DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.
Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir Kullanıcı
109
Cevap
5
Favori
414.506
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      7 Mesaj
      13 Mart 2010 19:24:20
      Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

• Er
      1 Mesaj
      12 Nisan 2010 12:29:15
      kullanı adı:admin şifre:ttnet

• iOS Beta Kullanıcısı
      8706 Mesaj
      20 Temmuz 2010 20:34:04
      biraz önce wpa yı kırdım.havalarda uçuyorum şu anda

modem arayüzüne girerken biraz takıldım.burayı buldum şimdi.eyvallah

• Teğmen
      151 Mesaj
      07 Ekim 2010 17:05:17

quote:

Orijinalden alıntı: cemcie

kullanı adı:admin şifre:ttnet

Teşekkürler.

Sony KDL-55HX850 LED TV Atlanta HD Box T Tuslu Receiver Samsung Galaxy Note 4 N910CQ Samsung Galaxy Note 3 N9005 Samsung Galaxy TabS SM-T800 Samsung Galaxy Note 10.1 Sony MDR-DS7500 Kablosuz Kulaklık
    • Teğmen
      169 Mesaj
      23 Ocak 2011 16:54:46
      bende dun aynı modemın arayuzune admin admin ıle gırerken bugun gıremıorm
      admin ttnet denedım oda olmadı
      yardım edermısınız

• Teğmen
      114 Mesaj
      01 Şubat 2011 00:55:55
      reset düğmesinden resetle birisi şifreni değiştirmiş demekki

reklama hayır. Pc parçalarının hava atar gibi sıralanmasını sevmiyorum.Noah Fex uzak durun sanalpazardan satış açtırıp ürün kargoya verilince vaz geçiyor.
    • Teğmen
      169 Mesaj
      01 Şubat 2011 00:57:24
      pekı resetten sonra herhangı bı ayar gerekmıcekmı?

• Çavuş
      63 Mesaj
      23 Haziran 2011 12:53:59
      abicim kullanım kılavuzu denilen kağıda bakarsan kullanıcı adı ve şifrenin (admin) olduğunu görürsün iki si de aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibaturhan -- 23 Haziran 2011; 12:54:41 >

Gigabyte IF-133 Chassis/Gigabyte 970A-UD3P mainboard/AMD FX8320/MSI Radeon R9 280 3G Gaming Ed./Kingston HyperX Beast 8GB 1600MHZ/Seagate Barracuda 120GB HDD :)/Western Digital 1TB Cav. Blue/Kingston HyperX Fury 120GB SSD/Logitech G710+ Mech. Keyboard/Logitech G502
    • Binbaşı
      1077 Mesaj
      26 Haziran 2011 11:18:05
      admin-admin

admin-ttnet

ttnet-admin

admin-1234

ve bebnzeri birçok alternatif denedim ama bir türlü arayüze giremedim... kullanma klavuzum yok. modemi resetleyemem çünkü modem başka yerde. kablolu bağlanıyorum. nasıl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 26 Haziran 2011; 11:20:39 >

• Onbaşı
      31 Mesaj
      13 Ağustos 2011 14:37:18
      aynı sorun bende de var admin admindi şifreler ama şimdi Korunan Nesne This object on the RomPager server is protected. mesajı geliyo . düzeltebilen varsa bi yardım etsin yeniden kurmak istemiyorum modemi ttnet şifre mi unuttum çünkü arasam iki saat hat kimin bilmem ne vikvik edip durcaklar

Gamertag: OZguR2D2
    • Yüzbaşı
      554 Mesaj
      13 Ağustos 2011 18:09:26
      bende de aynı modem var. Admin- Admin kombinasyonuyla giriyorum ...

Bogazici University Computer Engineering Department
    • Yarbay
      3125 Mesaj
      20 Ağustos 2011 16:06:20
      Admin-admin kombinasyonuyla bir kere girdikten sonra bir daha giremiyorum.1 kere giriuorum ve dhcp yi kapatıyorum.bir daha da giremiyorum, reset atmak zorunda kalıyorum.ne yapmam lazım?

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      27 Ağustos 2011 13:16:35
      modemin arkada ki reset düğmesine 5 sn basılı tut. fabrika ayarlarına geri dönürülüyor.

