Şimdi Ara

M8S plus android TV box (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
66
Favori
136.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lektonstar

Hocam ilginize teşekkür ederim. Genesis, youtube, seyirturk dahil hepsini denedim. Youtube da takılma yok diyebilirim ama diğerlerinde fullhd seçmesem bile takılıyor. Kodi üzerinden izlerken "filmi izlemek için ön bellek dolu" deyip filmi oynanıyor ama sonrasında belleği zamanında doldurup devam ettiremiyor. Aklıma bişey geldi. Acaba bu cihazlara harici takviye gapmak mümkün mü? Yani harici bellek desteği yapılabilir mi? Zamanında bilgisayarda usb bellekle takviye yapmıştım.

Rica ederim değerli kardeşim, harici baglabiliyorsun tabiki, umarım çözülür hocam, arkadaşlarin sorunu bizim sorunumuz, yoksa bu konuyu niye açtık ki demi? Saygılar sunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Arkadaşlar merhaba popcorn 110 media player cihazım vardı ve bozuldu. Amacım sadece harici hdd deki bluray ve mkv filmleri izlemek. Bunun için bir cihaz arıyorum. Bu cihaz benim fazlasıyla işimi görürmü ? Şuan aliexpres de 50 dolar gibi bir fiyatı var. Alsam pişman olmam değilmi ?

Merhaba hocam, alan kullanan arkadaşlarin mesajları da diğer sayfalarda var, ayrıca ilk sayfada genel açıklamalar yaptım, incele derim, ben gayet memnunum, ben 62 dolara almıştım, Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

pc dekı 1080p filmleri tv ye altyazı sorunu olmaksızın stream edebilmenın kodı'den baska yolu var mı acaba

Merhaba hocam, kodi dışında sanmıyorum, kodi cihazda gayet hızlı güzel çalışıyor tasviye ederim, kodi Turkiye YouTube kanalımda gerekli açıklamaları videoda anlatmaya calistim, izlersiniz, Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 8 Şubat 2016; 16:25:37 >
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Hocam birde m195 diye bir cihaz varmış. Görüntü kalitesi çok iyi diyorlar. Arada kaldım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart iRemote (RemoteIME) çok fazla pil harcıyor. Bu programa alternatif bir uygulama var mı Google Play Store'da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 8 Şubat 2016; 17:15:21 >
    Kodiyi kullaniyorum zaten gayet guzel ancak, bazen donmalar olabiliyor, belki de ag baglantisi yuzundendir o yuzden de ag baglanti hizini ogrenmek istedim de bulamadim:)
    Cevap icin tsk bu arada

• Arkadaşlar ben de biraz önce aliexpress ten fiyatının cazip olması ve 4k desteğinden dolayı beelink x2 sipariş verdim. Yaklaşık 33 dolar yani bana 100 tl ye maloldu. Cihazın elime ulaşması yaklaşık 1 ay. Kullanmaya başladığımda deneyimlerimi sizlerle paylaşırım, inşallah yüzümü kara çıkartmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Hocam birde m195 diye bir cihaz varmış. Görüntü kalitesi çok iyi diyorlar. Arada kaldım açıkçası.

Tabiki hocam, değişik marka modeller var, teknik ozellik , RAM, işlemci vs, inceleme yapmak, ve işine yarayacak en doğru kararı vermek lazım, ben bu cihazda karar verdim, gayet memnunum, isimi fazlasıyla goruyor, Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

Kodiyi kullaniyorum zaten gayet guzel ancak, bazen donmalar olabiliyor, belki de ag baglantisi yuzundendir o yuzden de ag baglanti hizini ogrenmek istedim de bulamadim:)
    Cevap icin tsk bu arada

Rica ederim değerli kardeşim. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Arkadaşlar ben de biraz önce aliexpress ten fiyatının cazip olması ve 4k desteğinden dolayı beelink x2 sipariş verdim. Yaklaşık 33 dolar yani bana 100 tl ye maloldu. Cihazın elime ulaşması yaklaşık 1 ay. Kullanmaya başladığımda deneyimlerimi sizlerle paylaşırım, inşallah yüzümü kara çıkartmaz.

Hayırlı olsun değerli arkadaşim.

• ihtiyac fazlası olarak ürünün düz versiyonuna sahibim . kutusunu bile açmadım . 150 tl ye satmayı düşünüyorum .

