Şimdi Ara

Lütfen Yardım Uydunetmi Ttnetmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür araştırıyorum ttnet sözleşmem 15 gün sonra bitecek uydunete yada ttnet hipernete geçmek istiyorum karar veremedim ikisininde fiyatları ve hızları vede kotaları aynı alt yapı olarak apartmanda ikiside var konya merkezde oturuyorum iki iss'ninde müşteri hizmetlerini aradım ikisininde kutuları yakın hatta yakınımdan ttnet için söylüyorum fiber geçiyormuş sizce TTNET mi UYDUNET mi

TTNET ; Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps) - 75 GB AKN 59,90 TL 24 AY modem dahil değil
    UYDUNET; Uydunet alana kablotv bedava (25 Mbps) - 75 GB AKN 59 TL 24 AY modem dahil değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay_42 -- 16 Haziran 2015; 1:02:53 >

• yalın internetlerde çok sıkıntı çıkıyor, uydunet tavsiyemdir madem aynı fiyat
  • Uydunetin ölüsü ttnetten iyidir. Uydunet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

Uydunetin ölüsü ttnetten iyidir. Uydunet.

Aynı fiyat hocam zaten 7 gün deneme veriyorlarmış istersem 7 gün sonunda iptal edebilirmiyim beğenmessem bilginiz varmı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay_42 kullanıcısına yanıt
    Ttneti iptal etmeyin uyduneti deneyin 7 gün deneyin geri verebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Dediğiniz gibi olabilir ama memnun kalmazsam modem parasını felan almasınlar sorun çıkmaz değilmiz zaten 25mbit alacam hız 23 görse bile kullanmayı düşünüyorum uyduneti.Ttnette bıktım uydunette sorun çıkmaz değilmi 23mbit görebilirmiyim acaba siz ne kullanıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_42

quote:

Dediğiniz gibi olabilir ama memnun kalmazsam modem parasını felan almasınlar sorun çıkmaz değilmiz zaten 25mbit alacam hız 23 görse bile kullanmayı düşünüyorum uyduneti.Ttnette bıktım uydunette sorun çıkmaz değilmi 23mbit görebilirmiyim acaba siz ne kullanıyorsunuz ?

24-25 arası görürsünüz. ttnet açık kalsın uyduneti deneyin 7 gün, modem parası almazlar merak etmeyin.
    sorun hız olmaz kablolu kullanacaksınız sorun yok zaten. Bence sorun anlık bazen kesiliyor yağmur da falan da kesiliyor. hız olarak %8 kayıp yaşarsınız garanti o da 23.80 falan oluyor
  • quote:

sorun hız olmaz kablolu kullanacaksınız sorun yok zaten. Bence sorun anlık bazen kesiliyor yağmur da falan da kesiliyor. hız olarak %8 kayıp yaşarsınız garanti o da 23.80 falan oluyor

Bugün başvuruyu yaptım yarın bağlıycaklar aldığım paket internetsiz ev kalmasın 12 ay sözleşmeli 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKT Ekosınırsız + Kablo TV 61.9TL MODEM 145TL YMİŞ onuda 12e böldüler ayda 74TL FATURA gelecekmiş sizce iyi değilmi hocam ttnetten kurtuluyorum artık
    online oyun oynamıyorsanız ttnet den kurtulduğunuz için şükredersiniz.
    Online oynuyorsanız yoğun olmayan günlerde dün gibi mesela almanya serverlerine 60ping de oynuyorduM. Bügün oruç başladı, herkes evde dışarı çıkmıyor.
    Böylece yoğunluk var 70 de oynuyorum fakat arada kesiliyor ya da aniden 400 e fırlıyor. onun dışında download falan sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_42

quote:

Bugün başvuruyu yaptım yarın bağlıycaklar aldığım paket internetsiz ev kalmasın 12 ay sözleşmeli 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKT Ekosınırsız + Kablo TV 61.9TL MODEM 145TL YMİŞ onuda 12e böldüler ayda 74TL FATURA gelecekmiş sizce iyi değilmi hocam ttnetten kurtuluyorum artık

valla ben izmir de 6-7 yıldan bu yana uydunet kullanıyorum.hizmet kalitesi gayet iyi.

• Sözleşmeyi 24aya çıkardım 25mbit 150gbakt(akt den az da olsak kurtuldum) modem içinde 66tl nasıl fiyat

• uydunet sana o pakette hd yayın veriyor

online oyunla ping ile işin yoksa uydunet tabiki bir dakika durma
  • Uydunet kullanıyordum.Başka ev aldık taşındık burada TTnet fiber varmış neyse eski internetimi özlüyorum kazık fiyatlar ve kazık kotalar daha ne olsun.Uydunetin gözünü öpeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.