• Teğmen
      204 Mesaj
      05 Eylül 2011 22:07:07
      bendede aynı sorun oluodu arada modemin fişini çek 5 dk bekle geri tak bişiyi kaLmıyor :) bunu yaptıktan sonra firefox vs artık ne kullanıorsan cache sil ve tekrar dene

mbpakalin.net
    • Er
      7 Mesaj
      14 Eylül 2011 00:44:32
      cok teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için foruma uzun süredir giremiyordum artık donus yaptım. Modem kendine reset atmiyordu 1 gece kapalı tutup ertesi gün reset denedim olmustu cok sagolun.

• Teğmen
      100 Mesaj
      16 Ekim 2011 22:48:58
      sizin kullanıcı adı/ şifre bölümü ekrana geliyor iyiymiş.. benim o da gelmiyor,

edit:ip ayarlarını manuel olarak konfigüre edince modemin arayüzüne wireless üzerinden ulaşabildim...
      şimdi diğer bir sorun ağa bağlanıp düşüyorum sürekli sinyal güçlü ama ... kendi kendine reset atıyor bağlantı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nessy -- 16 Ekim 2011; 23:04:46 >

Web&Software Developer|.NET|C#|Javascript|MS-SQL|PS|CSS3|HTML5
      Planlamayı başaramamak, başarısızlığı planlamaktır.
    • Android Beta Kullanıcısı
      10501 Mesaj
      18 Kasım 2011 19:37:23
      Güncellemeden sonra ben de giremez oldum.

Bu başlıktaki tüm kombinasyonları denedim yemedi.

• Er
      2 Mesaj
      23 Ocak 2012 16:00:50
      yaw arkadaslar benım mode TP-LINK TD-W8101G Mmodemi kullanıyorzu ıkı kısı modem yukarkı ewde oraya gıdıp ıkı defa res attım ama gıne fabrıka ayarına dondumu donmedımı bılmıyor ama AD : ? İLE ŞİFREYİ : ? söyleyecek biri warsa ne olur bu msn eklesın yada pm atsın hami_cenik28@hotmail.com ne olur acıl hemen soylersenız sevınırım

• Er
      2 Mesaj
      23 Ocak 2012 16:02:20
      Arkadaşlar bende ne warsa id olarak denedim şifre olarakda ne warsa denedım ama olmuyor neden acaba

• Çavuş
      44 Mesaj
      07 Şubat 2012 18:57:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

kullanıcı adı:admin
      şifre:ttgalaksi

;)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Şubat 2012 23:18:02
      bugün bu sorunu bende yaşadım. teknik destek numarasını arayıp sorunu hallettim.
      modemin arkasında reset yeri var . bir iğne ile 2 dakika kadar oraya basılı tutuyorsunuz bunu modem açıkken yapıyorsunuz. modem fabrika ayarlarına geri dönüyor .
      internet şifrenizi falan hepsini yeniden girmeniz gerekiyor.

teknik destekdeki arkadaş erişim yerindede bir kaç sey daha yaptırdı . en iyisi teknik destegi arayın yardımcı oluyorlar.

• Yarbay
      5004 Mesaj
      05 Mart 2012 20:16:41
      quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

bugün bu sorunu bende yaşadım. teknik destek numarasını arayıp sorunu hallettim.
      modemin arkasında reset yeri var . bir iğne ile 2 dakika kadar oraya basılı tutuyorsunuz bunu modem açıkken yapıyorsunuz. modem fabrika ayarlarına geri dönüyor .

teknik destekdeki arkadaş erişim yerindede bir kaç sey daha yaptırdı . en iyisi teknik destegi arayın yardımcı oluyorlar.

bu sorun bugun bendede birden olamaya başladı

• Yarbay
      2486 Mesaj
      11 Mart 2012 20:16:55
      quote:

Her seferinde Reset ile olmaz bu iş. Ben daha dün reset attım, bugün yine arayüze giremiyorum. Bu iş can sıkıcı bir hâl almaya başladı.

