L

Yüzbaşı
29 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Şirinevlerden yürüyerek Yeşilköye,istasyonun ya da Kilisenin oraya nasıl gidebilirim?
Arkadaşlar bulunduğum konum itibariyle Sansiro,ixora ve dpye çok yakınım, açık parfüm almak istiyorum.Daha önce alışverişlerimi diğerleri olmadığı için hep DP de yaptım. Ama ixora ve sansironun kalıcılığını ve kokularını merak ediyorum.

İxora ya da sansiro dan alışveriş yapan arkadaşlar bana taklit edilen en güzel parfümlerini yazabilirler mi?

Önerileri bekliyorum arkadaşlar.Saolun.

Mesela One Million koku ve kalıcılık bakımından hangisinde en iyi?
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi pc'm de bu ekran kartı mevcut.Fakat knight online gibi basit bi oyunu bile oynayamıyorum. O kadar kasma oluyorki. CS de de fps sorunu var.

Diger kasadaki 64 lük nvidia kartımdan bile daha iyi performans alıyorum.

Ama artık ati kartımıda değerlendirmek istiyorum. Bu sorunun nedeni nedir ve nasıl çözülür?
Sorun halloldu,dikkat eksikliği.

Yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşlar cm03 - 04 te istediğim genç oyuncular çıkmıyor.

İnternetten araştırdım database in large olması gerekiyormuş,ama oyun kurarken database seçeneği yok?

Bu database sekmesi nerde arkadaşlar çıldırmak üzereyim gerçekten?
Yigenim Pc'mdeki mss32.dll dosyasını birlikte aç diyip not defteriyle açmış.DLL uzantılı dosyalar hangi program eşliğinde yürütülür bilmiyorum.Dll dosyasını çalıştıracagım dosyanın vistada ki uzantısını yazarsanız cok makbule geçer ve beni bir çok sorunla karşılaştıran büyük bi sorundan kurtarırsınız :):)
Yigenim Pc'mdeki mss32.dll dosyasını birlikte aç diyip not defteriyle açmış.DLL uzantılı dosyalar hangi program eşliğinde yürütülür bilmiyorum.Dll dosyasını çalıştıracagım dosyanın vistada ki uzantısını yazarsanız cok makbule geçer ve beni bir çok sorunla karşılaştıran büyük bi sorundan kurtarırsınız :):)
Arkadaşlar 11. sınıfım.
Yazın açıklarımı kapamayı düşünüyorum,bugün lys denemesi vardı.

Sonuçlarım geldi

Türkçe:23
Mat: 11.50
Sosyal: 16 net.

TM-1=324.921
TM-2=322.310

Ve ben daha tek soru bile çözmedim.Tek test kitabı açmadım.Yazın güzel bi çalışmayla 400+ yapabilirmiyim?

Umut varmı
Dünya'nın ünlü gruplarından bılek eyd piisss evrenin starı ajdarın "Nane Nane" adlı şarkısından o müthiş nakarat olan "Nane nane" kısmını çaldı.

2:27- 2:30 arasında o dehşet verici saniyeleri izleyebilirsiniz.

Ok bb.
Hakkında
Forum İmzası:
[simage]
http://img521.imageshack.us/img521/1673/521pw5lp8.gif[/simage]
Forum İkinci El İmzası:
bu NE oluo
Hakkımda:
bU NEe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.165
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 240.073 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.