Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
11
Favori
227.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fırefox 13.0.1 sürümü için ıdm varmı uyumlu olan?eklentilerde görmüyor ne yazık ki şu an.ıdm 5.19 full sürümü kurulu bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacko_aj_s -- 16 Ağustos 2012; 2:16:03 >
  • eline sağlık güzel olmuş...
  • Netload premium var bende, kaç saattir uğraşıyorum, kafayı yiyeceğim ne yapsam ne etsem indirmeye çalıştğım linkler htm olarak çıkıyor, asıl rar dosyasını alamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
  • idm ile indirdiğim videolar compressed adlı klasörde yok delircem bulamıyorum nereye gitmiş bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: koala yavrusu

idm ile indirdiğim videolar compressed adlı klasörde yok delircem bulamıyorum nereye gitmiş bunlar

IDM'de tanımlı video uzantılarını Video klasörüne indirir yoksa Karşıdan Yüklenenler ya da Belgelerime indirir. IDM'yi açıp inen videoya sağ tıklayıp "Klasör Aç" dersen nereye indirdiyse o klasörü açar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerhitz

quote:

idm ile indirdiğim videolar compressed adlı klasörde yok delircem bulamıyorum nereye gitmiş bunlar

IDM'de tanımlı video uzantılarını Video klasörüne indirir yoksa Karşıdan Yüklenenler ya da Belgelerime indirir. IDM'yi açıp inen videoya sağ tıklayıp "Klasör Aç" dersen nereye indirdiyse o klasörü açar.

ben bi hafta önce indirmiştim klasörü de biliyordum. sonra idm yi kaldırdım, sürekli izlediğim videolarda bi kenarda çıkıyor diye. bugün bi baktım inen videolar klasörde yok. compressed diye bi klasör var içi de boş. gitmiş videolar aratıyorum yok bulamıyorum ders videosuydu hepsi idm yi kaldırdığımdan mı oldu acaba..

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Netload premium var bende, kaç saattir uğraşıyorum, kafayı yiyeceğim ne yapsam ne etsem indirmeye çalıştğım linkler htm olarak çıkıyor, asıl rar dosyasını alamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

aynı sorunu bende letitbitte yaşıyorum lütfen çözümu bilen yazsın. uğraştım ama olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: powerhitz

quote:

ben bi hafta önce indirmiştim klasörü de biliyordum. sonra idm yi kaldırdım, sürekli izlediğim videolarda bi kenarda çıkıyor diye. bugün bi baktım inen videolar klasörde yok. compressed diye bi klasör var içi de boş. gitmiş videolar aratıyorum yok bulamıyorum ders videosuydu hepsi idm yi kaldırdığımdan mı oldu acaba..

Kaldırmadan dolayı videoları silmiş olabilir. Kaldırırken 2 seçenek çıkıyor onlardan biri tam kaldırma sanırım inenleri de siliyor.

• Merhaba, 2 gündür İndirme yapamıyorum. http/1.1 500 server hatasını veriyor. Programsız indirme yapıyor ama idm kullanmak istiyorum. Çözümü nedir, yardımcı olabilir misiniz?

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
  • Arkadaşlar idm ile film indirirken inen filmi önizleme yapabilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğru söyleyen adam -- 1 Ocak 2013; 15:18:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru söyleyen adam

Arkadaşlar idm ile film indirirken inen filmi önizleme yapabilir miyiz

yapamazsın. ama download accelerator plus var onda olur.
  • arkadaşlar idm elektrik kesintisi olduğunda kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyor mu? ben dün bi dosya indirirken elektrik gitti. idm yi açtım ve devam et dedim, indirme oranı %90 lardayken % 80 lerden devam etmeye başladı... bu sorunu yaşayan var mı normal mi?
  • Arkadaşlar ıdm den youtube üzerinden video indiriyorum... ancak indirdiğim videoları açamıyorum.. .flv formatında gomdan açmıyor... ama video mp3 cv den mp3 e çevirdiğim zaman şarkıları mp3 olarak alabiliyorum.. sorun ne olabilir acil yardım istiyorum....
  • merhaba idm ile inemeyen dosyaları hangi programla indirebilirim bilginiz var mı ayrıca bazı videolarda idm indirme kutusu çıkmıyo bazılarında çıkıyo o kutuyu nasıl getirebiliriz şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

arkadaşlar idm elektrik kesintisi olduğunda kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyor mu? ben dün bi dosya indirirken elektrik gitti. idm yi açtım ve devam et dedim, indirme oranı %90 lardayken % 80 lerden devam etmeye başladı... bu sorunu yaşayan var mı normal mi?

Tam olarak emin olmamakla birlikte, kuvvetle ihtimal, bilgisayar düzgün kapatılmadığı için bölümler kaydedilmiyor ve kayıp kısımları IDM bulamadığı için yeniden indiriyor. Bilgisayar düzgün kapatıldığında bu sorun (istisnalar dışında) olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

JDOWNLOADER Kullaniyorum. İlac niyetine!

Daha mı iyi ? Tavsiye eder misiniz ?

Suphesiz daha iyi. Java tabanli. Tonla extension kurabilirsiniz. İphone icin bile app var. Ozelliklerini saysam buraya sigmaz.

saysanız da birazını bilsek idm de olmayıp ta onda olan. premium olan linki bile düz indiriyor. premium accountlar var göye hiç birinden daha doğru dürüst inidiremedim. pekte basit bir ara yüzü yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mlyk

merhaba idm ile inemeyen dosyaları hangi programla indirebilirim bilginiz var mı ayrıca bazı videolarda idm indirme kutusu çıkmıyo bazılarında çıkıyo o kutuyu nasıl getirebiliriz şimdiden teşekkürler

videonun uzantısı idm de kayıtlı değildir hangi tür uzantı oldğunua bakıp yoksa eklemek gerek. birde şu var video steisnde indirme özelliği yoksa hiçbir program indiremez
  • quote:

arkadaşlar idm elektrik kesintisi olduğunda kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyor mu? ben dün bi dosya indirirken elektrik gitti. idm yi açtım ve devam et dedim, indirme oranı %90 lardayken % 80 lerden devam etmeye başladı... bu sorunu yaşayan var mı normal mi?

idm nin hız göstergesine ve yüzdelik göstergesine pek güvenmeyin. yüzde 90 la gösterip hızınızı son seviye gibi yansıtıyor ancak yüzde 10 a varan yanlışlık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEPORTA

Merhaba, 2 gündür İndirme yapamıyorum. http/1.1 500 server hatasını veriyor. Programsız indirme yapıyor ama idm kullanmak istiyorum. Çözümü nedir, yardımcı olabilir misiniz?

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

inidreceğin linki yazarsan deneyelim bizdede oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

idm nin hız göstergesine ve yüzdelik göstergesine pek güvenmeyin. yüzde 90 la gösterip hızınızı son seviye gibi yansıtıyor ancak yüzde 10 a varan yanlışlık var.

hangi formatta olduğunu bilsem videoların bi çaresine bakıcam da onu da bilmiyorum pc video indirme programı kaynıyo her video formatını indirebilen bi program biliyo musunuz :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.