Şimdi Ara

TPLINK VX220-G2u kullanıcı yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TPLINK VX220-G2u wifi 6 router kullanıcı yorumları burada toparlayabiliriz.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 17 Haziran 2023; 17:27:9 >

• isp versiyonu bir ürün. konu şimdiden kilitlenebilir..  

• quote:

Orijinalden alıntı: haykoatmaca

isp versiyonu bir ürün. konu şimdiden kilitlenebilir..  

Ah, yapma be hocam.  

• isp ismini vermeye gerek yok sanırım. vmg3625'in de durumu benzer ama en azından global versiyon ile takip edebiliyorsun. isp'ye geri bildirim yapacaksın da firmware çıkaracak da.. yani tamamen isp'ye kalmış. global versiyonu var mı diye bakınca zaten belli oluyor. bu arada google search ne kadar iğrenç bir duruma düştü. acıyorum google'a gerçekten..  

https://www.tp-link.com/au/service-provider/xdsl/vx220-g2v/

From Turkey?

Get products, events and services for your region.

GO or OTHER OPTION (GO!)

https://www.tp-link.com/tr//service-provider/xdsl/vx220-g2v

Oops! The page you're looking for can't be found.

Visit official TP-Link website > (GO!)

https://www.tp-link.com/tr/  

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Google da aradığını bulmak çok zorlaştı maalesef son dönemlerde.  

Bu arada, Zte web sitesinde de bizim kullandığımız router cihazlar olmuyor genelde.  

• Özel firmware ile kafana göre güncellemeyi dayatıp 3 gün sonra çöp edilebilecek ürün satmak varken bizim neyimize global versiyon falan... (Bkz TD-W9970)

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

TD w9970 v1 var bende. özel firmware var mı bro? Neden yükledin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the saintt -- 19 Temmuz 2023; 0:54:57 >
  • haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum ürünü. Ürünün işlemcisi aşırı güçlü, muhtemelen çift çekirdekli bi broadcom. WPA3 var, WPA3 için linux kernel 4.x gerekiyor, hatta 5.x gerekir ama backports edilebilir 4.x e. Bu da oldukça güncel sayılır bir modeme göre. Modemlerin alayında 2.6.36 gibi çok eski kernel kullanıyorlar, en yenilerinde bile hala öyle. USB 2.0 dan 30MB/s hızda veri aktarım yapabiliyor şu dandik VMG3625 5MB/s hız aktarabilirken.

• Geçenlerde test etme imkanı buldum bu cihazı. Öncelikle cihaz standart bir modeme göre biraz ağır. İçini açmadım ama soğutucu blok kullanıldığını düşünüyorum. İşlemcisi güçlü, Broadcom olduğu için uyumluluğu yüksek. Benim Huawei HiSilicon saha dolabında MediaTek işlemcili modemler sürekli bağlantı sorunu yaşarken bu cihazda stabil bağlantı kurabildim. Wi-Fi menzili pek iyi değil. Girişteki odada tıpkı DX3200 gibi bağlantı kopuyor. H300S, HG658V2, DSL-AX82U, DSL-AC51 gibi modemler aynı mesafede kopmadan bağlanıyor örnek vermek gerekirse. Ha bir de, arayüzü Türk Telekom’un tarih öncesi çağlardan kalma standart arayüzü. TP-Link logosunu güncelleme gereği bile duymamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halacoglu -- 10 Aralık 2023; 14:10:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.