Yüzbaşı
05 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Bütçenin çok önemli olmadığı üst seviye çizim ve analiz programlarında zorlanmadan çalışabilecek geniş ekranlı yüksek çözünürlüklü bilgisayar tavsiyesine ihtiyacım var.

Örneğin şu gibi;

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-gt70-dominator-2pc-2224tr-superr-intel-core-i7-4810mq-28ghz-38ghz-16gb-1tb-256gb-ssd-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd601190&categoryId=98

veya bununla performans açısından çok mu farklı?

http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=355&uKods=14257,14259,14256,15371

Sizin de buna benzer önerileriniz varsa lütfen yardımcı olun. Bu hafta sonuna kadar almalıyım.

Bu arada workstation tavsiyesi de olur.
Arkadaşlar merhaba,

Bütçenin çok önemli olmadığı üst seviye çizim ve analiz programlarında zorlanmadan çalışabilecek geniş ekranlı yüksek çözünürlüklü bilgisayar tavsiyesine ihtiyacım var.

Örneğin şu gibi;

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-gt70-dominator-2pc-2224tr-superr-intel-core-i7-4810mq-28ghz-38ghz-16gb-1tb-256gb-ssd-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd601190&categoryId=98

veya bununla performans açısından çok mu farklı?

http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=355&uKods=14257,14259,14256,15371

Sizin de buna benzer önerileriniz varsa lütfen yardımcı olun. Bu hafta sonuna kadar almalıyım.

Bu arada workstation tavsiyesi de olur.
Bende XS marka 250 GB 2.5" modelini kullanıyorum. Benim de malesef bir sorunum var. Sorunum ise dizüstü bilgisayarımdan aldığım yaklaşık 60 gb lık dosyayı masaüstü bilgisayarıma takıtığımda bilgisayarım diski tanıyor. Daha sonra otomatik kullanma seçeneğini çalışıtırıyor. Bu arada bayağı bir süre geçtikten sonra bir hata veriyor ve diskin simgesine tıkladığımda şimdi biçimlendirmek ister misiniz diyor.
İçindeki verilerimi nasıl kurtarabilirim?
Veya bu hatayı nasıl çözebilirim?
İki adet usb girişi mevcut ve bunların ikiside bağlı. Üzerindeki elektrik geldiğini gösteren mavi ışık yanmakta. Veri yazmayı gösteren kırmızı ışık daha sonradan sönmeketedir.

Edit: Dizüstü bilgisayarımda vista yüklü masaüstü bilgisayarımda XP yüklü. Bu uzun süre sonra verdiği hata ise gecikmeli yazma başarısız. Lütfen diskinizdeki verileri yedekleyin gibi birşey...
Arkadaşlar kısa bir süredir takip ediyorum kia forumunu. Ancak bir problemim var. Aracım 2006 cerato dizel. Aracımın deri direksiyonu soyuluyor malesef :( Bunu bir kaç arkadaşıma sorduğumda garanti kapsamında olan bir şey olduğunu yani güneş yanığından veya malzeme kalitesinden müşterinin sorumlu tutulamayacağını söylediler. Acaba bu garanti kapsamına girer mi?

Birde yine okuduğum ancak gözümle görmediğim bir şey daha var. Bu ceratoların otomatik vites seçeneğinde Cruise Control standart geliyor. Bunu düz şanzımanlı araçlara CC kolu yardımıyla donanım olarak eklendiğini bunun yurtdışında yapıldığını ülkemize de geleceği ynünde bir kaç duyum almıştım. Ancak ne yaptıranı gördüm ne de duydum. Acaba sizin kulağınıza böyle bir bilgi geldi mi?
* Char Adı ve Serveri : HORCRUXES-ATHENS
* Build Bilgisi : Full STR Glavie
* Ödeme Opsiyonu : Ptt-banka havalesi - Elden olursa Konya-Kocaeli-İstanbul
* Fiyat : 350 Ytl. Char satışı önce para sonra id password şeklinde olacaktır.

Charımın 212 silki 643.5 milyon goldu kasasında scrollar ve elementler ve tablet(8D-9D) vardır. Ölü tavşanım ve 72 lwl kurdu var.GDF vardır. Ancak resimlerden görüldüğü gibi skiller farmlı değildir.Artık ilgilenemediğim için satıyorum.

Ciddi alıcılar PM yoluyla irtibata geçsin.

* Char Adı ve Serveri : HORCRUXES-ATHENS
* Build Bilgisi : Full STR Glavie
* Ödeme Opsiyonu : Ptt-banka havalesi - Elden olursa Konya-Kocaeli-İstanbul
* Fiyat : 350 Ytl. Char satışı önce para sonra id password şeklinde olacaktır.

Charımın 212 silki 643.5 milyon goldu kasasında scrollar ve elementler ve tablet(8D-9D) vardır. Ölü tavşanım ve 72 lwl kurdu var.GDF vardır. Ancak resimlerden görüldüğü gibi skiller farmlı değildir.Artık ilgilenemediğim için satıyorum.

Ciddi alıcılar PM yoluyla irtibata geçsin.

Hakkında
Meslek: ��retmen
Forum İmzası:
[color=
Forum İkinci El İmzası:
Al��veri� yapt�klar�m

@feritkacar
Hakkımda:
DH FOS�L GRUBU:2001-2005 �YELER�
World kart ile al��veri�lerde yard�mc� olunur.
Al��veri� yapt�klar�m : ahmetdonmez45 , f�rsatkampanya , D�ad , ibasci , �ndercan , JohnDillinger, emre-29, isolayn07 ,
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.594
İkinci El Bölümü Mesajları: 217
Konularının görüntülenme sayısı: 18.553 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 144 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.