-monitor-whqd-displayport-2560x1440-350-cd-m2-1ms-2xusb-30-port
    Diğer satıştakiler ön sipariştekiler ACER inde 144hz monitörü var AOC de satışa başlamış.
    http://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/monitors-tvs/monitors-g-sync

Eli kulağında 5 eylül sonrası diyorum.

Daha önce de yazmıştınız aynısını kaynağı sorduğumda cevap vermemiştiniz, bende ciddi birşey biliyorsunuz sanıyordum. Sizin mantığınızla hareket etsek şimdiye ürünler piyasada olmuş olması gerekiyordu. Yurt dışında birçok site ürünün satışına başladı. Newegg,Amazon,Tigerdirect ürünleri ara ara satışa çıkarıp ellerindeki stoğu eritiyorlar.

• Urun gumrukte islemde. Bu ulkede her ithalat yeni ithalat gibi oluyor, surekli mevzuat degisiyor, yeni yeni kurallar getiriliyor. Urunh karsidan yukluyorsunuz yolda mevzuat degisiyor gelince cekemiyorsun takla atiyorsunjz vs vs. Bilmeden giydirmeyin adamlara oturdugunuz yerden.

Halen urunler cekilmis degil, penta 20 gun diyor, bogazici cektik cekecegiz gumrukte diyor, kullanici olarak bekliyoruz bizde yapacak cok bir seyde yok su anda.

• 1.200$+KDV+ gsync vergisi
    +3.000TL

• 3000₺ olursa bu monitöre bu para verilmez ve diğer modeller beklenir... Kendi adıma konuşuyorum siZi bilemem olmadı yurt dışından alırım

• valla merakla bekliyorum fiyatı ne olacak. 2200 tl artı eksi 200 gibi olursa alacağım. daha fazlası hayatta etmez.
  • İyi haberler var: Burada satılmaya başlanmış fiyatı da 692£ yani yaklaşık 2.481₺ ye denk geliyor. Bu fiyattan aşağıya beklemek için hiçbir sebep kalmıyor malesef.

• gonuldagi kullanıcısına yanıt
    katılmamak elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.M.G

3000₺ olursa bu monitöre bu para verilmez ve diğer modeller beklenir... Kendi adıma konuşuyorum siZi bilemem olmadı yurt dışından alırım

quote:

valla merakla bekliyorum fiyatı ne olacak. 2200 tl artı eksi 200 gibi olursa alacağım. daha fazlası hayatta etmez.

Monitörün bu fiyatları hak ettiğini düşünmek, çok sağlıklı değil. 1440P profesyonel monitörlerin fiyatları bile bu kadar değil. TR fiyatından bahsediyorum. Onlar da aynı vergilere tabiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 2 Eylül 2014; 9:09:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: A.M.G

3000₺ olursa bu monitöre bu para verilmez ve diğer modeller beklenir... Kendi adıma konuşuyorum siZi bilemem olmadı yurt dışından alırım

quote:

valla merakla bekliyorum fiyatı ne olacak. 2200 tl artı eksi 200 gibi olursa alacağım. daha fazlası hayatta etmez.

Monitörün bu fiyatları hak ettiğini düşünmek, çok sağlıklı değil. 1440P profesyonel monitörlerin fiyatları bile bu kadar değil. TR fiyatından bahsediyorum. Onlar da aynı vergilere tabiler.

Aynen dediğine katılıyorum hocam asus bu işi iyice abarttı illaki benq da buna benzer modeller çıkartacaktık ve bizde benq yöneliriz ki şayet bu monitöre tr de ilgi olmazsa fiyatlar düşecektir .
    Yurt dışı olayına pek girmek istemiyorum zaten onlara göre fiyat makul bizim burda vergiler affedersin kol gibi .

• A.M.G kullanıcısına yanıt
    Hep yazıyorum ama yeri gelmişken yine yazayım. Bu fiyatlardan şikâyetçi isek, sabredeceğiz, kendimizi tutacağız ve almayacağız arkadaşlar; tâ ki fiyatları makul seviyeye inene dek. Ama çıkmasını ondört gözle bekleyipte çıkar çıkmaz kaç lira olursa olsun sazan gibi atlayıp almaya devam edersek, onlar da fiyat olarak bize atlamaya devam edecekler. Olay bu kadar basit...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Hep yazıyorum ama yeri gelmişken yine yazayım. Bu fiyatlardan şikâyetçi isek, sabredeceğiz, kendimizi tutacağız ve almayacağız arkadaşlar; tâ ki fiyatları makul seviyeye inene dek. Ama çıkmasını ondört gözle bekleyipte çıkar çıkmaz kaç lira olursa olsun sazan gibi atlayıp almaya devam edersek, onlar da fiyat olarak bize atlamaya devam edecekler. Olay bu kadar basit...

Hocam sana tamamen katılıyorum ama bizim Türk insanını bilirsin yeniye hastadır bende dahil ama bu monitörün bu fiyat olması sadece marka prestiji başka bişi değil ben sabredeceğim ve almayacam. Taki fiyatlar düşene kadar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.