Şimdi Ara

sevdigim baskasını seviyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
21.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mindfreak

BAK ARKADAŞIM BENİ DİNLE AYNISINI ÇOK DEĞİL SADECE 1 AY ÖNCE YAŞADIM VE HALA ONU SEVİYORUM UNUTAMIYORUM.
    Lise 3 üm şu anda bu okulun başında bizim okula geldi işte tabi yeni geldiği için en arka sıraya oturmuş.Neyse işte zaman geçti biz bunla yakınlaştık falan arkadaş olarak konuşuyoruz sohbet ediyoruz falan ben onu arkadaş olarak görüyodum ama benden hoşlandığına emindim ama yüz vermiyodum.Nese işte taaa ki benim ona ilk sarılışımdan sonra.Allahım o nası bişey öle hani ten uymu falan derler ya ondan heralde.Bugüne kadar ki sevgililerime bile sarılırdım ama hiç bu kadar beni derinden etkilememişti.Nese gelir geçer arkadaşız falan dedim ama geçmedi içimdeki aşk gün geçtikçe büyüdü onu görmediğim günler içimde bi boşluk oluyodu ona her an sarılmak öpmek istiyodum.NESE GELELİM SENİ İLGİLENDİREN KISMA;
    İşte ben artık birazda arkadaşların gazıyla falan çektim bunu kızım ben seni deli gibi seviyorum falan dedim.İşte sessizlik oldu bir an sonra olmaz yapamayız arkadaş kalalım dedi ben tabi G.T Gibi kaldım ne arkadaş mı ne arkadaşı falan tabi sinirlendimde biraz.Dedim ne arkadaşı ya bundan sonra arkadaş falanda kalamayız dedim ve çektim gitti 3 gün yüzüme bile bakmadı ama benim moral 0.En son dayanamadım mesaj çektim işte eskisi gibi olalım die ama BU BENİM HAYATIMIN HATASI FALANDI HERALDE.Tabi konuşmaya başladık tekrar ama nereye kadar sürcek bu onu unutmam lazım unutamıyorum benim yaptıklarımı aynen uygula ama seni seviyorum dediğin zaman arkadaş kalalım derse bi daha sakın yüzüne bile bakma bu benim zayıflığımdan ve onu ne akdar çok sevdiğimden böle bişey yaptım ama seN SAKIN YAPMA....
    BİRAZ UZUN OLDU AMA OLAY BUDUR

Aga sen napmışın ya

Hem kıza yazılıosun reddi yiyince görüşmeyelim diyorsun. Hem de mesaj atıyorsun. BU ne perhiz bu ne lahana turşusu yürekli olun biraz gururlu olun.

Bi de çekingen olmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 720p -- 3 Haziran 2009; 23:10:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MIKROP DOGAN

yazımı oku beni dinle söyle
    biliyorum kolay değil ama yap düşün kaybedecek neyim var asla aracı sokma senin zararına duygularını kendin ifade et

yok konusup konusmayacagım gibi bir karar verme söz konusu degil zaten.

ilk görüştügümüzde bu yaşadıklarımı anlatmazsam çatlarım. Allah'ın emri oldu artık ve söyleyecegimdende eminim çünkü o kdar samimiyiz ki ondan bişi saklamadım şuana kadar rahatca herseyi konusabiliyoruz. yani kaybetme korkusu yok ya kardeşi gibi görecek yada sevgilisi olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

İçinde tutma hemen söyle diyenler olabilir, aldırma. Uygun anı bekle ama geri adım atmak yok. Sadece hamle yapmak için dogru anı beklemelisin. Ve kendi başımdan geçen bir olaydan yola çıkarak bir tavisye vereyim...

Mesela bu çocuk sevdigin kızı çok üzdü kavga ederek ayrıldılar. Kız savunmasız. Sen o kadar çok seviyorsundur ve öyle iyi niyetlisindir ki zayıf anında faydalanmış gibi olmak (aslında amacın bu değil) istemezsin.

İşte bunu yapma. Zayıf anında yanında ol, duygularını anlat.

Not: Benim durumumda eski sevgilim vardı karşımda. Ama sende işler farklı. senin duygularından haberi yok o kızın. Burası sorun yaratır mı bilmiyorum

aklın varsa dediğimi uygularsın. Dogru zamanda söylemen gerekir yoksa ulaşamazsın benden söylemesi. Sinsi ol. Duygusal yönden zayıf anında kollarına al

• quote:

quote:

İçinde tutma hemen söyle diyenler olabilir, aldırma. Uygun anı bekle ama geri adım atmak yok. Sadece hamle yapmak için dogru anı beklemelisin. Ve kendi başımdan geçen bir olaydan yola çıkarak bir tavisye vereyim...

Mesela bu çocuk sevdigin kızı çok üzdü kavga ederek ayrıldılar. Kız savunmasız. Sen o kadar çok seviyorsundur ve öyle iyi niyetlisindir ki zayıf anında faydalanmış gibi olmak (aslında amacın bu değil) istemezsin.

İşte bunu yapma. Zayıf anında yanında ol, duygularını anlat.

