Şimdi Ara

Mp4 Formatlı videolar açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
46.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafayı yiycem youtube dan video indiriyorum. Linkteki youtube yazısını ssyoutube şeklinde değiştirince video indirme seçeneği geliyor oradan. Salak gibi gitmişim mp4 indirmişim bütün videoları sonra oturdum açayım dedim açmadı hiçbirini :S eskidendir bi formatı açmazdı bilgisayardaki programlar onun mp4 formatı olduğunu öğrenmiş bulundum :S bana video oynatıcı programlar veya codec tavsiyesinde bulunmayın lütfen bilgisayarımda bütün video oynatıcı programlar (vlc-km-gom-wm player-quick player..) var.. Codec'in de en son sürümü yüklü 9.9.9 betasını buldum indirdim olmadı (not:9.9.5 olan son sürüm de işlemedi). Kafayı yeme raddesindeyim bana yapıcı bilgili çözümler sunarsanız mübarek ramazanda çok duacınız olucam... Bi daha indir demeyin filmleri şirkette indirdim evdeki internet gsmobile 5gb kotalı olandan.. Ayrıca video converter programları mp4 ü tanımadığı için convert edemiyorum.

Anlayacağınız al kır bilgisayarı modundayım

Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum... İlgilenenlerden şimdiden Allah razı olsun...

• vlc media player dene o açmazsa hiç bişey açmaz
  • Dedim ya vlc falan hepsi yüklü bilgisayarda açmıyor :S sadece şunu başarabildim DivX programını indirdim internetten son sürümünü onun converter versiyonunu kullanarak divx yapabiliyorum ama bu sefer ses yok diyor sessiz sessiz izliyorum..
  • link nerde o olsa bide biz bakardık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

link nerde o olsa bide biz bakardık

Nasıl yani link derken?http://www.youtube.com/watch?v=Bre8S4jDqpM den indirdim mp4 versiyonunu (elim kayaydı da başka versiyonu indireydim)
  • ilgili dosyayı indirip baktım 943,29 mb bi sorunu yok sizde indirme sırasında bi sorun olmuş olabilir
  • İnidirmem sırasında sorun olmuş olamaz daha düşük mb li olupta açmayan başka videoları bi daha indirdim yine açmıyor yine açmıyor :(.. İlk mesajımı dikkatli okuyun lütfen indirme sırasında bir hata yok, programlarım codeclerim herşeyim tam. Ama MP4 formatlı videoları açamıyorum :S
  • bilemeyeceğim bahsettiğiniz dosyayı izliyorum şu an bu arada ben internet download managerle indirdim belki başına ss ekleyince sıkıntı oldu orda bi program önerdi onu kurmadım ben
  • bende ıdm ile indirdim başına ss koyduğumuzda aynı videoyu farklı format seçenekleriyle indirme şansına sahip oluyoruz... Sadece o videoda değil benim sıkıntım bütün MP4 formatlı videolar açmıyor.. Farkettim küçük harfle mp4 yazanları açıyor... İşin içinden çıkamadım bi türlü
  • aynı sorun bendede var. .MP4 yazıyor acılmıyor idmyle indirdigim bazı videolarda
  • açılmayan videoyu herhangi bir yere yükleyip link gönderebilirsen bakalım neden açılmadığına.
  • total video converteri yükleyin onunla birlikte total video playerda yüklenecektir.onunla bi deneyin derim benim onunla açamadığım format yok.
  • www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_mega.htm

burdan codecı yukledıkten sonra tekrar deneyın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VLC açmıyorsa dosya bozuktur...Maalesef MP4 ler bozuldumu tamiri mümkün değil...Profesyonel yöntemler var...Onları saymıyorum...AVI dosyaları bu konuda avantajlıydı...Bozuk bile olsa player bi şekilde açıyordu...Sektör ne yazık ki h264 taşıyıcı olarakta MP4 kullanıyor...Maalesef MP4 parçalayıp birleştirme konusunda da berbat ötesi...senkronizasyonu çok kolay kaybediyor...Xvid bu konuda çok avantajlıydı...

• Barzan Aslan B kullanıcısına yanıt
    çok uzun zaman geçti üzerinden bilgisayarı değiştirdim ama yinede çok teşekkürler :) indiriyorum ;)
  • bunu paylaşan arkadaş 4 yıl içinde muhakkak sorunu çözmüştür ancak aramalarda buraya benim gibi gelen arkadaşlar için yazayım
    bu sorun bende utorrent ve bsplayer yükledikten sonra başladı farkında olduğum içinde iki programı hiçbir kalıntı bırakmadan temizledim sorun çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.