Şimdi Ara

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
13
Favori
53.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • derricki D kullanıcısına yanıt
    kardeş neyin pm sini bekliyosun anlamış değilim
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Daha bugün üye olmuş. Sazan gibi atlayıp ona para bayılmanızı bekliyor heralde.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Sazan bile para vermez buna
  • 5 Eylül dedim ama gerçekten işin cılkı çıktı parası olmayan 2500 3000 veremeyecek benim gibi kışı bekliyecek

Amazon 25 Eylül e tarih vermiş.
    http://www.amazon.com/gp/product/B00MSOND8C/ref=s9_simh_gw_p147_d6_i3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-7&pf_rd_r=1ZM0KNQPAMPEGQT9RCZJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200482&pf_rd_i=507846
    Amazon 25 ekim e tarih vermiş ve 100$ indirimli Philips Türkiyeye Gönderimi var ve fiyat çok iyi sepette ne kadar vergi konur onu bilemem.
    http://www.amazon.com/gp/product/B00MUTW5LG/ref=s9_simh_gw_p147_d6_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-7&pf_rd_r=1ZM0KNQPAMPEGQT9RCZJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200482&pf_rd_i=507846

Bu fiyata Philips alınır ama ödeme anında kaça çıkacak onu bilmiyorum vergisi sizden tahsil edilecek... Yalnız 75 euro luk kısmı düşülerek vergi
    ilave edilmesi gerekir. Kasımda monitör elinizde olur. Bu monitöre haziranda Türkiyede olacak demişti Türkiye Philips

Birileri kesin bilgi istiyorda en kesini bu işte Al kurtul.

• gonuldagi kullanıcısına yanıt
    ufak bi ek bilgi; amazon kendisi satmiyor o linktekini. "Ships from and sold by DEC Trader." diyor. "ships from and sold by amazon.com" yazmadigi surece urun amazonda bulunan saticilar tarafindan satiliyor demektir. en azindan "fulfilled by amazon" ibaresi olmadan amazondan urun almak cok akillica olmaz heleki boylesine pahali birseyi. ayrica urun amazon.co.uk'de yaklasik 2 haftadir satista tabi yine ikincil saticilar tarafindan:http://www.amazon.co.uk/PG278Q-Widescreen-Monitor-2560x1440-NVIDIA/dp/B00LBZLIXG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1409885313&sr=8-1&keywords=rog+swift cok istekli olan alabilir gumruk vergileri haric 2800 lira civari birseye geliyor. amazon.com'un kendisi tarafindan satisa cikarilmasini bekliyorum cikarsa alacagim buyuk ihtimalle.

• ben almaktan vazgeçtim valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

5 Eylül dedim ama gerçekten işin cılkı çıktı parası olmayan 2500 3000 veremeyecek benim gibi kışı bekliyecek

Amazon 25 Eylül e tarih vermiş.
    http://www.amazon.com/gp/product/B00MSOND8C/ref=s9_simh_gw_p147_d6_i3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-7&pf_rd_r=1ZM0KNQPAMPEGQT9RCZJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200482&pf_rd_i=507846
    Amazon 25 ekim e tarih vermiş ve 100$ indirimli Philips Türkiyeye Gönderimi var ve fiyat çok iyi sepette ne kadar vergi konur onu bilemem.
    http://www.amazon.com/gp/product/B00MUTW5LG/ref=s9_simh_gw_p147_d6_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-7&pf_rd_r=1ZM0KNQPAMPEGQT9RCZJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200482&pf_rd_i=507846

Bu fiyata Philips alınır ama ödeme anında kaça çıkacak onu bilmiyorum vergisi sizden tahsil edilecek... Yalnız 75 euro luk kısmı düşülerek vergi
    ilave edilmesi gerekir. Kasımda monitör elinizde olur. Bu monitöre haziranda Türkiyede olacak demişti Türkiye Philips

Birileri kesin bilgi istiyorda en kesini bu işte Al kurtul.