Not: Benim durumumda eski sevgilim vardı karşımda. Ama sende işler farklı. senin duygularından haberi yok o kızın. Burası sorun yaratır mı bilmiyorum

aklın varsa dediğimi uygularsın. Dogru zamanda söylemen gerekir yoksa ulaşamazsın benden söylemesi. Sinsi ol. Duygusal yönden zayıf anında kollarına al

ama hergün görebildigim biri degilki. cevresinde ne olmus ne bitmiş ne yaşamış neye üzülmüş neye sevinmiş bunları hep en son bilen kişi olacagım. az haber alıyorum o yokken

• quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

quote:

Orjinalden alıntı: MIKROP DOGAN

yazımı oku beni dinle söyle
    biliyorum kolay değil ama yap düşün kaybedecek neyim var asla aracı sokma senin zararına duygularını kendin ifade et

yok konusup konusmayacagım gibi bir karar verme söz konusu degil zaten.

ilk görüştügümüzde bu yaşadıklarımı anlatmazsam çatlarım. Allah'ın emri oldu artık ve söyleyecegimdende eminim çünkü o kdar samimiyiz ki ondan bişi saklamadım şuana kadar rahatca herseyi konusabiliyoruz. yani kaybetme korkusu yok ya kardeşi gibi görecek yada sevgilisi olarak.

YÜRÜ EMMİİİ BE

• Baba 4 yıldır bi kıza nası takıyon böyle.1 ay kasar beni aynı kız
  • quote:

Orjinalden alıntı: ant_alican

Baba 4 yıldır bi kıza nası takıyon böyle.1 ay kasar beni aynı kız

evlenilecek kız var eğlenilecek kız var
  • ee son durum nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2metin4

ee son durum nedir ?

son durumu öğrenmek için baya zaman gecmesi lazım.ne zaman görecegimi Allah bilir.

ya kafama su soru takıldı gece gece

bana sevgili olayı ters geliyor. seven insan 1kere sever. benimde ondan once asık oldugum hoslandıgım oldu ama bu kadar uzun soluklu sürmedi.hepsi ortamın verdigi bir heyecandan olsa gerek. ama o şuan onu sevdigine inanıyor belki.şuan onunla durmadan mesajlasıyor belki onu düşünüyor. aklında herseyden cok sevgilisi var. bu beinm agrıma gidiyor. bi olasılık olsa bile belli bir zaman sonra benimle beraber olursa bnde o eski unuttuklarından farkım olmaz mı? yarında beni unutur baskası için yanar.

bir insan tek eşli olmalı evlenecegi insanı beklemeli. ondan ayrıl ona gec onu unuttum şimdi bu var gibi şeyler bana cok yanlıs geliyor. ben onun gözünde tek olmak istiyordum. benim gözümdeki sevdiigm insan yaralandı artık birkere.

• Çak Bırak!
  • kızların iiççiiinnnnddde şeytttaan vvar kkaankkaa
  • Sevdiğini sakın söyleme,ben söyledim,şimdi kız beni en büyük düşmanı olarak görüyor...
  • Başkası daha çok sever artık,
  • quote:

ne yapacagımı bilmiyorum midemde bi ateş var sanki.

bunun çaresini biliyom ben soda iç geçer
  • aşkların en güzeli karşılıksız olanıdır ciddi söylüyorum, eğer bir çıkmaya başlarsan herşey aptallaşırız needensiz bir hal olur merak etme ilerde bugünlerini hatırlayıp ne güzel günlerdi diyeeksin yaşadım biliyorum aşk acısı iyidir bende 4 yıl çektim şimdi gülüyorum aklıma geldikçe.Söyleme onu sevdiğini bence arkadaş olarak kalın en güzeli muhabbetiniz bozulur sonra ayrılmanız gerekir falan
  • sakın sevdiğini söyleme

nedendir bilmem ama insanlara böyle bir cümle söyleyince korkuyorlar....

ima et anlat ama sakın ben sana 4 yıldır aşıgım deme

daha acıklayıcı bir örnek almak istiyorsan

bkz:mosbylemek

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=mosbylemek
  • quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

sakın sevdiğini söyleme

nedendir bilmem ama insanlara böyle bir cümle söyleyince korkuyorlar....

ima et anlat ama sakın ben sana 4 yıldır aşıgım deme

daha acıklayıcı bir örnek almak istiyorsan

bkz:mosbylemek

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=mosbylemek

sevdigimi soylecegim ama oyle yalvarır vaziyette degil ona karsı hissettiklerimi emeklerimi bir bir söyleyip ondan ömür boyu uzak duracagım. tabi onun bana deger vermedigini anladıgım zaman.

• Durumun çok boktan. Allah yardımcın olsun öncelikle. Bende 2.5 yıllık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım. Daha doğrusu onun isteğiydi bitirmek. 2 gün sonra ayrılığın 6. ayı bitmiş olacak, ama ben hâlâ unutmuş değilim. Kaldı ki biz 2.5 yıllık ilişkinin yanı sıra 1,1.5 yıl da arkadaş olarak gezip tozduk. Yürek kalpten bağlanınca isterse önüne en taş hatunu getirsinler, tanışmak istiyor, birlikte olmak istiyor ayağına. Ama sen bir kere sevmişsin, bağlanmışsın. Elden hiç birşey gelmiyor. O başkalarının kollarına atsada, yüreğindeki boşluğun başkaları tarafından doldurulmasına izin versede sen o olmadan bir hiç gibi yaşamaya devam ediyorsun. Ayrıldıktan sonra yada yeni bir eş bulduktan sonra arkadaş kalalım ayaklarına inanmayacaksın dostum. Yaşananların ardından hiç bir zaman arkadaş kalamıyorsun cünkü
  • varsın boktan olsun o mutlu olsun yeter
  • aynen usta.. bakıyorum benim öyle değil ama öyle olma ihtimali var mı yok mu düşüncesi daha beter.. neyse allah yardımcımız olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.