Şimdi Ara

sevdigim baskasını seviyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
21.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

sana puanım 9 kanka

• sevdiğim herkes kaşar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga
    fikri degisip onu bırakıp bana geliyorsa yarında beni bırakır baskası için

Burada durum biraz farklı sen sıradan biri değilsin, 4 yıl o kadar şey paylaşmışsınız. Bugün sana gelir ama unutma sen başkasın, yarın sokaktan gördüğü herhangi birine gitmez.

Bunu iyi düşün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

sevdiğim herkes kaşar

kaşar derken
  • hop birader bir dur bakalım kızın şu an sevgilisi var mı var konuşurum ayrılırsa benide bırakır diyorsun seni bilmem ama ben sevgilisi olan birine sevgilinden ayrıl gel benimle çık der gibi konuşmam konuşamam ben kendime yediremem ama bence yaparsan öyle birşey yaptığın yanlış olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: swat882

quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

sana puanım 9 kanka

Bu nasıl bi cevaptır ya

• sen onu sevgiliisiyle beraber gördün mü?
  • benden tavsiye sakın gidip sevgilisini döviyim fln deme yoksa tamamen kaçrırsın kızı
  • Çok kötü bir durummuş yahu.

Dalga geçenleri kınıyorum. Dalga geçilcek konu var ciddiye alınacak konu var.
  • 4 yıldır ona soyleyemedim cunku hep içimde bir korku vardı ya kardeşi veya dostu olarak görüyorsa aramızdaki o güzel ilişkinin bitmesini istemedim. cok korkak ve hassas davrandım biliyorum.

ayrıca sevgilinden ayrıl bana gel diye koınusmayacagım onunla. sadece ona verdigim emegimi bilmesini istiyorum o kadar. gerisi bnm hiç önemli degil.
  • quote:

4 yıldır ona soyleyemedim cunku hep içimde bir korku vardı ya kardeşi veya dostu olarak görüyorsa aramızdaki o güzel ilişkinin bitmesini istemedim. cok korkak ve hassas davrandım biliyorum.

ayrıca sevgilinden ayrıl bana gel diye koınusmayacagım onunla. sadece ona verdigim emegimi bilmesini istiyorum o kadar. gerisi bnm hiç önemli degil.

Kardeşim yaşın küçük sanırım. Ama 4 sene boyunca nasıl dayandın içindeki duyguları nasıl bastırdın. Keşke hissettiklerini söyleseydin be kardeşim.

4 sene dile kolay yahu yazık yav. Vallahi billahi üzüldüm ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 720p

quote:

4 yıldır ona soyleyemedim cunku hep içimde bir korku vardı ya kardeşi veya dostu olarak görüyorsa aramızdaki o güzel ilişkinin bitmesini istemedim. cok korkak ve hassas davrandım biliyorum.

Kardeşim yaşın küçük sanırım. Ama 4 sene boyunca nasıl dayandın içindeki duyguları nasıl bastırdın. Keşke hissettiklerini söyleseydin be kardeşim.

4 sene dile kolay yahu yazık yav. Vallahi billahi üzüldüm ya.

işte bütün bunların tek sebebi...
    o kadar çok seviyosun ki kıyamıyosun ona kıyamıyosun sevgiye kıyamıyosun.ya böyle olursa diye onun sevgisini bu güzel sıcaklığını kaybetmektense içime gömerim duygusu..

• quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

sevdiğim herkes kaşar

kaşar derken

eski kaşar dememi beklemiyorsun herhalde
  • quote:

ayni olaya bir benzer bendede var bende cuma gidip konusucam sadece bilsin istiyorum amacim biseyleri degistirmek degil ona karsi hissettiklerimi vs bilsin yeter tavsiyem sende soyle en azindan bilsin
  • Aha da benim gibi biri daha beklemiş beklemiş beklemiş en sonunda kendine yazık etmiş. Ama sen benim gibi sevdim mi tam severim sildim mi bir kalemde deme bence gidebildiğin kadar git zincirlerini kır mutlu son olursa ne güzel yok mutlu son olmazsa ki senin anlattıklarına göre bence mutsuz son olmaz, ben elimden geleni yaptım diyebilirsin kendine ve azimle unutup sadakatle geleceğe yemin olursun. (Ben bir soru sorup hep kaçamak cevaplar aldığım için kızdım ve sildim her zamanki haliydi ama bu sefer konu derindi be hacı ha sonra ne oldu herşey tanışmadan önceki haline döndü anılar hariç...)

Vay anasını be ulan ne güzel yazıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingExpert -- 3 Haziran 2009; 20:35:54 >

• sende aynısını yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: $WINDLE

quote:

ayni olaya bir benzer bendede var bende cuma gidip konusucam sadece bilsin istiyorum amacim biseyleri degistirmek degil ona karsi hissettiklerimi vs bilsin yeter tavsiyem sende soyle en azindan bilsin

Bende Cuma düşünüyordum.

• eğer hiçbirşey söylemeyeceğini düşünüyorsan. bu konunun linkini ona gönder. senin yazdıklarını okusun. anlasın...
  • quote:

Orjinalden al©¥nt©¥: C¥ËRNIV¥ËLE

sana puan©¥m 9 kanka

• Platonik takıl sende bizim gibi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.