Şimdi Ara

NORTON İNTERNET SECURİTY 2012 // 3 KULLANICI 1 YIL ARTIK -59 TL-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
23
Favori
63.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün fark ettim ve hemen bir adet aldım.
    ]

Benim de tam lisansım bitiyordu çok iyi oldu, sizler de yararlanın istedim. Şu an piyasada bile en ucuz 20-30 tl arası satılıyor GG ve Sahibinden'de....
    Norton'un sitesine normal girip almayı denediğinizde 95-TL gibi bir rakam çıkıyor ama netten bu linki buldum, direk 12-tl olarak gözüküyor. Bugün birçok arkadaşım satın aldı, kaçırmayın derim.

Ayrıca Norton Antivirüs değil, İnternet Security..Yani daha kapsamlı bir paket.
    Paketler arası karşılaştırma yapmak için şuraya;http://tr.norton.com/antivirus/

Buyrun satın alma linki;

https://buy.norton.com/ps?ctry=TR&lang=TR&selSKU=21174878&tppc=175F5250-F037-1019-F486-83F43325F5E0&ptype=cart

Burada altta "12,99-TL" gözüken sistem iyileştirme programıdır. Eğer onu almak istemezseniz sağ tarafındaki çöp kutusu işaretine tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Satın Alırken "Üyelik Sözleşmesini Okudum" kısmının orada "Otomatik Yenileme" tikini kaldırın. Lisans süresi bitiminde kartınızdan tekrar otomatik olarak çekmemesini isterseniz...
    Satın aldıktan sonra üyelik bilgileri kısmından Kredi Kartı bilgilerinizi de silerseniz kafanızda şüphe kalmaz.

Bazı tarayıcılarda yukarıdaki link açılmazsa bu vereceğim linkten de aynı ürün satın alma kısmına geçebilirsiniz. ;
    https://buy.norton.com/estore/productsDetailsMoreInfo/productSkuCode/21174878/parentCartId/0/priceGroupId/ECOM_MKT_87PCTOFF/asoociationType/0/slotNo/-1/

https://www-secure.symantec.com/norton-support/jsp/help-solutions.jsp?ct=tr&docid=kb20090818144126EN_EndUserProfile_tr_tk&entsrc=&ispid=&layout=Retail&lg=tr&partner=&product=Norton+Internet+Security&pvid=f-nis-cur&version=current

2013 Sürümüne Ücretsiz Geçiş İmkanı Bulunmaktadır.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 19 Ekim 2012; 13:24:17 >

• Lisansı satın alınca hemen aktif oluyormu yoksa lisans istediğin zaman kullanılabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

Lisansı satın alınca hemen aktif oluyormu yoksa lisans istediğin zaman kullanılabiliyor mu

Norton hesabından aktif edince kullanılıyor.
  • ortak almak isteyen var mı birde 2013 çıkınca ona geçebiliyor muyuz aynı lisansla ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genckutahyali -- 31 Temmuz 2012; 19:43:31 >
  • Ortak olarak alabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdemir239

ortak almak isteyen var mı birde 2013 çıkınca ona geçebiliyor muyuz aynı lisansla ?

olabilir:D
  • 11 TL'ye gittigidiyorda mcafee var hangisini tavsiye edersiniz, hangisi bilgisayarı kasmaz?
  • Bilgilendirme için çok teşekkürler. 12 liraya hemde 3 bilgisayar için süper ötesi bir fiyat. Hemen aldım.
  • teşekkürler.
  • bende aldım haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • çok iyi fiyat 3 pc için
  • güzel fiyat...
  • Harika fiyat hem de 3 pc için teşekkürler @MegaWolt38
  • Bilgilendirme için teşekkürler , güzel bır fırsat oldu
  • ben haftasonu teknosadan netbook çantası aldım. yanında hediye verdiler. şaşırdım baya. sırf nortonun değeri çantanın 2 katı çünkü.
    baya baya bedava dağıtıyorlar her yoldan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifvarli -- 31 Temmuz 2012; 20:38:28 >
  • Teşekkürler ben de birtane aldım, 30 günlük deneme sürümü bularsanız 1 yılı üzerine ekliyor, sitesindeki deneme sürümü 7 günlük, üzerine ekleme yaptı ve kalan süre 366 gün.
  • Norton pek güvenilir değil bana göre bizzat şahit oldum arkadaşın laptopu çökmek üzereyken nortonu silip kasper kurdum ilk taramada yaklaşık 400 tane tehdit buldu.
    Sanki antivirüs programım yok denmeyecekse kullanılabilir gibi..

Bu fiyattan kis verseler sanırım satış patlaması olur eşe dosta hediye edilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel_crazy -- 31 Temmuz 2012; 21:02:27 >
  • 1 adet lisans satmak yada ankarada ortak almak isteyen olursa bende alabilirim kredi kartım olmadığı için alamıyorum şuan .
  • Faydalanan olduysa ne mutlu.

Eskiden Norton'u sevmezdim, malum geçmişteki kasıntılardan sonra ama 2010 sürümünden beri sıfır derecesinde kasma ve kolaylık var.
    Şuanda ram'den sadece 7mb kullanıyor. Aylık raporlaması, basit arayüzü ve kullanım kolaylığı olunca vazgeçmesi çok zor.
    Bu fiyata bence kaçmaz. Orijinal kullanmayan arkadaşlar varsa denesin kesinlikle pişman olmazlar.

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Norton pek güvenilir değil bana göre bizzat şahit oldum arkadaşın laptopu çökmek üzereyken nortonu silip kasper kurdum ilk taramada yaklaşık 400 tane tehdit buldu.
    Sanki antivirüs programım yok denmeyecekse kullanılabilir gibi..

Bu fiyattan kis verseler sanırım satış patlaması olur eşe dosta hediye edilir..

Bence tam tersi. Çalıştığım kurumsal firmada Kaspersky kullanıyoruz. İnanılmaz derece kasıntı ve çok yavaş.
    Merak eden varsa piyasadaki test sonuçlarına bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 31 Temmuz 2012; 21:04:27 >

• satın aldıktan sonra gelen indirme bağlantısından indirmeyin ingilizce geliyor türkiye sitesinden türkçe deneme sürümü indirip etkinleştirebilirsiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.