Şimdi Ara

Parmak İzi Kaç Ay Bir Madde Üstünde Kalır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
75.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karabükte ismine vermek istemediğim bir bankada kiralık kasamız vardı.Kasamız Soyulmuş Bir kişiye ait parmak izi aranıyor kasanın içinde, fakat kamera görüntülerinde bir kişi eldivensiz kasayı soyuyor ve (yüzünde maske var) sonra kuru bir bezle soyduğu yeri temizliyor.Ben istanbuldayım ailem karabükte kasa Orda soyulmuş FAKAT kasa 6-7 ay önce soyulmuş bizimkiler yeni öğreniyorlar.Acaba 6-7 ay içinde parmak izi kurur ve ya silinir mi ? polis parmak izine 7 ay bir süre sonra aynı yerden ulaşabilir mi? kasadaki meblağ 3-5 bin lira civarı.

• birileri dokunmadığı müddetçe kalır silinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conquérant'

birileri dokunmadığı müddetçe kalır silinmez

fakat görüntülerde cebinden gözlük bezine benzer bişi çıkarıyor onla siliyor.
  • o zaman kalmaz ne yazık ki. kaldı ki siler silmeZ de parmak izi silinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conquérant'

o zaman kalmaz ne yazık ki. kaldı ki siler silmeZ de parmak izi silinir

birşey soracağım bankalarda kiralık kasalar iki kilitle açılıyor bu arkadaş içeriden çok rahat bir şekilde ne elinde bir aletle çok rahat girip soyuyor eldivensiz bir poşete koyuyor sonra kuru bezle silip çıkıyor bence kalması lazım polis ne cinayetleri seneler sonra çözüyor parmak izinden felan olan bizim 5 bin tl ye oldu desene :)
  • gizli kasalarin oldu yeri nerden bulmus ayrica nasi girmis bankanin hicmi guvenligi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

gizli kasalarin oldu yeri nerden bulmus ayrica nasi girmis bankanin hicmi guvenligi yok
    6 ay
  • quote:

gizli kasalarin oldu yeri nerden bulmus ayrica nasi girmis bankanin hicmi guvenligi yok

Bankanın kasalarına ait anahtar bir memurda memurdan alıp aynı anahtarı bu olaydan haftalar önce kopyalamışlar gecede güvenlikte bu işin içindeymiş bunlar ortaklaşa 3-4 tane daha kasayı patlatıp kırışmışlar güvenlik yakalandı fakat asıl olay bu elemanda bitiyormuş oda yüzünde maske olduğu için tanınmıyor :(
  • bankadaki kasayı nasıl soyuyor? Desene bizim paracıklarda tehlikede
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaemirsen

quote:

Bankanın kasalarına ait anahtar bir memurda memurdan alıp aynı anahtarı bu olaydan haftalar önce kopyalamışlar gecede güvenlikte bu işin içindeymiş bunlar ortaklaşa 3-4 tane daha kasayı patlatıp kırışmışlar güvenlik yakalandı fakat asıl olay bu elemanda bitiyormuş oda yüzünde maske olduğu için tanınmıyor :(

Alıntıları Göster
    bankaya tazminat açılamıyor mu bu tip olaylar için?

• quote:

Orijinalden alıntı: EminJan

Hocam bu soygun işiyle sizin mi uğraşmanız gerekiyor? Bankanın ve emniyet güçleri uğraşsın bırakın.

emniyette bizi söylenen aynen şu `` sizin zararınız 5 bin lira siz çok kasmayın süleyman beyin (başka soyulan kasa) 60 bin lirası çalınmış hiç takmıyor`` yani bizim uğraşmamız gerek avukatla sürekli münakaşa içindeyiz inşallah hallolucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

quote:

is organize o zaman gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Davayı en başta açtık fakat suçlu bulunması gerekiyor parayı alamk için bankada parayı vermemek için banka davaları uzatıyor sürekli ek süre istiyor.
  • quote:

quote:

quote:

is organize o zaman gecmis olsun

Alıntıları Göster
    2 noktaya değinmek istiyorum.
    ilki parmak izinin bir şeyin üzerinde ne kadar kaldığını mı merak ediyorsun? Sorun bu ise parmak izini bozacak herhangi bir etki ile karşılaşmaz ise çok uzun bir süre
    ikincisi ise o kasanın üzerinde parmak izi kalmış mıdır? sorusunu mu yöneltiyorsun. Bunu sormayacağını umuyorum. Çünkü eldiven kullandığını ve değdiği yeri garanti olsun diye sildiğini belirtiyorsun. Eğer sorduğun bu ise bu soruya kendin cevap bulabilirsin diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

bankadaki kasayı nasıl soyuyor? Desene bizim paracıklarda tehlikede

Kesinlikle hocam sizin yerinizde olsam banka hesabına koyatım kasa işi bile güvenli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Alıntıları Göster
    Hangi banka ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bu soygun işiyle sizin mi uğraşmanız gerekiyor? Bankanın ve emniyet güçleri uğraşsın bırakın.

emniyette bizi söylenen aynen şu `` sizin zararınız 5 bin lira siz çok kasmayın süleyman beyin (başka soyulan kasa) 60 bin lirası çalınmış hiç takmıyor`` yani bizim uğraşmamız gerek avukatla sürekli münakaşa içindeyiz inşallah hallolucak.

Öyle saçmalık mı olur hocam. Üsteleyin gerekirse bir üst mevkiye çıkın Oldu o zaman 100bin tl den aşağı paramız çalınırsa sesimizi çıkarmayalım oh ne ala.

Annem babam yaşlı insanlar onların yerine ben koşup uğraşıyorum şu parmak izi önemli bilirkişi raporunda çıkacakmı acaba ?

• quote:

quote:

Kesinlikle hocam sizin yerinizde olsam banka hesabına koyatım kasa işi bile güvenli değil.

kasada para değilde altın pasaport vb önemli evraklar duruyor. Allah korusun.
  • quote:

quote:

quote:

o zaman problem değil altın sıkıntı sadece pasaporta felan bir şey yapmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: musaemirsen

quote:

quote:

quote:

o zaman problem değil altın sıkıntı sadece pasaporta felan bir şey yapmıyorlar.

Alıntıları Göster
    O kadar güvenlik önlemlerine rağmen nasıl girmiş kasa dairesine ben olsam oratlığı ayağa kaldırırdım nasıl bu kadar sakin ve vurdumduymazsınız diye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.