Şimdi Ara

sevdigim baskasını seviyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
21.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

evet arkadaslar o baskasını seviyor.

bizim oyle güzel bi samimiyetimiz var ki utanmadan sıkılmadan yanıma oturur sarılır daha bircok sey... ve biliyorum bunu her dost veya kardeş yapmaz. cunku seven insan hisseder zaten.

ben sevdigim kızı yaklasık 2 3 aydır sıkıstırdım hep sevgilin varmı hiç asık oldunmu falan filan biryerden bi konu acılır hemen sevgili konusunu acarım. bunu ona sormak istemiyordum aslında onu sıkmak bunaltmak benim haddime degildi cunku aramızdaki ilişkinin bi adı yoktu.ne kadar sormak istemesemde içimden hep birşey ler kpotu soramadıkca. bu yuzden istemedende olsa hep sordum bu soruyu.

ve 2 gün önce evlerine gittik ailecek. dügünleri vardı. ve yine elimde olmadan sordum o soruyu. bu sefer evet var dedi. ben güldüm inanmadım misilleme olsun diye veya bu sorulardan kurtulmak için soyledi zannettim. belli bi zaman sonra ben balkonda oturuyorum o asagıya binanın önüne geçti. ben onu izliyorum ama onun haberi yok. hani dügün arabalarında kalb içinde evlenenlerin ilk harfleri olur ya. o kalbi ortadan ikiye yırttı s harfini söktü aldı ordan. benim orda canımdan can gitti. ben yine inanmıyorum deyince gel sana bişiy göstericem dedi.yine dısarıya cıktık ve binanın iki iç ötesindeki bi arabanın tozlu camına kendi ismini birde sevgilisiin ismini yazmış. ve üzülecegimi hiç düşünmeden hava atar gibi al bakk inanmıyosun ama bak ben ne yazdım buraya der gibiydi

ben yukarı odaya cıktım uzandım. ne yapacagımı bilmiyorum midemde bi ateş var sanki. o tekrar balkona geçti. 5 dk olmadı beni cagırdı. ama ben yüzüne bile bakmak gelmiyo artık içimden. 4 5 kere seslendi ama ben tepki veremedim. sonra geldi yanıma sen bana küstün dimi dedi. bnde yoooo sevgilinin olması en dogal hakkın dedim. ayrılırken senle birşey konusacam dedim ve bir köşeye cektim. bu devirde saglam ilişki bulamazsın dedim herkes bir çıkar peşinde o yüzden nolur kendine dikkat et kendini koru , çünkü ben sana cok deger veriyorum dedim o da ayyyyyy diyerek tüm samimiyetiyle sarıldı. şimdi onun gözünde potansiyel sevgili rolunde olsaydım boyle içten ve samimi olarak sarılmazdı. ve bunu düşünmek dahada pis koyuyor:(

ben 4 sene ona soylemeden ondan habersiz içimde besledim onu o belkide 4. sevgilisiyle beraber belki. neden soylemedimki zamanında:(

şimdi birdahaki görüştügmüze ona acık acık onu sevdigimi soyluyecem biliyorum cok ters bi durum sevgilsi var ve ben ona sevdigimi soylecem. zaten fikri degisip onu bırakıp bana geliyorsa yarında beni bırakır baskası için

ama sizden bir ricam var ne olur yapacagım seyin dogru veya yanlıs oldugunu soyleyin,

onu sevdigimi 4 sene boyunca her gün onu düşündügümü soyleyeyimmi

ve katkısı zararı ne olabilir

arkadşım yazını okudum benden gram farkın yok en ufak bi yerde bile aynı senin durumdayım
    benimde sınıf arkadaşım ben 3 seneden beri içimde besliyorum aşırı samimiyiz
    her türlü şeyi her türlü muhabeti abartısız yaparız birbirimize hediyeler alırız
    başkalarınla çıkıyom unutmak için çünkü sevgilisi var ama 2-3 gün sona bırakıyorum ya sevgilisinden ayrılır belki benle olur diye
    ama çıktıları gerçek aşk değil başka kızların ayarlaması hep bana anlatır çok saf bişeyden haberi yok senin maşallahın var falan
    neyse biz taşıncaktık başka şehire ben tüm cesaretimi topladım ve sevdiğimi söyledim ama sen benim arkadaşımsın dedi
    neyse habire biz bununla konuşuyorduk sonra biz tekrardan eski şehrimize taşındık
    aynı sınıftaydık yine onu sevdiğimi biliyor ve çok yakınız
    evlenme muhabetine bile girdik
    yani sana diyeceğim kaybedicek hiç birşeyin yok söyle kurtul bakarsın sizde başlarsınız
    tabi kızda seni istiyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKROP DOGAN -- 3 Haziran 2009; 21:18:30 >

