Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
11
Favori
227.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben fake hotfile hesabı ile giriş yaptım.Hotfile linklerini idm, html olarak alıyor.Nasıl düzeltebilirim.Premium orjinal üyeliği olmayan idm yi yığıın indirmede kullanamaz mı?
  • arkadaşlar filesonic te premium üyeliğim var, bilgileri site bağlantıları bölümüne ekledim ancak indirme yapacağımda diğer indirmeye başlamıyor, her seferinde login yapmam gerekiyor. Sizce sorun ne olabilir?
  • takıp
  • SOL= İdman gösterdiği
    SAĞ=gerçek hız

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
  • Arkadaşlar benim sorunum şu; çeşitli film sitelerinden IDM ile indirdiğim filmleri izlemek istediğimde "Bu dosyayı açmak için kullanacağınız programı seçin" yazısı çıkıyor. VLC ya da Media Player Classic seçiyorum, izliyorum. Buraya kadar sorun yok fakat aynı filmi tekrar izlemek istediğimde, yine aynı şeyle karşılaşıyorum. Yani partların üzerinde VLC ya da Media Player logosu çıkmıyor. Umarım anlatabilmişimdir derdimi Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç CAN

Arkadaşlar benim sorunum şu; çeşitli film sitelerinden IDM ile indirdiğim filmleri izlemek istediğimde "Bu dosyayı açmak için kullanacağınız programı seçin" yazısı çıkıyor. VLC ya da Media Player Classic seçiyorum, izliyorum. Buraya kadar sorun yok fakat aynı filmi tekrar izlemek istediğimde, yine aynı şeyle karşılaşıyorum. Yani partların üzerinde VLC ya da Media Player logosu çıkmıyor. Umarım anlatabilmişimdir derdimi Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler

şurası işaretlimi :)
     Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 22 Ocak 2012; 20:47:30 >

• benim sorunum ise kuyrukları silme acaba bu işlemi nasıl yapıyoruz baktım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atheet

benim sorunum ise kuyrukları silme acaba bu işlemi nasıl yapıyoruz baktım ama bulamadım

İndirilen dosyaları elle teker teker seçip yada ctrl+a ile hepsini seçip 'delete'e basarak silebilirsiniz.

---

Bu arada aranızda otomatik güncelleştirmeleri kapatmak isteyenler var mı bilmiyorum ama ben kapattım şu şekil;

varsayılan:
    C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts dosyasını not defteri ile birlikte açın ve metnin en altına şu adresleri yapıştırın:

127.0.0.1 tonec.com 
    127.0.0.1 www.tonec.com
    127.0.0.1 registeridm.com
    127.0.0.1 www.registeridm.com
    127.0.0.1 secure.registeridm.com
    127.0.0.1 internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 www.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 secure.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror2.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror3.internetdownloadmanager.com

kaydet deyin ve çıkın. Artık otomatik güncelleştirme derdinden kurtuldunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuN4TiC -- 23 Ocak 2012; 22:16:36 >

• Arkadaslar merhaba
    Ben herhangi bir indirme sitesinden bisey indiricegim zaman free download i tikliyorum sonra geri sayim basliyo ve sayim bitince indirme iletisi cikiyorya hani kaydeti falan tikliyoruz fakat bazi indirme sitesinde upluaded sanirim karsidan yukleme engellendi iletisi cikiyor bende karsidan yuklemey izin ver diyorum ama bu defa yine basa sariyor geri sayim bitince yine ayni ileti cikiyor dolayisila birturlu indiemiyorum
    Ne yapmam gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunaticYsf

quote:

Orijinalden alıntı: atheet

benim sorunum ise kuyrukları silme acaba bu işlemi nasıl yapıyoruz baktım ama bulamadım

İndirilen dosyaları elle teker teker seçip yada ctrl+a ile hepsini seçip 'delete'e basarak silebilirsiniz.

---

Bu arada aranızda otomatik güncelleştirmeleri kapatmak isteyenler var mı bilmiyorum ama ben kapattım şu şekil;

varsayılan:
    C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts dosyasını not defteri ile birlikte açın ve metnin en altına şu adresleri yapıştırın:

127.0.0.1 tonec.com 
    127.0.0.1 www.tonec.com
    127.0.0.1 registeridm.com
    127.0.0.1 www.registeridm.com
    127.0.0.1 secure.registeridm.com
    127.0.0.1 internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 www.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 secure.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror2.internetdownloadmanager.com
    127.0.0.1 mirror3.internetdownloadmanager.com

kaydet deyin ve çıkın. Artık otomatik güncelleştirme derdinden kurtuldunuz

yok benim yapmaya çalıştığım yukarıda kurğu başlat kuruğu durdur yerlerinde silmek dosyaları silmek değil

• fırefox 9.0.1 sürümüyle uyumlu ıdm varmı??
  • Guzel konu,yararli bilgiler var teşekkurler
  • beyler benim idm şifrem vardı lisanlı ama hata veriyor birden fazla pc de kullandııg için felan diye şifre gitti orası kesiin fakat 4 kişi aynı modemi kullandıgımız için olabilirmi bu idm de 4 ıp görmüş olabilirmi yoksa keyloger gilanmı attı biri pc ye ?
  • uploaded.to ile neden toplu indirme yapılamıyor ?
  • Güzel program kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Güzel program kullanıyorum.

+1
  • İndirilen dosyanın geçici olarak depolandığı klasör nerde bilen var mı?
  • IDM'yi kendi yaptığım Portable olarak kullanıyorum. Bazı versiyonlarda sorun olmuyor ama bazı versiyonlarda programın ilk açıldığında şu uyarı çıkıyor.
    "IDM 1 dosyalarını bulamıyor. Bu dosyalar tarayıcı ve indirme ilişkilendirmeleri için gereklidir Lütfen IDM'yi yeniden yükleyin."
    Bu eksik dosya hangisi olabilir.
  • Arkadaşlar İdm> ayarlar > gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesi kullan bututonuna tıkladım anda base filtering engine yazan bi hata vaerıyor arastırdım cozumu bazı arkadaslar bulmus.

base filtering engine = temel filtreleme motoru vs altyapısı herneyse bu seçenek bende çıkmı sebep ne olabılır arkadaslar.

chrome da çalıstırmak ıstıyorum

Hata ardın idm kendı sitesine yolluyo anlatılmıs nasıl yapılacagı çözümü fakat dediğim gibi bende temel filtreleme alt yapısı diye bir secenek yok...

http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/enableBFE.html

yardımlarınızı beklıyoum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.