Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
11
Favori
227.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu indirme panelini sadece Youtube için nasıl kapatabilirim? Bu şekilde yapıyorum ancak fayda etmiyor
     Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 22 Mayıs 2012; 18:54:39 >

• ya arkdaşlar yotube da devamlı müzik dinliyorum ve indirmediğim yada indirdiğim her video için idamn tekrar tekrar indir butonu çıkarıp duruyor yani çarpıdan kapatıyorum bir daha çıkıo şaka gibi yaa sinri oldum virüs falan olduğunu da sanmıyorum kasper var anlamadım gitti bi yardım lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: galenga

ya arkdaşlar yotube da devamlı müzik dinliyorum ve indirmediğim yada indirdiğim her video için idamn tekrar tekrar indir butonu çıkarıp duruyor yani çarpıdan kapatıyorum bir daha çıkıo şaka gibi yaa sinri oldum virüs falan olduğunu da sanmıyorum kasper var anlamadım gitti bi yardım lütfen..

Virüs yok. Youtube sistemi değiştirdi videoyu kısım kısım yüklüyor çok sinir bozucu bir olay yukarıda belirttim ama yardım eden olmadı.
  • Mesajim bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JDOWNLOADER Kullaniyorum. İlac niyetine!

• Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioleGrace

Bu sabah PC'yi açtığımda sahte bir serial numarası kullanıyorsunuz dedi.Crack olmuyor mu artık ? Olmuyorsa alternatif bir program önerir misiniz ?

Kendi isminize lisanslı yapan crack var bende ama yasak galiba burada paylaşmam. (6.11) Her güncellemeden sonra crack yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Orijinalden alıntı: galenga

ya arkdaşlar yotube da devamlı müzik dinliyorum ve indirmediğim yada indirdiğim her video için idamn tekrar tekrar indir butonu çıkarıp duruyor yani çarpıdan kapatıyorum bir daha çıkıo şaka gibi yaa sinri oldum virüs falan olduğunu da sanmıyorum kasper var anlamadım gitti bi yardım lütfen..

Virüs yok. Youtube sistemi değiştirdi videoyu kısım kısım yüklüyor çok sinir bozucu bir olay yukarıda belirttim ama yardım eden olmadı.

aynen yaa bende hangi yolu denediysem olmuyor jdownloader diyolar bi bakem biyoru o nasıl oocek acep.

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

JDOWNLOADER Kullaniyorum. İlac niyetine!

Daha mı iyi ? Tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

quote:

Bu sabah PC'yi açtığımda sahte bir serial numarası kullanıyorsunuz dedi.Crack olmuyor mu artık ? Olmuyorsa alternatif bir program önerir misiniz ?

Kendi isminize lisanslı yapan crack var bende ama yasak galiba burada paylaşmam. (6.11) Her güncellemeden sonra crack yapmak gerekiyor.

Bu tip şeyleri özel mesajla halledebilirsiniz hocam.... Bu arada yukarda birkaç arkadaşta bir problem varmış... Sizin fikriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Suphesiz daha iyi. Java tabanli. Tonla extension kurabilirsiniz. İphone icin bile app var. Ozelliklerini saysam buraya sigmaz.

• quote:

quote:

quote:

Suphesiz daha iyi. Java tabanli. Tonla extension kurabilirsiniz. İphone icin bile app var. Ozelliklerini saysam buraya sigmaz.

Bir de onu deneyelim bakalım...
  • quote:

quote:

quote:

Bu tip şeyleri özel mesajla halledebilirsiniz hocam.... Bu arada yukarda birkaç arkadaşta bir problem varmış... Sizin fikriniz var mı ?

Tamam hocam isteyen varsa verebilirim. Yalnız baştan söyleyeyim sonra üstüme kalmasın, AVG Antivirüs Truva atı buluyor. Uzun zamandır kullanıyorum sorun çıkmadı şimdiye kadar.

• quote:

Tamam hocam isteyen varsa verebilirim. Yalnız baştan söyleyeyim sonra üstüme kalmasın, AVG Antivirüs Truva atı buluyor. Uzun zamandır kullanıyorum sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Normaldir o tip ilaçlarda virüs uyarısının verilmesi zaten...
  • idm normal indirme yapıyor, fakat internet bağlantımda anlık kopmalar oluyor, kopmadan sonra internet gelince idm indirme yapmıyor...

kuyruğu başlat, durdur yapıyorum, yine indirmiyor, anca idm yi komple kapatıyorum, tekrar açınca indirmeye başlıyor...

bu durumu nasıl çözeriz....
  • Sebebini ben bilmiyorum ama imkan varsa klasik bir sey onerecegim...

Mumkunse kaldirip tekrar yukleme yapabilir misiniz :)

• quote:

Sebebini ben bilmiyorum ama imkan varsa klasik bir sey onerecegim...

Mumkunse kaldirip tekrar yukleme yapabilir misiniz :)

Tamam, deneyeceğim. inşallah düzelir...
  • Sonuc bildirin lutfen :)

• quote:

Sonuc bildirin lutfen :)

Kaldırdım, tekrar kurdum, hatta kaldırma işleminde Default yerine Complete olanını seçtim, inşallah sorunum çözülmüş olur...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.