• Binbaşı
      1887 Mesaj
      24 Mart 2012 22:06:31
      quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Alıntıları Göster

Her seferinde Reset ile olmaz bu iş. Ben daha dün reset attım, bugün yine arayüze giremiyorum. Bu iş can sıkıcı bir hâl almaya başladı.

vallahi bıktımya aynısı banada olmaya başladı 1-2 kez girdikten sonra şifre değişiyor bıktırdı ya

• Yarbay
      2486 Mesaj
      24 Mart 2012 22:14:27
      quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Alıntıları Göster

vallahi bıktımya aynısı banada olmaya başladı 1-2 kez girdikten sonra şifre değişiyor bıktırdı ya

Eskiden mail attığımda cevap dönüyorlardı. Artık maile de cevap dönmüyorlar.

• Binbaşı
      1887 Mesaj
      24 Mart 2012 22:17:31
      quote:

Alıntıları Göster

Eskiden mail attığımda cevap dönüyorlardı. Artık maile de cevap dönmüyorlar.

P.tesi arayıp sorabilirim bu durumu ben maille olmaz gibi bu iş

• Yarbay
      5004 Mesaj
      25 Mart 2012 21:12:44
      valla bende de durum hala aynı giremiyorum modem arayüzüne çok kıl bi durum ya

• Teğmen
      182 Mesaj
      26 Mart 2012 01:22:39
      evet arkadaşlar tp link modemlerinde yeni hortlayan bir problem bendede 1 aydir olmaya başladı.evde ki bilgisayarda 2 kere oldu bu ay.
      iş yerindeki modemde ilk kez bu hafta oldu.reset reset bıktım artık.bir arkadaştada aynı modem var ondada bir aydir olmaya başlamiş.nedir bunun cözümü?

MSI GT70 0NE-1078TR Kullanıcısı
      i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      27 Mart 2012 23:35:56
      aynı sıkıntı benim iş yerimde ve evimdeki modemler içinde geçerli yardım bekliyorum

VW CADDY 2006 1.9 TDİ BEYAZ / 2012 1.6 TDİ COMFORTLİNE GÜMÜŞ GRİ
    • Yüzbaşı
      631 Mesaj
      28 Mart 2012 00:03:41
      1 ay içerisinde 3 defa başıma geldi. Devamlı modemin arayüzüne girmem gerektiği için durumu hemen farkediyorum. Büyük bir ihtimal şifreleri kırıyorlar ve modemin arayüz şifresini değiştiriyorlar. Kablosuzun şifresini şöyle yaptım RAKAMLARHARFLER+%&/()={[]}\ son 3 hafatdır herhangi bir sorun yaşamıyorm

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      28 Mart 2012 00:09:16
      tamam resetleme sonucu arayüza giriş yapabildim

VW CADDY 2006 1.9 TDİ BEYAZ / 2012 1.6 TDİ COMFORTLİNE GÜMÜŞ GRİ
    • Teğmen
      182 Mesaj
      28 Mart 2012 02:40:12
      quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

1 ay içerisinde 3 defa başıma geldi. Devamlı modemin arayüzüne girmem gerektiği için durumu hemen farkediyorum. Büyük bir ihtimal şifreleri kırıyorlar ve modemin arayüz şifresini değiştiriyorlar. Kablosuzun şifresini şöyle yaptım RAKAMLARHARFLER+%&/()={[]}\ son 3 hafatdır herhangi bir sorun yaşamıyorm

şifreleri kırıyorlar demişsin.evet tp link modemleri kimin evinde varsa onlarin şifrelerini kırıyorlar.olurmu böyle şey.teknik bir hata bence bu.kim ne yapsin benim şifremi.wireless acık değil bende.

MSI GT70 0NE-1078TR Kullanıcısı
      i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

• Binbaşı
      1706 Mesaj
      28 Mart 2012 10:14:48
      bende ilkinde uğraşmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
    • Yarbay
      2486 Mesaj
      30 Mart 2012 22:16:25
      quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Alıntıları Göster

P.tesi arayıp sorabilirim bu durumu ben maille olmaz gibi bu iş

Sorabildin mi ? Cezan bittiğinde cevap yazarsan sevinirim.

• Binbaşı
      1887 Mesaj
      31 Mart 2012 01:37:28
      quote:

Alıntıları Göster

Sorabildin mi ? Cezan bittiğinde cevap yazarsan sevinirim.

