Şimdi Ara

M8S plus android TV box (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lektonstar

Az önce benim cihazı açtım. Usb ler siyah, soğutucu orijinale benziyor ama çapraz değil.

Bence de cihaz orjinal. Soğutucu yazıdakine benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pantpas

İyi günler Faruk bey bir soruda ben sorabilir miyim. Cihaza 1TB HDD bağladım içindeki filmleri kodide kapak ve film bilgilerini görmek istiyorum ama Kodi uygulamama HDD yi nasıl gösterecegim.Ayrıca ağa bağlı olan HDD ekleme konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba kardeşim, bu konu ile ilgili , sizler için hazırladığım video az sonra paylaşacağım, saygılar...
  • Merhaba arkadaşlar, kodi içine harici diskleri tanıtarak, o filmlere ait poster ve filmin bilgilerini Türkçe yapmak için hazırladığım videom aşağıdaki linktedir, sizlerde videoyu izleyerek kodinizi renklendirebilirsiniz, diğer videolar için Kodi Türkiye youtube kanalımıza bekleriz. saygılar, iyi seyirler.

https://www.youtube.com/channel/UCFFhX3QY-bX6zl4kUG9oAyQ
    https://www.facebook.com/koditurkiye

https://www.youtube.com/watch?v=2hadlQbf0dE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 4 Şubat 2016; 18:22:56 >

• xbmc için kaynak site varmı arkadaşlar. spor yayınları, sinema kanalları vs eklemek istiyorum. güncel kanal listesi
  • Cihazı standby moduna nasıl alıyoruz? bir yöntemi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Cihazı standby moduna nasıl alıyoruz? bir yöntemi var mı?

Ayarlar , görünum,hafif uyku,hafif uyku yok,hafif uykuya geçme zamanı süre ayarlayın , şimdi başlat ok ,sûresi gelince mavi ışıktan kırmızı ışığa geçecektir..

• Günaydın arkadaşlar...
    Bende andoer Z4 octacore marka tvbox var...mele f10 pro kumandadan sipariş etmistim ve kumanda dun geldi...ancak kumanda tv box ile tam uyumlu degil sanirim...tv deki sesi kumandaya aktaramamak, kumandadan tv boxu acip kapatamamak ve kumandanin klavyesi ile yazdigim url vs yi yazdiktan sonra "enter" tuşu fonksiyonunu gören "go" tusuna tiklasam da enterleyememek...kullanan veya bilen arkadaslar ne önerir acaba...
    Daha iyidir diye deluxe degil de pro modelini almakla hata mi ettim sanki? :)

• cevap için teşekkürler

• dediğin yöntemle ayarladım, işe yaradı güzel de oldu.

merak ettiğim bir konu da uzaktan kumandayla veya başka bir yöntemle manuel olarak uyku moduna sokabiliyor muyuz m8s+'ı.
    tvbox'ı yarım saat gibi kısa bir süre kullanmayacağımızı bildiğimiz zaman kumandaya basıp uyutup geri geldiğimizde tekar uyandırmak isteyebiliriz. otomatik uyku modunda en kısa süre zaten yarım saat.

Düzeltme: Test ettim. Bu yöntemle 30 dakika sonra m8s+'ı uyku moduna almayıp m8s+'ı kapatıyor. benim istediğim uyku moduna alması, düğmeye basınca açmasıydı. neyse en azından bu yöntemle güç tasarrufu yapmış olduk ama uyku olayını da halletseydik iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 5 Şubat 2016; 12:23:03 >
  • Yok beyler ben bu aletten hiç verim alamadım. Keyifle bir film bile seyredemedik. Iki dakika izle bir dakika yükle. Dur kalk Istanbul trafiğine döndü. Fibernete geçmem mi gerek illa. Modemden ya da cihazdan yapabileceğim bi ayar varsa lütfen yardım edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok beyler ben bu aletten hiç verim alamadım. Keyifle bir film bile seyredemedik. Iki dakika izle bir dakika yükle. Dur kalk Istanbul trafiğine döndü. Fibernete geçmem mi gerek illa. Modemden ya da cihazdan yapabileceğim bi ayar varsa lütfen yardım edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Yok beyler ben bu aletten hiç verim alamadım. Keyifle bir film bile seyredemedik. Iki dakika izle bir dakika yükle. Dur kalk Istanbul trafiğine döndü. Fibernete geçmem mi gerek illa. Modemden ya da cihazdan yapabileceğim bi ayar varsa lütfen yardım edin.

Merhaba hocam, internetle alakalı sanmıyorum, geçen ay sonunda 150 GB. lık kotayı bitirdim, 3 MB. Bile gayet güzel oynattı hocam, seyirturk dışında , genessis, 1channel gibi uygulamalardan da denemediysen, deneyin derim, saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube da da video izlerken, aynı şekilde takiliyormu ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptv için bir uygulama torrent stream control apk indirin aynı zamanda acestream apk indirin ,genelde rus kanalları var çift dil seçenekleri bulunmakta genelde hd yayın bulunmakta tavsiye edilir.. Ancak dikkat etmeniz gereken akk kota sorunuz varsa hiç buluşmayı çünkü izlediğiniz yayın download olarak hane yazılıyor..

• Hocam ilginize teşekkür ederim. Genesis, youtube, seyirturk dahil hepsini denedim. Youtube da takılma yok diyebilirim ama diğerlerinde fullhd seçmesem bile takılıyor. Kodi üzerinden izlerken "filmi izlemek için ön bellek dolu" deyip filmi oynanıyor ama sonrasında belleği zamanında doldurup devam ettiremiyor. Aklıma bişey geldi. Acaba bu cihazlara harici takviye gapmak mümkün mü? Yani harici bellek desteği yapılabilir mi? Zamanında bilgisayarda usb bellekle takviye yapmıştım.

• Cihazın internet bağlantısı wifi mi ethernet mi?
  • Arkadaşlar merhaba popcorn 110 media player cihazım vardı ve bozuldu. Amacım sadece harici hdd deki bluray ve mkv filmleri izlemek. Bunun için bir cihaz arıyorum. Bu cihaz benim fazlasıyla işimi görürmü ? Şuan aliexpres de 50 dolar gibi bir fiyatı var. Alsam pişman olmam değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: koraytok

Cihazın internet bağlantısı wifi mi ethernet mi?

Cihazı direk kablo ile bağlıyorum modeme.

• pc dekı 1080p filmleri tv ye altyazı sorunu olmaksızın stream edebilmenın kodı'den baska yolu var mı acaba
  • başka bir soru daha sorayım.

pc ile tv box arasındakı ağ hızını ölçebilir miyim *
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.