Şimdi Ara

Word de Çoklu Sayfaları ayrı ayrı word dosyalarına ayırmak[ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
11.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde 5000 sayfalık bi word dosyası var. Bunu 50 sayfalık ayrı ayrı 100 dosyaya ayırmak istiyorum hiç bi yerde
    konuyla alakalı bilgi yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcakal -- 2 Şubat 2016; 23:40:34 >

• pdf'ye çevirin sonra 50 sayfalık split edin yeniden worde çevirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

pdf'ye çevirin sonra 50 sayfalık split edin yeniden worde çevirin

teşekkürler deneyelim bi
  • Aslında Visual Basic ile mümkündür, ama istediğim sonuca ulaşamadım. Kutools for Word adında Word eklentisi var ama sizin işlem için deneme yaptım, o da problem çıkardı.

En son MS Word Split Pages Into Separate Files Software adında programı buldum.

http://www.sobolsoft.com/wordsplit/

İndirip kurdum. 7 sayfalık dosyası 3'er sayfadan 3 dosyaya böldüm. Bu da paralı uygulama, ama 7 sayfada herhangi bir engel olmadı. 5000 sayfada olur mu bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Aslında Visual Basic ile mümkündür, ama istediğim sonuca ulaşamadım. Kutools for Word adında Word eklentisi var ama sizin işlem için deneme yaptım, o da problem çıkardı.

En son MS Word Split Pages Into Separate Files Software adında programı buldum.

http://www.sobolsoft.com/wordsplit/

İndirip kurdum. 7 sayfalık dosyası 3'er sayfadan 3 dosyaya böldüm. Bu da paralı uygulama, ama 7 sayfada herhangi bir engel olmadı. 5000 sayfada olur mu bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.

çok teşekkürler denedim oluyor yardımlarınız için ve uğraşmanız için ayrıca teşekkürler. konu kilit

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.