Şimdi Ara

Lumberjack ayakkabı nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
20.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Floda Lumberjack spor modelını gordum arkadaşlar kalıtelı mıdır nasıl? Kullananlar var mı?

• botunu almıştım çok çabuk soyuldu sağı solu,
  • Genel olarak güzel duruyorlar ama dayanıklılık namına pek bir şey bekleme atıyor sağı solu.
  • arkadaşlara katılıyorum. geçen sene aldım bir tane. kösele ayakkabı mermerde veya ıslak zeminde kayar ya hani, aynı şekilde bu da kayıyor. kaç defa düşme tehlikesi yaşadım. ayakkabı yazlık da değil yani baharlık desem yeri ama altı çabuk eridi düzleşti.
  • Bot için konusuyorsan ayakkabı dunyasından scooter ın bir ayakkabısını aldım. Lumberjack botuyla aynı fiyat artı olarak scooter orjinal deri. Tavsiye ederim
  • Ben geçen sene bir tane sneaker aldım çok memnun kaldım hocam tavsiye ederim
  • Önermem.Lacivert renkli altında kırmızı yuvarlaklardan olan modelden almıştım hemen su alıyor.Dikişleri yandan patladı.O kadar giymememe rağmen koku yaptı.Uzak durun.
  • Şu an bir spor modelini kullanıyorum 2 aydan beri bir sıkıntı çıkarmadı bende.
  • Dockers Lumberjack bunlar benim gözümde kullanılmaz markalar. Aldığım ayakkabıların hic birinden memnun kalmadım daha da almam.
  • ayakkabı olayına çokta para yatırmamak gerek

çoğu markasıyla satıyor sağlam ayakkabılarda varda onlarda 500-600 lira

o yuzden en iyisi orta karar birşey almak abarmamak
  • Spor modelini bilmem ama bir ayakkabısını aldım, kopçası koptu. Islak zeminde de sabun gibi kayıyor.
  • Botunu aldım. Hala kullanıyorum. Fena değil gibi. Yedek botlarım olduğu için ara ara giyiyorum. Sorun olmuyor.
  • herkes giydirmiş ama ben bir bot tarzı bir de spor olanından aldım. daha yeniler memnunum ama uzun vadede ne olur bilmiyorum. memnun kalmazsam da tecrübe olur. ilk defa bu markadan aldım.
  • Dockers, Lumberjack ayakkabı sağı solu patlıyor, kısa sürede dağılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.