A

Yüzbaşı
20 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, yeni evim için sınırsız adsl paket tavsiyesi olan var mı? Fiber yok bulunduğum bölgede. Tv paketi de içinde olan bir tarife olursa sevinirim.
Merhaba gri renk dondurucusu altta olan 2400 civarına buzdolabı tavsiyesi olan var mı?
Merhaba, aşağıdaki buzdolabını almak istiyorum. En uyguna nasıl getiririm? Kampanyaları, indirim kuponlarını takip eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinriim.
http://m.n11.com/samsung-rl4353fbasltr-a-473-lt-nofrost-buzdolabi-50-indiriml-P139189507
Merhaba, üniversite öğrencisiyim. Aylık en fazla 150 lira taksitle ödeyebileceğim en iyi çözüm hangisi? Şimdiden teşekkürler.
Bir süredir bir proje üzerine çalışıyorum. Yakın bir zamanda sitemiz yayına başlayacak. İçeriği özel cep telefonu aksesuarları olacak.(kılıf vb.)

Sizden açılış kampanyası olarak tavsiyeler istiyorum. Yani indirim mi olsun, hediye gönderimler mi olsun, çekiliş tarzında mı olsun.....

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Genel tavsiyelerinize de herzaman açığım...
arkadaşlar bilgisayara format attıktan sonra o özelliği bir türlü aktif edemedim nasıl yapabilirim. Kaydırma aktif ama yeni sekmede açma olmuyor bir türlü
benim denediklerim arasın da en güzeli tadım. sizce hangisi güzel
fırınımız yok arkadaşlar sadece ocakta yapılacak önerileri bekliyoruz. tavuk sote makarna yumurta ve türevlerinden sıkıldık artık. Teşekkürler şimdiden.
Herhangi bir torrent programını başlattıktan bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum durup dururken başladı. Baya araştırdım ama düzgün birşey bulamadım. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
Windows 7 kullanıyorum
Arkadaşlar abim için tv bakıyorum da pek anlamam bu işlerden. Şöyle kaliteli bir paneli olan led veya lcd arıyorum. 3d olmasına gerek yok ama olursa da olabilir. Yardımcı olursanız sevinirm
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Özcan Ali AKSOYCEPSTİLİM.COM
Hakkımda:
CepStilim.Com
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
LENOVO
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.242
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 101.408 (Bu ay: 260)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.