• sevmişsen ve içinde saklayıp söylememişsen kabul etmediği zaman neden bunca sene acı çektim deme olasılığın var.kabul ederse de önüne bak.seni gerçekten severse seni bırakıp başkasına gitmez.neler yaşadığını az çok tahmin edebiliyorum.güvenin yoksa da boşuna bulaşma.İnşallah hayırlısı olur güzel kardeşim...
  • sağlam bır aracı bul gıdıp laf alsın
    cunku ona dersen bır daha konusmayabılır
    bazen kızların boyle huyu vardır,nıyetını anlarsa,senden kacmaya baslıyorlar
  • Erkekten kıza arkadaş olmaz diye boşuna demiyorum. 10 senedir arkadaşız ama ben aşığım ona diyor ya yuh yani :)
  • Bence söyle dostum hayat bu ne zaman ne olacağı belli olmuyor. İçinde kalmasın kabul edersede etmesede senin faydana. İnan tecrüben olmuş olacaktır her iki şekildede.
  • Söylemelisin gözünü karartıp..bütün hayatın boyunca bunun pişmanlığını yaşamak istemiyorsan
  • Bunları okurken gözlerim doldu be .Bunun %60 ı bunu yazarken dinlediğim şarkı %40 ı ise yazdıkalrını okurken....Bence ne yap bilionmu; "kızın kouşmasına izin vermeden" seni seviyorum be anla artık ama sadece bni dinle sana kaç senedir açılamıyorum ama bilmeni isterimki senden başkasını sevmedim sevmiyeceğimde....Sonra çek hızlıca kaç ordan
    ,
    Dikkate al bunu dostummmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savarana -- 3 Haziran 2009; 21:40:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

sevdiğim herkes kaşar

kaşar derken

sevdigim baskasını seviyor

• derdimi alay konusu etmeyip dikkate alan ve ilgilenen tüm arkadaslara tesekkur ederim.
  • Hislerini,duygularını ve düşüncelerini karşısında buraya yazdığın gibi anlatabileceksen anlat bunları ona.
    Çok içten yazmışsın kardeşim.
    Geç karşısına anlat herşeyi,hislerini bunca zaman yaşadıklarını.Beklentin olmadığını söyle, birşey söylemesine de izin vermeden çek git.
    Sonra o arayana sorana kadar kesinlikle arama.
    Kızların aklı başına geç geliyor ama bu süreçte onu hiç aramaman,sormaman lazım...

Acı verse de güzel duygular bunlar.Şu konuya yazan çoğu yaşıtlarından-büyüklerinden-küçüklerinden bir adım önünde olduğun belli oluyor kişiliğinle. Kendini, duygularını hafife alma
  • yazımı oku beni dinle söyle
    biliyorum kolay değil ama yap düşün kaybedecek neyim var asla aracı sokma senin zararına duygularını kendin ifade et
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Hislerini,duygularını ve düşüncelerini karşısında buraya yazdığın gibi anlatabileceksen anlat bunları ona.
    Geç karşısına anlat herşeyi,hislerini bunca zaman yaşadıklarını.Beklentin olmadığını söyle, birşey söylemesine de izin vermeden çek git.
    Kızların aklı başına geç geliyor ama bu süreçte onu hiç aramaman,sormaman lazım...

Acı verse de güzel duygular bunlar.Şu konuya yazan çoğu yaşıtlarından-büyüklerinden-küçüklerinden bir adım önünde olduğun belli oluyor kişiliğinle. Kendini, duygularını hafife alma

biliyorum arkadasım her insan bazı şeyleri yaşayarak pişiyor.tecrübe ediniyor.

ama şundan cok korkuyorum; ben duygularımı ona soyledikten sonra ondan birşeyler öğrenmem lazım. öyle filmlerdeki gibi çekip gitmek banada mantıklı geliyor ama ondan habersiz bana karsı ne düşündüğünü bilmezsem hepten sürünürüm. yani uzun lafın kısası ben diyeceklerimi dedikten sonra hiçbirşey olmamış gibi davranırsa bana sanki üzüldügümü içimdeki ateşi bulantıyı umursamazsa ben o zaman naparım.

şuan tek cıkar yol onla konusmak ama o cıkar yolun sonuda görünmüyor

• quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

quote:

sevdiğim herkes kaşar

kaşar derken

Bu ne yaw hahahaa

• quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Hislerini,duygularını ve düşüncelerini karşısında buraya yazdığın gibi anlatabileceksen anlat bunları ona.

biliyorum arkadasım her insan bazı şeyleri yaşayarak pişiyor.tecrübe ediniyor.

ama şundan cok korkuyorum; ben duygularımı ona soyledikten sonra ondan birşeyler öğrenmem lazım. öyle filmlerdeki gibi çekip gitmek banada mantıklı geliyor ama ondan habersiz bana karsı ne düşündüğünü bilmezsem hepten sürünürüm. yani uzun lafın kısası ben diyeceklerimi dedikten sonra hiçbirşey olmamış gibi davranırsa bana sanki üzüldügümü içimdeki ateşi bulantıyı umursamazsa ben o zaman naparım.