Sordum özet olarak: Biz birşey yapamayız

• Çavuş
      72 Mesaj
      01 Nisan 2012 16:53:21
      Modemin kırılması gibi bir teoriniz güzel. bu işleri az çok anlarım ama şaun bulunduğum bölgese modemin çekim kapasitesinde sadece 2 bilgisayar var ikiside bana ait :D. bu durumda tek alternatif hepimizin bilgisayarına aynı işi yapan bir virüs girmiş hemde hepsi TP Link :D. eğer bununda saçma olduğunu düşünüyorsanız, benimde kesinlikle emin olduğum tek alternatif teknik arıza kaldı ama neden son aylarda bu sorun baş gösterdi anlamadım bugün 2. oldu. bir çözümünü bulursanız cevapplarınızı bekliyorum...

• Yarbay
      5079 Mesaj
      01 Nisan 2012 20:09:54
      Arkadaşlar, modemin arayüzüne mi giremiyorsunuz? Yoksa internet bağlantısımı yapamıyorsunuz komple? Biraz açıklık getirirmisiniz? TP-Link alma arifesindeyimde, ondan soruyorum!

• Çavuş
      79 Mesaj
      20 Nisan 2012 18:00:09
      Modem arayüzüne bende giremiyordum(192 ....1.1 buraya),şifremi kabul etmiyordu.
      Şimdi arkadaki küçük reset düğmesinden 10-15 saniye kalem ucunu basılı tutup resetledikten sonra (192 ...1.1 e ) admin admin yazarak girebildim.

• Çavuş
      51 Mesaj
      23 Nisan 2012 02:37:26
      modem üst katta. ve modemin arayüzüne erişmem gerekiyor... bunun çözümü önemli olan. reseti her zaman yaparız. ama niye bu denli sık bu problemi veriyor bu modem

• Yarbay
      2486 Mesaj
      23 Nisan 2012 15:03:32
      Arkadaşlar modemin arayüzüne girme sıkıntısı kalıcı maalesef. Her seferinde reset atmanız gerekiyor. O yüzden alacaklar varsa almasın. Anladığım kadarıyla çözümü yok bunun. Haa modem iyi, kopma falan olmuyor. Ama arayüze erişme sıkıntısı her seferinde reset istiyor ve bu önemli bir sorun.

• Çavuş
      51 Mesaj
      02 Mayıs 2012 09:06:35
      firmware upgrade iyle falan halledilebilirmi acaba

• Yarbay
      5004 Mesaj
      02 Mayıs 2012 20:02:39
      halledebilen oldumu bu sorunu upgrade ile

• Çavuş
      87 Mesaj
      08 Mayıs 2012 12:52:29
      hocam admin-admin 1 kere giriliyorsa 2. kombinasyon ne olabilir?

• Onbaşı
      38 Mesaj
      22 Mayıs 2012 18:16:28
      TP Link modemim var ve aynı sorun...Bu modemden zaten hiç memnun deilim.

• Çavuş
      69 Mesaj
      26 Mayıs 2012 01:37:45
      bende tp link kullanıyorum ve aynı sorun bende de var.

• Yarbay
      5004 Mesaj
      27 Mayıs 2012 10:11:03
      modem çok güzel modem ama şifre sorunu

• Binbaşı
      1358 Mesaj
      28 Mayıs 2012 14:01:13
      Bende tp-link iki antenli wireless modeme sahibim belli bir süreden sonra modem arayüzüne girişi kilitliyor reset atmak gerekiyor daha sonra düzeliyor fakat belirli bir süre sonra tekrar aynı durum tekrarlanıyor ama benim için bir sorun olmuyor çünkü çok uzun zaman sonra giriş yapmıyor yani resetlemekde sorun olmuyor.

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      30 Mayıs 2012 15:52:39
      Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
      192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      31 Mayıs 2012 08:25:33
      quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
      192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.

Dünkü bu problemimi bilgisayarın saatini önceki tarihe alarak çözdüm. Modem arayüzüne girebildim.

