Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM...sevgilimin doğum günü üç gün sonra bi fikrim var ama detaylar sizde...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar... üç gün sonra kız arkadaşımın doğum günü... ne alayım diye bir haftadan beridir kafa patlatıyorum... üç aydır çıkıyoruz ve bu ilk doğum günü... ve ben bensiz geçirdiği 21 senenin de doğum gününü kutlamayı düşünüyorum... hangi yaş için hangi hediyeyi alacağıma karar veremedim... LÜTFEN YARDIM EDİNNN...

• Herzaman yanında taşıyabileceği ve her baktığında seni hatırlayabileceği birşey olmalı şirin bi kolye olabilir mesela
  • 21 sene diyince biraz küçük kaldım ama ben eski kız arkadaşımının doğum günüsüne katılmayıp akşam onu restoranta götürmüştüm hediye olarakta güzel bir çerçeveye ikimizin resmini koymuştum
  • kolye olur. ama daha 20 tane var... ben sevgilime 1. yaqaş günü için ayrı 2. yaşgünü için ayrı 3 için ayrı .... 21 e kadar bensiz tüm doğumgününü kutlayacam...
    1. bir patik
    2.
    3. barbi bebek
    4.
    5.
    6.
    7. pembe süslü bir kalem
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14. ( tanışmamıza kaldı bir yıl )
    15. ayıcık
    16. eldiven
    17. bileklik
    18. yastık kalpli
    19. bir kamyon gül (oyuncak tabi ki :))
    20. seni seviyorum çünkü (kavanozun içinde)
    21.

listem bu arkadaşlar boşlukları dolduralım lütfen... misal kolye nereye...

• arkadaşlar hadi ama lütfennnnnnnnnn... yardımınıza ihtiyacım var aklıma hiçbirşey gelmiyor... :(
  • Hediye seçimi hakkaten zor iş, seni anlıyorum;) Ben hayatımda bir defa hediye aldım ve o zaman ne alacağımı şaşırmıştım bende. Sonra oturup düşündüm nelerden hoşlanır neyi sever neyi sevmez diye.. Kararımı verdim, ona göre birşey aldım. Sen de onun beğeneceği ilgi duyacağı şeyleri gözden geçir ona göre karar ver istersen..Herkesin hediye anlayışı farklı olduğu için sana burada kimse yardımcı olamaz, en iyi kararı sen kendin verirsin. Bol şans
  • kocaman ayılardan al nıye bılmıyorum ama cok sewıolar o aptal seylerı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.