şuan tek cıkar yol onla konusmak ama o cıkar yolun sonuda görünmüyor

Malasef konuştuktan sonra sende farkındasın ya herşey daha güzel olacak yada herşey bitecek.
    Hani yarın öbür gün belki sevgilisiylede göreceksin.
    Bence hergün yavaş yavaş ölmektense bir kez öl öleceksen.
    Ya iyi olacak ya bitecek. Hayatın neler getireceği de bilinmez yarın karşına biri çıkabilir en azından kafan gidip gelmesin ona.
    Söyleyeceğini söyle, bağrına taş bas ARAMA-SORMA o arayana kadar. Zaten kafasına dank ederse ne mutlu, etmezse de hırpalama kendini uzunca bir zaman...

• bu sayfayı ona mail at okusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: savarana

quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

quote:

sevdiğim herkes kaşar

kaşar derken

Bu ne yaw hahahaa

adam koymuş lafı kaşar olmuşsun

• quote:

Orjinalden alıntı: blade8572

bu sayfayı ona mail at okusun

birgün o da olur :)

onun baskasını düşünmesi baskasına sarılması baskasına uzunca bakması samimi olması kendini ona ait hissetmesi ne acı birşey ya. bunları düşündükce içimdeki kor alevleniyor terliyorum. o kadar sahiplendigim ellerini gözlerini saçlarını gülüşünü yürüyüşünü hareketlerini endamını baska biriyle yaşıyor. en önemlisi benim ona karsı düşündügüm şeyin aynısını belkide o sevgilisine düşünüyor. bu bile ölüm sebebidir be.

4 yıldır gözümden bile sakındıgım bir kız onca emek verdigim sırf bana iş atan benden hoşlanan kızlara bile hiç bakmadım.çünkü o yokken baskalarından istifade etseydim bu sefer benim yaptıgım şeyin aynısını onada hak tanımış olurdum.. tabiki o oyle seyler yapmasın diye degil sadece dürüst olmak için dürüstce onu kazanmak için hiç bir kızla sevgili havasında konusmuyorum. ama bu bütün emeklerim boşa gitti. megerse bir hiç ugruna 4 yılımı heba etmişim. şimdi aklıma geldiginde gecen 4 yıl bana kapkara geliyor.sanki hiç yaşamamışım.ama ben bunları anlatamadan o şuan en mutlu günlerini yaşıyor belki:(

• dostum 4 yıl boyunca aynı yüzü görmekten insan sıkılır , dışarda bir sürü güzel kız var kendini tek kızla kısıtlama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mindfreak

BAK ARKADAŞIM BENİ DİNLE AYNISINI ÇOK DEĞİL SADECE 1 AY ÖNCE YAŞADIM VE HALA ONU SEVİYORUM UNUTAMIYORUM.
    Lise 3 üm şu anda bu okulun başında bizim okula geldi işte tabi yeni geldiği için en arka sıraya oturmuş.Neyse işte zaman geçti biz bunla yakınlaştık falan arkadaş olarak konuşuyoruz sohbet ediyoruz falan ben onu arkadaş olarak görüyodum ama benden hoşlandığına emindim ama yüz vermiyodum.Nese işte taaa ki benim ona ilk sarılışımdan sonra.Allahım o nası bişey öle hani ten uymu falan derler ya ondan heralde.Bugüne kadar ki sevgililerime bile sarılırdım ama hiç bu kadar beni derinden etkilememişti.Nese gelir geçer arkadaşız falan dedim ama geçmedi içimdeki aşk gün geçtikçe büyüdü onu görmediğim günler içimde bi boşluk oluyodu ona her an sarılmak öpmek istiyodum.NESE GELELİM SENİ İLGİLENDİREN KISMA;
    İşte ben artık birazda arkadaşların gazıyla falan çektim bunu kızım ben seni deli gibi seviyorum falan dedim.İşte sessizlik oldu bir an sonra olmaz yapamayız arkadaş kalalım dedi ben tabi G.T Gibi kaldım ne arkadaş mı ne arkadaşı falan tabi sinirlendimde biraz.Dedim ne arkadaşı ya bundan sonra arkadaş falanda kalamayız dedim ve çektim gitti 3 gün yüzüme bile bakmadı ama benim moral 0.En son dayanamadım mesaj çektim işte eskisi gibi olalım die ama BU BENİM HAYATIMIN HATASI FALANDI HERALDE.Tabi konuşmaya başladık tekrar ama nereye kadar sürcek bu onu unutmam lazım unutamıyorum benim yaptıklarımı aynen uygula ama seni seviyorum dediğin zaman arkadaş kalalım derse bi daha sakın yüzüne bile bakma bu benim zayıflığımdan ve onu ne akdar çok sevdiğimden böle bişey yaptım ama seN SAKIN YAPMA....
    BİRAZ UZUN OLDU AMA OLAY BUDUR

bende oyle yapacagım herhalde. ama seninde dedigin gibi beni hiç umursamazsa sürünürüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.