Şimdi Ara

Silecekler 3lira civarı kargo bedava (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
47.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç honda crv montelemeyi başaramadım deli oldum.
    2 adet aparat geliyor yanında bunları nasıl sileceğe monte edeceğiz ?

Silecekler 3lira civarı kargo bedava
  • ben de ford focus c-max için muz silecek aldım ama uymadı.her modele uyumlu diye anlamıştım silecekleri.
  • Arkadaşlar bende 2006 model Ford Fusion var acaba linkteki silecekler benim arabama olurmu?
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=264013&Productid=otso10665

2002 felan yazıyor ama Türkiye'de 2003 altı Fusion yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

kia cerato

sol 60 cm
    sağ 40 cm.

aldık muz tipi bakalım nolacak.

Hocam sonuç? Bende de cerato varda bi yorum yapan olsa diye bekliyorum :)
  • ben nissan almera 2001 için geçen hafta sipariş ettim 3 gün sn eve getirdiler ücretsiz kargo 4 tl büyük 3 tl de küçük boyu 7/8 tl ye fln gelmiş oldu takılışı kolay dı gayet güzel siliyor tavsiye ediyorum. önce gittim aracta ölçtüm sol ve sag için sonra siteden üniversal ler den uygun boyutu bulup sipariş ettim.
  • 97' Toyota Corolla için 450 mm ve 500 mm muz tipi silecek aldık. Takması çok basit. Yanlış takması da çok basit. Fakat kırmadan çıkarması zor. O yüzden dikkatli takın.

8 liraya kapınıza kadar gelen bir üründen pek fazla bir beklentiniz olmasa da işini gayet güzel yerine getiriyor. Bu fiyata bir sezonu dahi çıkarsa yeterli olur. Bence alınıp stoklanması gerekir. Çok güzel siliyor ve hiç ses yapmıyor.

İzninizle bu ürünü yılın sıcak fırsatı seçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Arkadaşımız Scenic aracına almış Tiger markayı ancak uyuşmamış..
    Scenice uyumlu olanı hakkında bilgisi olan var mı?

• bende 2004 bora için almıştım.ölçüleri doğru fakat montajı olmadı.bende lastiği söküp eski sileceğe montajını yaptım.
    devasa bir kutu ile göndermişler.bundaki hesap nedir anlayamadım.
  • Standart bir kullanımda sileceğin ömrü ne kadar?
    Geçen yıl kauçuk silecek taktırdım. Garajda yatan arabanın sileceği henüz 1 yıl daha olmadan ötmeye başladı. Bir de en kalitelisi bu diyerekten 20TL almıştı.
  • 30cm lık ,(arka cam ıcın) sılecek hıc bır yerde bulamıyorum,

onerısı olan varmı?
  • arkadaslar 2009 honda cıvıc hybrıd ıcın hangı sılecegı almak lazım bı yardım edın??
  • FORD FOCUS C MAX 2004 MODELE ARACIMA ALMAYI DÜŞÜNÜRKEN YUKARIDA BİR ARKADAŞ BU ARACA UYMADIIĞINI söylüyor. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyoruz. Ayrıca HB siteside bu konuda açıklama yapmalı
  • Citroen C4 silecek boyutlarını soran arkadaşlar, az önce servisle görüştüm biri 60 öbürü 70 cm dediler. Arka silecek ise 35 cm.
  • 2005 Toyota Corolla HB

Ön Cam
    Şöför tarafı : 55 Cm - 22 inç
    Yolcu tarafı : 48 Cm - 19 inç

Svs marka sipriş ettim gördüm ki Tetra diye yazılı bir ürün gönderiyorlar.
    O tetra yazısını kazımanın silmenin bir yolu varmı ?
    Kötü bir görüntü vermiş o yazı !!
    Ürünü teslim alan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?
    Ürün 2 gün sonra elimde olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşımız Scenic aracına almış Tiger markayı ancak uyuşmamış..
    Scenice uyumlu olanı hakkında bilgisi olan var mı?

• bende aldım ama hafta sonu kargo çıkmıyor diye pazartesiyi bekledim sonra sırayla gönderiyolar diye kargonun çıkması 28 ekime denk geldi. 29 ekimde kargodan ses seda yok neyseki cuma günü sonun da akşam saatlerinde elime ulaştı. ürün sipariş ederken hafta sonu mesela benim gibi cumartesi sipariş etmeyin. cumartesi pazar kargo çıkışı yapmıyorlar. sonraki pazartesi salı çarşambanın resmi tatil gününe denk gelmemesine dikkat edin yoksa benim gibi beklersiniz. Silecekler elime ulaştı yukarda bi arkadaşın dediği gibi devasa bi kutuya koymuşlar bende svs sipariş etmiştim banada üstünde tetra yazılı geldi aracım 95 Toyota corolla XLİ ben 16" 18" diye tahmini olarak sipariş ettim

Aynı tipten araca alacaklara tavsiyem. şöför tarafına 18" yerine bir büyüğü alınabilir.sağ tarafa 16" bence ideal ama onada bir büyüğü alınabilir. Silecekler kullanım açısından çok güzel geçtiği yerde damla dahi bırakmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

30cm lık ,(arka cam ıcın) sılecek hıc bır yerde bulamıyorum,

onerısı olan varmı?

Silecek lastiğini değiştirin.

http://www.hepsiburada.com/svs-yedek-silecek-lastigi-600-mm/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otso10575
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihus

Silecek lastiğini değiştirin.

http://www.hepsiburada.com/svs-yedek-silecek-lastigi-600-mm/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otso10575

yahu bu adamlar nerden kar ediyorlar acaba 1,70 silecek lastiği kargo bedava

• Arkadaslar yılbaşı günü Fiestama sanayide önler için Boch arkası için zaten klaik miş ford un kendi ürünü taktırdım 35 TL. Bu aldıklarınız uyumlu mu araçlarınıza ona bakın sonra astarı yüzünden pahalıya gelmesin!
  • SKODA FABİA HB ÖN ARKA SİLECEKLER ARKADAŞLAR HANGİSİNDEN ALMAM GEREKİYOR BİLEN VAR MI TŞKLER.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.