Teğmen
20 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar geçen sene açtığım imaj barındırma servisi uploadimage.club satılıktır. Diğer projelerimden dolayı vakit ayırıp geliştiremiyorum

Çok uzatmadan sitenin özelliklerine geçelim;
-Youtube Resmi İndirme
-Web Sitesinden Görüntü İndirme
-Bir Web Sitesinin Ekran Görüntüsünü(snapshot) çekme
-Metni Görüntüye Dönüştürme
-Blog kısmı aktif(benim pek vakit ayırıp yazı ekleme şansım olmadı )
-Resim dosyasını sosyal medyada ve birçok mecrada paylaşmak için entegrasyon yapıldı.
-Sayfa hızı test aracı
-Görüntü yönetim ekranı
-Blog için makale yönetimi ekranı
-Her kullanıcının kendine özel galeri oluşturabilme imkanı (kullanıcı login olduysa attığı her foto galerisine eklenir)

Admin Panel şu şekilde:

Örnek upload arayüzü:

Zaman ayrılabilirse potansiyeli olan bir sitedir.

Fiyat : 1300 TL

505 693 70 77

Projenin kaynak kodu değil, publish edilmiş hali verilecektir.
+30 gün satış sonrası yazılım desteği.
Internet hattını devrediyorum geçen senenin tarifesi olduğu için uygun fiyatlıdır. Hat dondurulmuş durumdadır.

İnternet Hattı Bilgileri:
Vodafone Net Yalın Adsl
60 GB a kadar limitsiz
16 Mbit Hız
Aylık : 49.90 TL
8.12.2018 e kadar hizmet süresi var
Not: Devir işlemi bir formu doldurup fakslayarak kolayca halledilebiliyor.
Bilginize...
----------------------------
150 TL lik Modem Hediye
300Mbps wireless N Gigabit Vdsl2 Modem Router
Model no: TD-W9970
Modem tek değil hattıyla verilecektir.
Zamansızlıktan dolayı vakit ayıramadığım www.brofactory.com ' u komple devrediyorum. Herşeyiyle %100 aktif çalışan sistemdir.

1. Websitesi ve admin paneli (Alan adı devredilecektir, hosting 1-3 ay idare edilir)
Websitesi Özellikleri:
• İstenilen tshirt tasarımını imaj dosyasıyla hızlı ekleyebilme özelliği
• Tasarım eklendiği anda dinamik sayfa oluşur, anasayfada "Yeni Çıkanlar" kategorisine eklenir ve google indexlemesi için kendiliğinden hazır hale gelir.
• Sipariş geçildiği anda hem yöneticiye hem de müşteriye sipariş detayları maili düşer.
• Ticari bir akış gerçekleştiği için SSL (Secure Socket Layer) güvenliği sağlanmıştır Ekran Görüntüsü
• Website Trafiği Ekran Görüntüsü

Yönetim Paneli Özellikleri
• Menü Ekran Görüntüsü
• Panel Anasayfa Ekran Görüntüsü
• İndirm Kuponu Yönetimi: Ekran Görüntüsü
• Sayfa hızı test aracı: Ekran Görüntüsü
• Kategori Yönetimi: Ekran Görüntüsü

+Ayrıca websitesini alan arkadaş için isim değişikliği ve +1 ay kadar dönüşüm ve yazılım destek hizmeti verilecektir. Web uygulaması yayınlanmış (publish) hali verilecektir.

2. Heat press baskı makinası (Satıldı)
Ekran Görüntüsü
Ekran Görüntüsü
Ekran Görüntüsü

3. Epson L386 Sübliminal printing için uyumlu yazıcı ve %90 dolulukta mürekkepleri (Kutulu faturalı az kullanılmış) (Satıldı)
Ekran Görüntüsü
Ekran Görüntüsü
Ekran Görüntüsü

4. Transfer kağıdı (~ 70-90 adet) (Satıldı)
Ekran Görüntüsü

5. 3600 Takipçili Instagram Sayfası
Ekran Görüntüsü

6. Facebook Sayfası
Ekran Görüntüsü

Fiyat :1000 TL
505 693 70 77 Sorularınız için arayabilirsiniz.
Merhabalar

Tüm dünyaya farklı ülkelere hitap edebilecek ücretsiz resim barındırma hizmetini 1 ayda devreye aldım, adsense için 2-3 ay uğraşan arkadaşlar olmuş benim 15 günde onaylandı. Forumlarda resim paylaşımı için yerli malı kullanmaya çalışalım destek verirseniz memnun olurum.
uploadimage.club

Neler var?
arkadaslar aksamları company of heroes atıyoruz kendımıze has mutevazı bır oyuncu grubumuz var sızde katılırsanız sevınırız.
Bırlıkte daha eglencelı oyunlara

server name: cohlayalim
şifre: 1234

ıyı oyunlar
Merhaba forum sakınlerı bu baslıgı acmamın sebebı lınuxa meraklı gelıstırılıp kullanılması ıcın ugrasmaya hazır bırı olarak, ıs dunyasında bu konuda tecrubesı ve bılgılerı olanların fıkırlerını paylasmasıdır.

Bıldıgınız gıbı bırcok ulkede lınux kullanımı devlet daırelerınde ve ulusal savunma merkezlerınde cıddı bır rol oynuyor. Bızım ulkemızdede bu gorevı pardus ustlenmıs durumda..

Bu yaz staj yapacagım daha sonra unıversıteyı bıtırp ıse baslayacagım benım durumumda olan buyuk sayıda ogrencı mevcut... Sızlerın onerısıyle lınux sıstemlerıyle hasır nesır olabılecek kurum ve kuruluslarda rol almak ıstıyorum onerılerınız nelerdır?
Merhaba arkadaslar uzun bir suredır ınternet dunyasına yenı bır sıte kazandırmak ıcın cabalıorum fakat yapabıldıgım adobe dreamweaver,photoshop ve flash ıceren pasıf bır sıte yapımından ıbaret,

unıversıtedekı egıtım ne yazıkkı ufak parcalar halınde ve ben bu parcaları bırlestıremıyorum,

Amacım; yaptıgım sıtede pıyasadakı urunlerın fıyat karsılastırılması, urunler hakkında bılgıler kullanıcı yorumları gibi opsıyonlar sunmasını ıstıyorum, hersey guzel gıderse bır e-tıcaret sıtesınede donusturebılmek ısterım, yazılım olarak verı tabanı olarak nasıl bır secım yapmalıyım ne gıbı programlar kullanabılırım

bılen ustadlar bıraz yol gosterırse sevınırım eyw.
Online tabanlı bir türk oyunu olup beta aşamasında olan bir oyundur.oyuncuların yardımı ve görüşleriyle şekillenme sürecindedir, eğer savaş oyunlarında iddalıysanız buyrun bekleriz :) isteyene oyun hakkında bilgi verebilirim :) birçok talebem var oyunda

www.palantis.com

bol zaferli günler
saygılar jum...
Hakkında
Meslek: Bilg. Müh
İlgi Alanları: Trance Music
Forum İmzası:
Web&Software Developer|.NET|C#|Javascript|MS-SQL|PS|CSS3|HTML5
Planlamayı başaramamak, başarısızlığı planlamaktır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 140
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 4.681 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.