Şimdi Ara

Lpg tankı değişecek, silindirik mi simit mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.
    Araç 2005 fiesta. Lpg tankı 10 yılı doldurmak üzere. üzerinde 32 lt silindirik tank var. bagajı daralttığı için simit tüp taktırmak istiyorum ama montajda kaportada yeni delik açtırmaya değer mi, eski delik kısımları nasıl kapatabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• simit taktır hocam,eski delik yerlerini macun gibi bir şey ile kapatıyorlar(ismini unuttum) donunca kas katı oluyor ve hava su geçirmez oluyor

• Stepne kullanıyorsanız simit tank olunca bu sefer de o sorun oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Stepne kullanıyorsanız simit tank olunca bu sefer de o sorun oluyor.

Dediginiz şekilde kullanıyorum. 500 lt bagaj hacmi var. Sıkıntı yaşamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Dediginiz şekilde kullanıyorum. 500 lt bagaj hacmi var. Sıkıntı yaşamıyorum

Alıntıları Göster

Bizimki 390 lt olunca stepne silindir olsaymış daha iyi diyorum ben de.

• Cevaplar için teşekkür ederim. Stepne çok sorun olmaz en azından bagaj içinde yer değiştirebilirlik işimi kolaylaştırır. Fiyat alıp yaptırınca konuyu güncelleyeceğim.

• AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt

Simit tank taktırmanız daha iyi olur bence. Görsel açıdan da bagajın içinde silindirler çok kötü duruyor. Delikleri uygun şekilde kapatırlar belirtirseniz.

Yakın zamanda bizdeki arabanın da değişecek simit tankı. Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız çok yararlı olur.

• Kesinlikle simit tank hocam, bagajda daha az yer kaplıyor. Bagajı çok büyük olmayan araçlar için simit tank çok kullanışlı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönül isterdi ki LPG hiç olmasın. simit taksan stepneye yer yok. normal taksan alet çantası veya sağlık çantası gibilerine yer yok. baştan aşağı kilolarca ağırlıktaki hurda demir parçasını bagajımızda taşıyoruz.

• Simit tank öneririm. Şehir içinde kullanıyorsanız yedek lastiği taşımanıza da gerek yok lastik tamir spreyi işinizi görecektir.

Mümkün olan en büyük simit tankı taktırmanızı faydanıza olacaktır. Menzil ne kadar uzun olursa o kadar iyi.

• Ben oyumu silindirden yana kullanıyorum. Kasko varsa yine lastikçiye kadar aracı çekiyor fakat 15 yaşında fiestada yoktur muhtemelen, ters bir durumda (özellikle yarılma tarzı) stepne kurtarır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.