Şimdi Ara

Lütfen yardım edin Yardım edeni Repe bogarım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yigenim Pc'mdeki mss32.dll dosyasını birlikte aç diyip not defteriyle açmış.DLL uzantılı dosyalar hangi program eşliğinde yürütülür bilmiyorum.Dll dosyasını çalıştıracagım dosyanın vistada ki uzantısını yazarsanız cok makbule geçer ve beni bir çok sorunla karşılaştıran büyük bi sorundan kurtarırsınız :):)

• Cevap yok mu arkadaslar :S:S Nerde kaldı dh nin yardımlasması...
  • dll dosyasını ne için ve nasıl çalıştıracaksın??
  • Dostum knight dosyasındaki mss32.dll yi normalde hangi programla calısıyorsa o hale getirmem lazm.Su an wordpad ile açıldıgı icin wordpad simgesi var mss32.dll de kurtar beni gözün sevem :D
  • Ayrıca windowstaki dll uzantılı dosyalarda wordpad şeklinde 1 dll uzantılı bişeyi actım diye wordpad şeklini aldı dll uzantılı dosyalar hangi program esliginde acılır ve hangi klasördedir onu söyle canımı ye :D
  • dll dosyaları açılmaz.
    Varsın simgesi wordpad simgesi olsun ne zararı var?

Xp kullanıyorsan eğer Denetim masası>Klasör seçenekleri>Dosya Türlerinden dll'yi bul ve "geri yükle"ye tıkla.
  • onları bi şeyle açmana gerek yok...

açamazsın da zaten...

sadece dosyanın simgesi değişmiştir...
  • Yiğenin dosyayı birlikte açarken bu tür uzantıları açarken daima bu program ile aç seçeneğini tikli bıraktığı için .dll dosyaları wordpad ile açılır olmuş ama bi sorun teşkil etmez bu. Değiştirmek istiyorsan Tripsinojen arkadaşımın dediği yolu izle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.