ürün m8s tir plus modeli değil . yani android 4.4.2 versiyonu var 5.1 değil .

ilanım

http://forum.donanimhaber.com/m_114328179/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

Hocam ilginize teşekkür ederim. Genesis, youtube, seyirturk dahil hepsini denedim. Youtube da takılma yok diyebilirim ama diğerlerinde fullhd seçmesem bile takılıyor. Kodi üzerinden izlerken "filmi izlemek için ön bellek dolu" deyip filmi oynanıyor ama sonrasında belleği zamanında doldurup devam ettiremiyor. Aklıma bişey geldi. Acaba bu cihazlara harici takviye gapmak mümkün mü? Yani harici bellek desteği yapılabilir mi? Zamanında bilgisayarda usb bellekle takviye yapmıştım.

Rica ederim değerli kardeşim, harici baglabiliyorsun tabiki, umarım çözülür hocam, arkadaşlarin sorunu bizim sorunumuz, yoksa bu konuyu niye açtık ki demi? Saygılar sunuyorum.

Hocam harici bağlamak derken, bi flash belleği 2 gb rami arttırmak için , takviye olsun diye , ram olarak tanıtmak mümkün mü, onu merak ettim. Bu arada dün ilk defa bi filmi takılmadan izledim ama sd formatta. Hd kesinlikle izleyemiyorum. Seyirturk deki modüllerin bi çoğu sıkıntılı. Istediğim bi filmin sağlam olanını bulmak için bir sürü yer geziyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

Hocam harici bağlamak derken, bi flash belleği 2 gb rami arttırmak için , takviye olsun diye , ram olarak tanıtmak mümkün mü, onu merak ettim. Bu arada dün ilk defa bi filmi takılmadan izledim ama sd formatta. Hd kesinlikle izleyemiyorum. Seyirturk deki modüllerin bi çoğu sıkıntılı. Istediğim bi filmin sağlam olanını bulmak için bir sürü yer geziyorum.

Hocam ok, ben yanlış anlamisim, evet birçoğu çalışmıyor, çalışan çok güzel film ve portallar var, onları bulup, takip etmek lazım, Saygılar.

• Arkadaşlar ebay üzerinden siparişini verdiğim m8s+ bugün elime ulaştı.su an kurulum yapıyorum farukde arkadaşımızın hazırladığı videoları izleyerek.Kurulumları tamamladıktan sonra fikirlerimi yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bywaks

Arkadaşlar ebay üzerinden siparişini verdiğim m8s+ bugün elime ulaştı.su an kurulum yapıyorum farukde arkadaşımızın hazırladığı videoları izleyerek.Kurulumları tamamladıktan sonra fikirlerimi yazacağım.

Hayırlı olsun değerli arkadaşim, güle güle kullan, hazirladigim videolarda android tv boxlarda yapabileceğiniz ayarlar ve eklentileri bulabileceksiniz, iyi seyirler, Saygılar.

Sağol faruk hocam sen vesile oldun biyerde,sana güvenerek aldım desem yalan olmaz.Bu arada kısa zamanda geldi o sevindirdi beni.su an sadece seyırturk kurdum film izliyorum kesinlikle kusursuz çalışıyor diğer ayarları vakit buldukça yapıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bywaks

Sağol faruk hocam sen vesile oldun biyerde,sana güvenerek aldım desem yalan olmaz.Bu arada kısa zamanda geldi o sevindirdi beni.su an sadece seyırturk kurdum film izliyorum kesinlikle kusursuz çalışıyor diğer ayarları vakit buldukça yapıcam.

Sevindim sorunsuz kurduguna ve kullandığına, rica ederim, ben sadece değerli kardeşlerimize arkadaşlarimiza bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalışıyorum. Herhangi takıldığın konu olursa hemen yaz, her zaman olduğu gibi yardımcı olurum değerli kardeşim, Saygılar sunuyorum.

Dun vcl araciligiyla pc den ücretli satilan iptv test ettim,baglantim adsl diye herhalde çok donma yaşadim. Fiber mahallemuzde yok o zaman bu cihazi almamin bir anlamu kalmaz dimi arkadaslar?

• 19.01.2016 tarihinde siparişini verdiğim cihaz bugün geldi. Oldukça iyi sürede geldi sayılır. Yalnız aynı anda kumanda siparişide vermiştim. O gelmedi

• yldrmdh Y kullanıcısına yanıt
    Ben 24 ünde verdim 26 sında kargoya verildi bugün elime ulaştı benimde.yanlız gerçekten harika cihaz.ama ben kumanda siparişi vermedim pişmanım.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.