Ne yazıldıgımı bile anlıyamıyorsun, anladığın kadarına cevap veriyorsun, verdiğin cevap bile düzgün değil sağa sola hakaret ediyorsun sonra mesajın siliniyor. Sen haklısın, seni ciddiye alıp soru soranda kabahat. Ben vazgeçtim sen beklemeye devam et monitörü

• n0hero kullanıcısına yanıt
    Peki, nasıl oluyor da mağazalardan evvel bu satıcıların eline düşüyor bu ürün? Anormal değil mi bu?
  • Aklıma General Mobile geliyor bu başlığı görünce.
    Ürün lansmanında bir hafta sonra piyasada dediler, KitKat bekleyen Discovery kullanıcılarına döndük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende almaktan vazgeçtim yemişim böyle monitörü bune be
  • Ne yazdığını bilmiyorsam sana cevap verdiğimi nerden anlıyorsun... Senmiydin o kesin bilği isteyen gerekeni daha önceki sayfalarda yazdım...
    Aklıma Akıl oyunlarındaki duymak istediklerini söyledim varsayımı sahnesi geldi
    Sende duymak istediklerini söyledim farzet Biz önce yazdıp sonra silen böcülerden değiliz ne yazdıysak o sorun yok...
    @ZiveR
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    onlar da aslinda magaza. amazon.com ile anlasmali satis yapiyorlar amazon.com uzerinden. bizim ulkedeki n11 gibi dusunun. tahminim amazon halen stok beklemekte. amazon.com gibi bir sirket yuksek meblagda siparis verecegi icin stoklar gec geliyor olabilir. kim bilir. o amazon.com icindeki bahsettigim saticilar genelde daha kucuk online satis siteleri ve local teknoloji marketleri gibi yerler. yani belkide 25'inden once amazon.com'un kendi stoklarina girer belli olmaz bence. daha once ekran karti, islemci vs gibi seyler aldim amazondan. her seferinden haber vermeden stok cikariverdiler. takipteyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

Ne yazdığını bilmiyorsam sana cevap verdiğimi nerden anlıyorsun... Senmiydin o kesin bilği isteyen gerekeni daha önceki sayfalarda yazdım...
    Aklıma Akıl oyunlarındaki duymak istediklerini söyledim varsayımı sahnesi geldi
    Sende duymak istediklerini söyledim farzet Biz önce yazdıp sonra silen böcülerden değiliz ne yazdıysak o sorun yok...
    @ZiveR

Mesajdaki hataları editlemenin adı ne zamandan beri mesaj silmek oldu?
    Sen adam olsan, durduk yere sataşmazsın. Hadi sataştın; aleyhimde yazarken nikimi doğru yazarsın, haberdar edersin veya alıntı yaparsın ama nerdeeee?.. Heyt be, adamsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 6 Eylül 2014; 3:09:51 >

• Bu monitörün kendi kendine fiyatı mı yükseliyor durduk yere ne zaman girsem daha da artmış fiyatlar..gysnc istiyorum kesinlikle eğer denilenler kadar doğruysa gözle görmeden anlamak imkansız sonucta bu olayı eğer dedikleri gibi ise bu monitör gercekten cok can yakacak.
  • Gsync i ben de çok istiyordum. Tearing probleminden ben de çok rahatsızım. Ancak ürünün gecikmesi beni soğuttu. Alacağım varsa da almıcam. Tüketiciyle resmen dalga geçiliyor.
  • tr e gelmedı demı bu cıhaz
    geldıyse nerede satılıyor?
  • rezes kullanıcısına yanıt
    3 adet gsync surround için 3 adet ekran kartı lazımmış. çekeceği gücü düşünemiyorum bile. gtx titan dan 3 adedi bile yetersiz kalır bence. hem aradaki ızgaralar güzel görünmüyor bence.
    7500 tl 3 adet monitör
    9000 tl 3 adet titan
    üst düzey işlemci 1500 tl
    üst düzey anakart 1000 tl
    ram 1000 tl
    power 1000 tl

kaba bi hesapla 21000 tl ye patlıyor. parası olana bu bile ucuz gerçi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.