• Çavuş
      91 Mesaj
      27 Eylül 2012 15:53:17
      ARKADAŞLAR HİÇ 444 19 25 İ ARAYAN OLDU MU ACABA ? KONSOL VE MODEM BAĞLANTISI HAKKINDA BİLGİ VE YARDIM KONUSUNDA DESTEK OLUYORLAR MI ? CVP PLSS

• Çavuş
      64 Mesaj
      29 Ekim 2012 22:40:09
      tplink arayüze girişte google choreme dan giremiyorum exprolerden çok rahat giriyorum değişik tarayıcılarla deneyin tavsiyem

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Kasım 2012 15:38:44
      bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

İmza yok. Banlandığım için sebebini merak eden pm atsın
    • Yüzbaşı
      272 Mesaj
      13 Aralık 2012 04:21:37
      quote:

Orijinalden alıntı: kandemir5353

bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 13 Aralık 2012; 4:22:09 >

• Onbaşı
      28 Mesaj
      02 Ocak 2013 14:07:53
      quote:

Teknik destekteki arkadaşlar en çok bunu seviyor. Hatta hiçbişey olmasa bile reset yapmak onlar için tam bir "ikramiye". ADSL destek hattının dakikası 80 kr civarında yanılmıyosam. Sizi hatta 10 dk tutsa, ki modem arayüzünü bilmeyen bir kullanıcıya bir reset = 20 dk demektir siciline iyi bir puan alıyor. Şimdi hemen birileri ne alakası var yaa deyip zıplamasın arkadaşım orda çalışıyor bordroyu fırlatırım burdan... Ayrıca ekstra bir bilgi, sonuca dogrudan ulaşmak isteyenler için, çağrı merkezleri için her arayan abone yolunacak bir kazdır, bu onların eğitim seminerlerinde de dile getirilmekte fakat daha kibarca :) Amaç müşteriyi hatta tutmak, amaca bak ... a.q. keneleri ...

Q9400 - MSI P48 Platinum - 4x2Gb Kingston HyperX - GTX560 Ti 2Gb + 2x80 Seagate Raid 0 + 1 x 2TB WD + 3 x 500 GB Seagate SATA2 + Samsung 2232BW & LG W2242S dual display + KWorld DVB + 750 Watt OCZ + vs. vs. vs. + Motorola ATRIX 4G... XD
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      02 Ocak 2013 14:13:01
      quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

Alıntıları Göster

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

Superonline online şikayet formu doldurduysan olacak şeyi sana soyleyeyim, "move to TRASH" oluyo :), en iyisi direk müşteri temsilcisini ara 3 kuruş telefon parası öde ama içini dök, bildiğin tüm küfürleri say, 3 kez küfredene kadar yüzüne kapatamazlar, kuralları oyle :) 3. yü saydıktan sonra sen kapat bir nebze de olsa içini rahatlatıyor insanın. Benim haberim olmadan tarifem değişmiş, sözleşmemi gönderin de bakalım dedim gelen sözleşmede de onların kafalarına göre iş yaptıklarını ispatlıyor ama onlarda bunu okuyacak beyin yok ki, bile bile yanlış yaptıklarının evrakını bana yolladılar ve ben de gönül rahatlığı ile hepsinin agzına s...tım... Bu arada online müşteri şikayetimde bulundugumdan da kimselerin haberi olmamış, çöpteki maillere pek bakmıyolar anlaşılan ...

Q9400 - MSI P48 Platinum - 4x2Gb Kingston HyperX - GTX560 Ti 2Gb + 2x80 Seagate Raid 0 + 1 x 2TB WD + 3 x 500 GB Seagate SATA2 + Samsung 2232BW & LG W2242S dual display + KWorld DVB + 750 Watt OCZ + vs. vs. vs. + Motorola ATRIX 4G... XD
    • Yüzbaşı
      272 Mesaj
      09 Ocak 2013 01:29:33
      modemi iki kez üst üste resetledim 4-5 kez de tokat patlattım inanır mısın aslanlar gibi calisiyor şuan ya sol tarafında bir arıza vardı ben bu agrasiflikleri yaparken yada bu metod işe yaradı : )

• Yüzbaşı
      281 Mesaj
      18 Ocak 2013 15:25:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

