Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
11
Favori
227.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jovanovic

Sebebini ben bilmiyorum ama imkan varsa klasik bir sey onerecegim...

Mumkunse kaldirip tekrar yukleme yapabilir misiniz :)

Brnim sorunum düzelmemiş, internet bağlantısı gidip-gelince aşağıda ki gibi bekliyor saatlerce

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
  • İlginç... Peki kopmaların sebebini biliyor musunuz ? Hattınız hızı kaldırmıyor falan mı yoksa splitter kullanmıyorsunuz da ev telefonundan kaynaklanan bir kopma mı var acaba ?

Eğer kopmaları halledemeyecekseniz son olarak da farklı bir IDM sürümünü yüklemenizi önerebilirim ama kopmaların olması bir dezavantaj...
  • arkadaşlar bende IDM 6 var ordan ındırıyorum sorum şu fılmlerın lınkını atıyorum başlıyor bıtıyor ama diğer link otomatik olarak başlamıyor ılla ben devam et dememı beklıyor bırı bıtınce diğeri otomatik olarak nasıl başlar.Ben laptopa format atmadan önce kendı kendıne ındırıp duruyordu programı tekrar kurdum olmamaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

arkadaşlar bende IDM 6 var ordan ındırıyorum sorum şu fılmlerın lınkını atıyorum başlıyor bıtıyor ama diğer link otomatik olarak başlamıyor ılla ben devam et dememı beklıyor bırı bıtınce diğeri otomatik olarak nasıl başlar.Ben laptopa format atmadan önce kendı kendıne ındırıp duruyordu programı tekrar kurdum olmamaya başladı

Kuyruğa eklemeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

arkadaşlar bende IDM 6 var ordan ındırıyorum sorum şu fılmlerın lınkını atıyorum başlıyor bıtıyor ama diğer link otomatik olarak başlamıyor ılla ben devam et dememı beklıyor bırı bıtınce diğeri otomatik olarak nasıl başlar.Ben laptopa format atmadan önce kendı kendıne ındırıp duruyordu programı tekrar kurdum olmamaya başladı

Kuyruğa eklemeniz lazım.

Ben HTfilm den VİP olarak indiriyorum Vip tıklıyorum o direk IDM nın ana sayfasına atıp yüklemeye başlıyor kuyruga eklemek dediğin o mu?
    4-5 taneden sonra bırı bıtmeden diğerını başlatmıyor ben otomatik olarak bitince başlasın istiyorum ayrıntılı anlatırmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Brnim sorunum düzelmemiş, internet bağlantısı gidip-gelince aşağıda ki gibi bekliyor saatlerce

Bir gelişme var mı ? Devam ediyor mu problem hala ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Kuyruğa eklemeniz lazım.

Ben HTfilm den VİP olarak indiriyorum Vip tıklıyorum o direk IDM nın ana sayfasına atıp yüklemeye başlıyor kuyruga eklemek dediğin o mu?
    4-5 taneden sonra bırı bıtmeden diğerını başlatmıyor ben otomatik olarak bitince başlasın istiyorum ayrıntılı anlatırmısın

Bütün linkleri seçtikten sonra ister böyle kuyruğu başlatabilirsin

veya indirme ekranı gelince daha sonra indire basarak kuyruğa ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 7 Haziran 2012; 15:40:49 >

• quote:

quote:

Sanırım benim problem idm kaynaklı değil, internet bağlantısının kalitesizliğinden. sürekli bağlantı kopuyor....
  • quote:

quote:

quote:

Sanırım benim problem idm kaynaklı değil, internet bağlantısının kalitesizliğinden. sürekli bağlantı kopuyor....

Anlıyorum, belki hattınız kaldırmıyor olabilir... 8 mbit'e kadarsa onu 4 mbit'e sabitlettirebilirsiniz mesela...

• İnternetiniz de tamamen kesiliyor mu? Benim net yaklaşık bir ay sürekli kesildi durdu her şeyi denedim olmadı en sonunda girdiğim yabancı sitelerin dilini değiştir özelliğini kapadım. Özellikle Rus sitelerinde dili Türkçeye çevir deyince makina sürekli netten düşüyordu şimdi dili çevirmiyorum sorun kalmadı.
  • hardisklerimde yer olmasına rağmen yer yok dyor idm feli etti akşam akşam.
    indirmek istediğim dosya 13.5gb.
    d de 30gb.c dede 28gb boş yer var
    ama inmiyor
    kayıt yeri d olarak seçili yaptığımdada farketmiyor.
  • google chrome ile kullanamıyorum 6.11 versiyonunu yükledim .
    6.08 de kullanabiliyordum
  • hızlı birleştirme için tavsiyeleriniz varm ı ? :)

SSD Raid 0 düzeneğim var. Onda hızlı birleştiriyor ama gene çok hızlı değil yani
  • Internet download Manager 6.09 tam sürüm kullanıyorum. Bir oyun indireyim dedim. Fırttırmaya az kaldı. Ne yaptıysam olmadı *.rar lı yada *.iso lu bir dosyayı indirmek istediğimde başlatıyorum ama sonuçta sürekli *.html uzantılı indiriyor. Ustalar nerede hata yapıyorum acaba?
    Edit: Hiçbir hesaba üyeliğim (rapid v.s) yok. Acaba bundan olabilir mi?
    Evet premium üyelik alınca partları sorunsuz indirmeye başladım. Aynı hatayla karşılaşanlar üyelik aldığında hata vermeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 6 Temmuz 2012; 0:05:25 >

• ben idm 6.07 kullanıyordum xp de kullanırken bır sorun olmuyordu ama laptopta wındows 7 var ve idm yi yükledim crack attım ama ne videoların altındaki indirme kutucugu cıkıyor nede indirmek istedigim şeylere idm ile indirebiliyorum yarım ederseniz sevinirim
  • Vamos17
    Sendeki sürüm eski. 6.11 sürümünü kur. Ben Opera, internet explorer, Firefox ve Google Crome deniyorum sorun olmuyor. XP Pro kullanıyorum. Windows 7'de güvenlik duvarında özel durumlarda IDM ekli mi ona bak. Değilse ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 7 Temmuz 2012; 12:46:00 >
  • arakadaşlar ben daha önceleri bi video izledikten sonra üstünde çıkan idm ile indir simgesine tıkladığım anda video zaten inmiş oluyordu.... ama son zamanlarda artık olmuyor. videoyu izliyorum bitiyor üstteki indire tıklayınca yeni baştan indirmeye başlıyor sürüm 6.11. windows 7,
  • arkadaşlar bendeki sürümde 60 günlük süreniz bitti dedi.

programı silip tekrardan kurdum 3-4 kez ama aynı hatayı verip verip durduğu için artık programı kullanamıyorum.

bu konuda bir yardımınız olabilir mi acaba ?
  • arkadaşlar idm de ana indirme kuyruğu başlat dediğimde 4 dosya birden indirmeye başlıyor ayarlara baktım ama bulamadım ben bu dosya sayısını nasıl indirebilirim 2 dosya yapmak istiyorum..

cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
  • Gençler:

Ben indirme dizini olarak D'yi kullanıyrum. Geçici dizin varsayılan olarak C'de. Geçici dizini D yapsam ne gibi sorun olur?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.