Şimdi Ara

M8S plus android TV box (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
66
Favori
136.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biz uyaralım da isteyen istediği apk'yı kurabilir tvbox'ına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Seyirturk kodi eklentisi şu an çalışmıyor. Eklentiyi yazan arkadaş da yurt dışında olduğu için en az 15 gün daha çalışmayacak deniyor. Beklemek lazım:

http://seyirturk.com/forum/genel-duyurular/seyirturk-calismama-sorunu-t1403.html#p17698

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aynen.
  • Peki arkadaşlar yabancı maçları ve bizim türk takımlarının avrupa maçlarını izlemek için uygulama varmıdır tavsiye edeceğiniz.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Seyirtürk'ün sadece kodi eklentisi çalışmıyor, sayfalarında belirtmiş seyirtürk ekibi, yeni düzenleme yapıyorlarmış, fakat, seyirtürk sitesinden apk indirip kurabilir, onun üzerinden seyirtürk'e girip gezinti işlem yapabilirsiniz, isterseniz o şekilde yapın. Saygılar...
  • Bu apk işini şöyle yapabilirsiniz Android cep telefonuna kurmaya çalışın norton mobile gibi bir virüs programı varsa zaten uyarıyor zararsızsa boxa da kurarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 20 Şubat 2016; 12:04:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazdan satan var mı?

• Google play üzerinden uygulama indirirken çok yavaş geldi bana. Hızım 25mb ve ethernet ile bağlı. Sizde de durum böylemi
  • Arkadaşlar yabancı maçları ve türk takımlarının avrupa maçlarını veren spor kanallarının olduğu tavsiye edeceğiniz bir uygulama varmıdır acaba.

Birde arkadaşlar bu cihazı kullanan kişiler hangi uygulamaları tavsiye edersiniz şunu mutlaka kurmalısın dediğiniz uygulamalar nelerdir.
  • Arkadaşlar bende m8s almak istiyorum. Şuan jd.com da 10$ indirim var ama orda satıcılar feedbacksiz. Siz neresini tavsiye edersiniz?
  • Genelde satın alanlar aşağıdaki satıcıyı öneriyorlar
    http://m.aliexpress.com/item/32402504231.html?productId=3240250423

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferruhb

Genelde satın alanlar aşağıdaki satıcıyı öneriyorlar
    http://m.aliexpress.com/item/32402504231.html?productId=3240250423

Bende araştırırken aynı satıcıyı gözüme kestirmiştim. Şimdi sizde paylaşınca içim rahatladı. Peki satıcıya özel bir msj atmamız gerekmiyor dimi nasıl olsa türkiyeye o kadar kargo gönderiyor ne yapması gerektiğini biliyordur

• Ben hala karar verme aşamasındayım alışveriş yapan arkadaşlar satın alma süreçlerini paylaşırsa bende memnun olurum.

• iyi günler faruk hocam. Konunuz çok güzel olmuş elinize sağlık. Baştan sonra okumaya gayret ettim.

Aliexpress de http://www.aliexpress.com/item/Original-M8S-Plus-TV-Box-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-4-4-2-4G-5G-Wifi/32402504231.html?spm=2114.13010208.99999999.273.A11Juy ürünü ve

bu air mause u http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-100-Original-Air-Mouse-2-4G-Mini-Wireless-Keyboard-Mouse-with-Touchpad-for-PC/32274666622.html?spm=2114.10010108.0.890.HgUhQw almayı düşünüyorum.
    Benim evde fiber internet var ve modem ile tv arasında 7 mt ve 2 duvar var. Bu sinyal kalitesini bu cihazda ne derece etkiler. Birde Benim tv 47' ve duvara monte olduğu için tv arkasına gizlemeyi düşünüyorum. Bu şekilde sıkıntı olmaz herhalde? Cevabın için şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar cihazı (M8S+) yeni aldım. Değişik programlarla baktığımda RAM 1.5GB (2GB değil). Kapasite ise 5.2GB gözüküyor. (8GB olması gerekirken. ) işlemci ise "meson 8" gözüküyor. (S812 olması gerekiyor). Zaten cihazın kendisi de toplam 5.2GB gösteriyor kendi toplam hhafızasını.

Bu böyle midir? Normal mi yani. Sizde nasıl gözüküyor.
    Eğer bana yanlış bir şey gönderdilerse hemen "dispute" açayım. Vakit kaybetmeden.
    Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacaklara.
    (Ekran fotoğrafı vardı ama cepten yükleyemedim)

• Benimki aynı dediğiniz gibi 7-8 m mesafe ve iki duvar arkasından gayet iyi çekiyor. Cep telefonundan / laptop ve tabletten daha iyi wi-fi çekimi var. (Benim cihazlar için öyle).
    Ben mause ve kumanda ile kullanmaya çalışıyorum ama bu sizin seçtiğiniz gibi bir klavye şart.
    Sizin sorduğunuz linkten aldım cihazi iki haftada geldi. Gayet hızlı sayılır.
    Tabii @farukde işin ustası o, esas cevabı ondan beklemek lazım.

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Merhaba değerli arkadaşım, teşekkür ederim öncelikle nezaketiniz için, elimizden geldiğince bilgi birikimlerimizi sayfamızda değerli arkadaşlarımızla karşılıklı paylaşmaya çalışıyoruz, ben ethernet girişine direkt kabloyu bağladım, o şekilde kullanıyorum. Şimdiden hayırlı olsun diliyorum, cihaz geldiği zaman yardımcı olacağımız konu olursa belirtiniz, her daim buralardayız, saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 21 Şubat 2016; 2:00:18 >
  • 2020 kullanıcısına yanıt
    Merhaba değerli arkadaşım, size cihazımın ram ve kapasitesini gösteren fotosunu ekleyeyim buraya, hem karşılaştırma açısından da iyi olur diye düşünüyorum, ilk fırsatta paylaşırım, saygılar...
  • Sayfamıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz diliyorum, cihazları yeni gelen ve gelecek arkadaşlara da hayırlı olsun diliyorum, ilk sayfada m8s plus android tv box cihazımızla ilgili bilgileri görebilir, sizlerde cihazınızda uygulayabilirsiniz, saygılar...
  • Merhaba arkadaşlar sırf bu ürün için buraya üye oldum, ürün almak istiyorum ama root oluyormu deneyen varmı? Yada root yapmak isteyen varsa yardımcı olurum.

Root benim için çok önemli bilen biliyordur zaten bilmeyen içinde açıklıyorum.. Root Android cihazlarda çok avantajlı bir şey bu anlattıklarım dan sonra sizde yapmak isteyeceksiniz.

Root ile ne yapılabilir?
    Paralı olan uygulamaları ücretsiz alabilirsiniz.
    Free olan yani uygulama içi satın alma özelliği olan uygulamaları ücretsiz Pro olrak Alabilirsiniz.
    İçinde reklam olan uygulamaların reklamlarını Kaldırabilirsiniz.
    Oyunlarda para,level vs hile yapabilirsiniz.
    En güzeli de cihazı istediniz gibi tasarımı değiştirebilirsiniz
    Ve daha sayamadım bir sürü şey...

Bu arada Faruk beyin bu konu açtı için teşekkürler Türkiye üzerinde bu cihaz hakında hiç bir bilgi yok sadece burada buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boyfriiendd34 -- 22 Şubat 2016; 9:58:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.