oncelıkle arkadaslar konu eskı olmus ama belkı yenı gırıp arastıran vardır dıye cevap yazıyorumç
      1.modemın arka kısmındakı reset dugmesıne 30 sanıyeden az olmamak sartıyala kurdan kalem ucu gbı bır nesneyle basılı tut.
      2.cıhazın arkasında kablosuz agla baglanacaksan kablosuz ag sıfresı var.o sıfreyı yaz.
      3.eger kablo ıle baglanacaksan otomatık ıp alıyor.
      4.sımdı 2.sıkdakı sıdfreyı cıhazı gordugunde baglan dıyeceksın bılgısayarından baglantı ıcın kablosuz sıfresı ısteyen yere cıhazın arkasaındakı sıfreyı yaz.
      5.kablolu veya kablosuz baglandıkdan sonra:
      6.browserverın tarama cubuguna yanı nette gırdıgımız sayfaların bulundugu yere 192.168.1.1 yaz ve enter yap ama dıkkat et arada bosluk olmayacak ve kesınlıkle nokta ısaretı kullanacaksın.
      7.enter yapınca sıfre ısteyecektır.cıhazı ttnet verdıyse veya dısardan aldıysan orada cıhazın arkasında cıhaza gırıs adı ve parolası yazar.kullanıcı adı yuzde 99 admin dir.sifrede cihazın arkasında yazandır.ttnet son gunlerde verdıgı modemlerde kullanıcı adı admin.sifre olarakda ttgalaksi kullanıyor cıhazlarda.ancak kullanıcı adı ve sıfre yazarken dıkkat et kucuk harf olacak.ı degıl i olacak.sifrede o gibi birsey varsa mutlaka sıfırdır.sifrelerde harf ''' o''' olmaz.
      kesinlıkle sıfırdır.
      bu sekilde cihaza baglanabilirsiniz.kolauy gelsin.

herzaman yardıma varım
    • Yüzbaşı
      971 Mesaj
      30 Ocak 2013 00:06:02
      sabah deneyeceğim. olmadı gidip airties alacağım en pahalısından.

• Yarbay
      3049 Mesaj
      22 Şubat 2013 21:39:08
      quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

Alıntıları Göster

oncelıkle arkadaslar konu eskı olmus ama belkı yenı gırıp arastıran vardır dıye cevap yazıyorumç
      1.modemın arka kısmındakı reset dugmesıne 30 sanıyeden az olmamak sartıyala kurdan kalem ucu gbı bır nesneyle basılı tut.
      2.cıhazın arkasında kablosuz agla baglanacaksan kablosuz ag sıfresı var.o sıfreyı yaz.
      3.eger kablo ıle baglanacaksan otomatık ıp alıyor.
      4.sımdı 2.sıkdakı sıdfreyı cıhazı gordugunde baglan dıyeceksın bılgısayarından baglantı ıcın kablosuz sıfresı ısteyen yere cıhazın arkasaındakı sıfreyı yaz.
      5.kablolu veya kablosuz baglandıkdan sonra:
      6.browserverın tarama cubuguna yanı nette gırdıgımız sayfaların bulundugu yere 192.168.1.1 yaz ve enter yap ama dıkkat et arada bosluk olmayacak ve kesınlıkle nokta ısaretı kullanacaksın.
      7.enter yapınca sıfre ısteyecektır.cıhazı ttnet verdıyse veya dısardan aldıysan orada cıhazın arkasında cıhaza gırıs adı ve parolası yazar.kullanıcı adı yuzde 99 admin dir.sifrede cihazın arkasında yazandır.ttnet son gunlerde verdıgı modemlerde kullanıcı adı admin.sifre olarakda ttgalaksi kullanıyor cıhazlarda.ancak kullanıcı adı ve sıfre yazarken dıkkat et kucuk harf olacak.ı degıl i olacak.sifrede o gibi birsey varsa mutlaka sıfırdır.sifrelerde harf ''' o''' olmaz.
      kesinlıkle sıfırdır.
      bu sekilde cihaza baglanabilirsiniz.kolauy gelsin.

Arayüze nasıl girildiğini biliyoruz. Sorun, resetlemeden kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmemesi. Her seferinde resetlemek zorunda kalmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 22 Şubat 2013; 21:42:30 >

Acer Aspire 3830TG TimelineX
      Intel Core i5-2430 2.4-3.0GHz | 4GB 1333MHz DDR3 | Nvidia GT540M 1GB DDR3 128Bit | 13.3" HD LED | 500GB 5400RPM HDD | 8 Saate kadar pil ömrü :)
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      18 Mart 2013 23:24:17
      Hafıslar bi yardım edin bana bizdede bu modemden var modemin yanında giriyorum internete sıkıntı olmuyor ama sonrada odaya geçtiğimde 5 çubkuk çekmesine rağmen bağlanamıyorum modeme..

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.